Обговорення користувача:Crazydoktor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, перепрошую, що турбую. побачила, що Ви серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 22:48, 24 листопада 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Crazydoktor вітаю ! Планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список (якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 14:30, 26 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. --Yasnodark (обговорення) 14:30, 26 грудня 2017 (UTC)

— Дякую за пропозицію. Проте, не надто полюбляю жанр фантастики, як в літературі, так і в кінематографі. Тому навряд чи мною прочитано аж 50 фантастичних романів (вкупі з повістями та оповіданнями, можливо й набереться). З повагою, Сергій (обговорення) 15:18, 26 грудня 2017 (UTC)

Сергію Дякую за відповідь, проте прошу вас переглянути ваше рішення. Бо потрібно необов`язково 50 романів, а до 50 творів обсягом не менше 100 сторінок стандартного розміру та шрифту (менші не приймаються), тож якщо набереться 17, 27 чи 37 достойних романів — ваш вибір теж зіграє роль (система це дозволяє) в підвищенні репрезентативності узагальненого списку, до того ж, певні твори, що містять фантастичну складову ви могли сприймати за філософські, пригодницькі, дитячі, психологічні чи інші твори. Таке часто буває. Скільки назбираєте - стільки і буде, головні критерії — розмір та якість, а кількість - як вийде. Відповідно до якості на ваш погляд романи і повинні бути розташовані у переліку. Тож дуже сподіваюся на ваш обмежений вибір від шанувальника реалізму, це можливо внесе різноманітність у список авторів та книг.--Yasnodark (обговорення) 15:30, 26 грудня 2017 (UTC)
Гаразд, щось пригадаю. Сергій (обговорення) 16:28, 26 грудня 2017 (UTC)
Сергію вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:17, 30 грудня 2017 (UTC)
Дякую, навзаєм! Сергій (обговорення) 16:19, 30 грудня 2017 (UTC)
Сергію, сподіваюсь, що це не остаточний список і ви ще згадаєте якісь прочитані романи. Проте дякую за початок.--Yasnodark (обговорення) 14:12, 14 січня 2018 (UTC)
Crazydoktor вітаю ! Чи варто очікувати на подальше доповнення вашого варіанту списку, бо 5 - це гарно, та все ж малувато.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 30 березня 2018 (UTC)
Зрозумійте мене правильно: не хочеться писати абищо. На жаль, це все з прочитаного, що можна віднести до категорії "Фантастика" (хіба що ще додати дитячу - Г. Поттер, К. Буличов, тощо). Сергій (обговорення) 07:30, 31 березня 2018 (UTC)
Сергію вітаю! Безумовно дитячу ігнорувати не можна, тож варто дійсно її додати. Окрім Роулінг та Буличова ще є Баум, Несбіт, Річард Адамс, Кеннет Грем, Сент-Екзюпері, Олеша, Кассіль, Нестайко тощо. Може щось читали З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:46, 12 квітня 2018 (UTC)
Crazydoktor вітаю ! Незабаром завершимо попередні підрахунки щодо опитуванння, тож усуваю деякі неточності. У вас зазначено «„Подорож Аліси“ Кира Буличова, ви мали на увазі саме цей твір https://fantlab.ru/work12285 чи якийсь інший роман автора, наприклад «Сто років тому вперед» https://fantlab.ru/work12288? Бо цей пункт заважає підрахункам.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 6 серпня 2020 (UTC)
Вітаю! Так, маю на увазі саме повість «Подорож Аліси» (з книги «Дівчинка з Землі». — К.: Веселка, 1987). Сергій (обговорення) 05:51, 7 серпня 2020 (UTC)
Дякую, нового раптом не прочитали?--Yasnodark (обговорення) 14:08, 10 серпня 2020 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Вітаю з олімпійським чемпіоном, земляче! Первомайськ рулить! ) Інструмент для роботи з категоріями показує, що це перший олімпійський чемпіон родом з Первомайська. Напевно, одного почесного громадянина міста у 2018 можна передбачити. Мабуть, разів 20 переглянув його «золотий» стрибок — неймовірне видовище! --Олег (обговорення) 08:16, 19 лютого 2018 (UTC)

Дякую! Так, він - перший (сподіваюсь, не останній). Щодо почесного громадянства, то тут не так все просто, на жаль... Сергій (обговорення) 10:13, 19 лютого 2018 (UTC)
Не знаю, які складнощі Ви мали на увазі, але, справді, навряд чи він стане почесним громадянином миколаївського Первомайська. Здається, він все ж народився на Харківщині. --Олег (обговорення) 10:30, 20 лютого 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Crazydoktor прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:07, 18 червня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:Crazydoktor за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою, --visem (обговорення) 19:35, 3 вересня 2018 (UTC)

— Щиро вдячний! Сергій (обговорення) 02:46, 4 вересня 2018 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Вітаю! Запрошую додавати до СО своїх нових статей, що створюються протягом 26-30 січня шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Дякую! --Anntinomyобг 08:54, 26 січня 2019 (UTC)

Запрошення на участь в Тижні графічного дизайну[ред. код]

Доброго дня! Запрошую вас взяти участь у Тижні графічного дизайну. Для цього вам потрібно зареєструватися серед учасників.--Sakateka (обговорення) 09:02, 31 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 18:19, 22 липня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:45, 5 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:47, 11 жовтня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Первомайський краєзнавчий музей (Миколаївська область)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Первомайський краєзнавчий музей (Миколаївська область), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.museum.mk.ua/2016-01-25-15-13-20/pervomajskij-kraeznavchij-muzej. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Первомайський краєзнавчий музей (Миколаївська область).

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Первомайський краєзнавчий музей (Миколаївська область), і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 11:48, 19 грудня 2020 (UTC).

— Дякую! Повністю переробив розділ. Сергій (обговорення) 14:23, 19 грудня 2020 (UTC)

Тиждень Миколаївщини 2021[ред. код]

Вітаю, пане Crazydoktor! У цей холодний і сніжний (не знаю як у Вас) час хотілося б полинути душею й тілом на південь. Зважаючи на те, що вже ось як чотири роки ми не збиралися писати про Миколаївщину — запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня. На сторінці багато статей, що пропонуються до створення, і не менше — до покращення. Був би радий, якби Ви викроїли дещицю часу і приєдналися. З повагою, — Шиманський હાય! 13:05, 14 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

  1. File:Artemenko_se.jpg
  2. File:Veger_Evgen_Illich.jpg

--Andriy.vBot (обговорення) 02:02, 26 лютого 2021 (UTC)