Обговорення користувача:Umfront

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, які є в Категорія:Користувачі, що допоможуть новачкам або ж можете розмістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portalNickK 18:21, 17 березня 2009 (UTC)

Попередження!
Ваші дії суперечать правилам Вікіпедії і розцінюються як вандалізм.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил та цілей проекту. У цьому разі настійно радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проект, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проекту.

Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії.

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з вандалізм для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 доба.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

. Власне за вандалізм у статті Великий Новгород. У випадку подальших порушень, термін блокування буде більшим, в т.ч. безстрокове. --yakudza 15:12, 4 грудня 2017 (UTC)

Щодо Криму[ред. код]

Крим — це півострів на півдні України, географічне поняття. На ньому існує адміністративна одиниця України — АР Крим. Якщо у Вас є інша інформація, наведіть, будь-ласка, АД. Сергій (обговорення) 09:31, 2 січня 2019 (UTC)

Крим вийшов зі складу Україна так само, як свого часу Україна вийшла зі складу Радянського Союзу. Народ голосує, Республіка (УРСР) виходить.

Кушнір - громадянин Республіки Білорусь, а значить написання його імені та прізвища має бути державною мовою.

Питання[ред. код]

Швидкий відкіт змін використовується при вандалізмі. В чому ви вбачаєте вандалізм моїх дій? Якщо його немає і ви просто порушуєте правила, вас може бути заблоковано за видалення вмісту сторінок. --Goo3 (обговорення) 10:35, 16 липня 2019 (UTC)

Блокування 17 липня 2019[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з видалення вмісту сторінок для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 2 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Після попередження ви продовжуєте видаляти вміст сторінки про вишинського, підтверджений авторитетним джерелом. З огляду на це я вимушений вас заблокувати на 2 дні.

--Goo3 (обговорення) 16:15, 16 липня 2019 (UTC)

Окрошка[ред. код]

1) [1] - це Вам про те, що рецепти можуть бути різні в різних країнах, хоча страва і є традиційною в Японії. 2) Повіримо на слово на Вікісховищі; - --『  』 Обг. 03:19, 21 липня 2019 (UTC) Все вірно. Але в самому визначенні поняття вказується, що "Належить до традиційних російських страв" Відповідно, окрошка на айраном не може вважатися класичною в російської кухні.

Статус File:Анатолий_Фоменко.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Анатолий_Фоменко.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:03, 26 лютого 2021 (UTC)