Обговорення користувача:Crazydoktor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, перепрошую, що турбую. побачила, що Ви серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 22:48, 24 листопада 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Crazydoktor вітаю ! Планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список (якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 14:30, 26 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. --Yasnodark (обговорення) 14:30, 26 грудня 2017 (UTC)

— Дякую за пропозицію. Проте, не надто полюбляю жанр фантастики, як в літературі, так і в кінематографі. Тому навряд чи мною прочитано аж 50 фантастичних романів (вкупі з повістями та оповіданнями, можливо й набереться). З повагою, Сергій (обговорення) 15:18, 26 грудня 2017 (UTC)

Сергію Дякую за відповідь, проте прошу вас переглянути ваше рішення. Бо потрібно необов`язково 50 романів, а до 50 творів обсягом не менше 100 сторінок стандартного розміру та шрифту (менші не приймаються), тож якщо набереться 17, 27 чи 37 достойних романів — ваш вибір теж зіграє роль (система це дозволяє) в підвищенні репрезентативності узагальненого списку, до того ж, певні твори, що містять фантастичну складову ви могли сприймати за філософські, пригодницькі, дитячі, психологічні чи інші твори. Таке часто буває. Скільки назбираєте - стільки і буде, головні критерії — розмір та якість, а кількість - як вийде. Відповідно до якості на ваш погляд романи і повинні бути розташовані у переліку. Тож дуже сподіваюся на ваш обмежений вибір від шанувальника реалізму, це можливо внесе різноманітність у список авторів та книг.--Yasnodark (обговорення) 15:30, 26 грудня 2017 (UTC)
Гаразд, щось пригадаю. Сергій (обговорення) 16:28, 26 грудня 2017 (UTC)
Сергію вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:17, 30 грудня 2017 (UTC)
Дякую, навзаєм! Сергій (обговорення) 16:19, 30 грудня 2017 (UTC)
Сергію, сподіваюсь, що це не остаточний список і ви ще згадаєте якісь прочитані романи. Проте дякую за початок.--Yasnodark (обговорення) 14:12, 14 січня 2018 (UTC)
Crazydoktor вітаю ! Чи варто очікувати на подальше доповнення вашого варіанту списку, бо 5 - це гарно, та все ж малувато.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 30 березня 2018 (UTC)
Зрозумійте мене правильно: не хочеться писати абищо. На жаль, це все з прочитаного, що можна віднести до категорії "Фантастика" (хіба що ще додати дитячу - Г. Поттер, К. Буличов, тощо). Сергій (обговорення) 07:30, 31 березня 2018 (UTC)
Сергію вітаю! Безумовно дитячу ігнорувати не можна, тож варто дійсно її додати. Окрім Роулінг та Буличова ще є Баум, Несбіт, Річард Адамс, Кеннет Грем, Сент-Екзюпері, Олеша, Кассіль, Нестайко тощо. Може щось читали З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:46, 12 квітня 2018 (UTC)
Crazydoktor вітаю ! Незабаром завершимо попередні підрахунки щодо опитуванння, тож усуваю деякі неточності. У вас зазначено «„Подорож Аліси“ Кира Буличова, ви мали на увазі саме цей твір https://fantlab.ru/work12285 чи якийсь інший роман автора, наприклад «Сто років тому вперед» https://fantlab.ru/work12288? Бо цей пункт заважає підрахункам.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 6 серпня 2020 (UTC)
Вітаю! Так, маю на увазі саме повість «Подорож Аліси» (з книги «Дівчинка з Землі». — К.: Веселка, 1987). Сергій (обговорення) 05:51, 7 серпня 2020 (UTC)
Дякую, нового раптом не прочитали?--Yasnodark (обговорення) 14:08, 10 серпня 2020 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Вітаю з олімпійським чемпіоном, земляче! Первомайськ рулить! ) Інструмент для роботи з категоріями показує, що це перший олімпійський чемпіон родом з Первомайська. Напевно, одного почесного громадянина міста у 2018 можна передбачити. Мабуть, разів 20 переглянув його «золотий» стрибок — неймовірне видовище! --Олег (обговорення) 08:16, 19 лютого 2018 (UTC)

Дякую! Так, він - перший (сподіваюсь, не останній). Щодо почесного громадянства, то тут не так все просто, на жаль... Сергій (обговорення) 10:13, 19 лютого 2018 (UTC)
Не знаю, які складнощі Ви мали на увазі, але, справді, навряд чи він стане почесним громадянином миколаївського Первомайська. Здається, він все ж народився на Харківщині. --Олег (обговорення) 10:30, 20 лютого 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Crazydoktor прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:07, 18 червня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:Crazydoktor за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою, --visem (обговорення) 19:35, 3 вересня 2018 (UTC)

— Щиро вдячний! Сергій (обговорення) 02:46, 4 вересня 2018 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Вітаю! Запрошую додавати до СО своїх нових статей, що створюються протягом 26-30 січня шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Дякую! --Anntinomyобг 08:54, 26 січня 2019 (UTC)

Запрошення на участь в Тижні графічного дизайну[ред. код]

Доброго дня! Запрошую вас взяти участь у Тижні графічного дизайну. Для цього вам потрібно зареєструватися серед учасників.--Sakateka (обговорення) 09:02, 31 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 18:19, 22 липня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:45, 5 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:47, 11 жовтня 2019 (UTC)