Обговорення користувача:Crazydoktor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Замінити Махна[ред. код]

Вітаю Crazydoktor, пропоную долучитись до обговорення! У фотоколлажі 11-12 історичних діячів-чоловіків. Це перекіс. Гадаю, що треба прибирати у фотоколажі статті Українці анархіста Нестора Махна, адже він для України не зробив жодної користі, навпаки лише шкоду, адже саме його діяльність стала на заваді нашій незалежності багато в чому. На жаль він досі є кумиром українців, тому ми і досі в болоті. Тож моя думка - треба міняти Махна, адже саме він (замість того, щоб пристати на бік України) допоміг перемогти більшовикам білих, що дало їм змогу нанести переможний удар по УНР, бо розпорошення сил вже не було. Замість того, щоб пристати на бік України.

Проте немає жодного медика та мінімум вчених, хоча ми є піонерами багатьох галузей: Юрій Дрогобич — перший хірург Європи, до того ж творець геліоцентричної концепції світоустрою, перший українець-книгопечатник та ректор знаменитого Болонського університету. Микола Стражеско - першодіагност інфаркта міокарда у світі - смертельної хвороби для мільйонів, Іван Пулюй - першовідкривач X-променів та неонівського випромінювання, Юрій Вороний - перший трансплантолог нирки у світі, Ігор Сікорський - творець гелікоптера, Микола Миклуха-Маклай - автор теорії рівності рас, Георгій Гамов - автор Теорії Великого вибуху та концепції генетичного коду тощо. Пропоную замінити спірну особистість на людину з беззаперечними досягненнями. Підтримайте одну з кандидатур.--Yasnodark (обговорення) 15:14, 1 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Crazydoktor Вітаю ще раз, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичних творів, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Можливо вас зацікавлять твори вашої тематики та їх автори:

Медико-фантастичні твори:[ред. код]

{{#if:|

--Yasnodark (обговорення) 14:29, 3 вересня 2017 (UTC)

Категорії з помилками[ред. код]

Вітаю! Ви тільки що замість категорії з помилкою у назві створили нову категорію. Я раз також зробив так і отримав звинувачення від користувача, що створив категорію, звинувачення, що я забрав у нього авторство категорії. Тому, щоб не було подібних інцидентів раджу Вам перейменовувати категорії, а з неправильною назвою ставити. Я до цього ставлюся спокійно, але для декого з користувачів це дуже важливо. --Basio (обговорення) 11:15, 26 жовтня 2017 (UTC)

  • Дякую за пораду. Навіть не уявляв, що такі образи можливі. Я особисто власним авторством надто не переймаюсь. Сергій (обговорення)
    • Як автор категорії з одруком, підтверджую запит на вилучення. Щодо «авторства» категорій поділяю погляди Crazydoktor. Stas (обговорення) 04:56, 27 жовтня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, перепрошую, що турбую. побачила, що Ви серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 22:48, 24 листопада 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Crazydoktor вітаю ! Планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список (якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 14:30, 26 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. --Yasnodark (обговорення) 14:30, 26 грудня 2017 (UTC)

— Дякую за пропозицію. Проте, не надто полюбляю жанр фантастики, як в літературі, так і в кінематографі. Тому навряд чи мною прочитано аж 50 фантастичних романів (вкупі з повістями та оповіданнями, можливо й набереться). З повагою, Сергій (обговорення) 15:18, 26 грудня 2017 (UTC)

Сергію Дякую за відповідь, проте прошу вас переглянути ваше рішення. Бо потрібно необов`язково 50 романів, а до 50 творів обсягом не менше 100 сторінок стандартного розміру та шрифту (менші не приймаються), тож якщо набереться 17, 27 чи 37 достойних романів — ваш вибір теж зіграє роль (система це дозволяє) в підвищенні репрезентативності узагальненого списку, до того ж, певні твори, що містять фантастичну складову ви могли сприймати за філософські, пригодницькі, дитячі, психологічні чи інші твори. Таке часто буває. Скільки назбираєте - стільки і буде, головні критерії — розмір та якість, а кількість - як вийде. Відповідно до якості на ваш погляд романи і повинні бути розташовані у переліку. Тож дуже сподіваюся на ваш обмежений вибір від шанувальника реалізму, це можливо внесе різноманітність у список авторів та книг.--Yasnodark (обговорення) 15:30, 26 грудня 2017 (UTC)
Гаразд, щось пригадаю. Сергій (обговорення) 16:28, 26 грудня 2017 (UTC)
Сергію вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:17, 30 грудня 2017 (UTC)
Дякую, навзаєм! Сергій (обговорення) 16:19, 30 грудня 2017 (UTC)
Сергію, сподіваюсь, що це не остаточний список і ви ще згадаєте якісь прочитані романи. Проте дякую за початок.--Yasnodark (обговорення) 14:12, 14 січня 2018 (UTC)
Crazydoktor вітаю ! Чи варто очікувати на подальше доповнення вашого варіанту списку, бо 5 - це гарно, та все ж малувато.--Yasnodark (обговорення) 12:57, 30 березня 2018 (UTC)
Зрозумійте мене правильно: не хочеться писати абищо. На жаль, це все з прочитаного, що можна віднести до категорії "Фантастика" (хіба що ще додати дитячу - Г. Поттер, К. Буличов, тощо). Сергій (обговорення) 07:30, 31 березня 2018 (UTC)
Сергію вітаю! Безумовно дитячу ігнорувати не можна, тож варто дійсно її додати. Окрім Роулінг та Буличова ще є Баум, Несбіт, Річард Адамс, Кеннет Грем, Сент-Екзюпері, Олеша, Кассіль, Нестайко тощо. Може щось читали З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:46, 12 квітня 2018 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Вітаю з олімпійським чемпіоном, земляче! Первомайськ рулить! ) Інструмент для роботи з категоріями показує, що це перший олімпійський чемпіон родом з Первомайська. Напевно, одного почесного громадянина міста у 2018 можна передбачити. Мабуть, разів 20 переглянув його «золотий» стрибок — неймовірне видовище! --Олег (обговорення) 08:16, 19 лютого 2018 (UTC)

Дякую! Так, він - перший (сподіваюсь, не останній). Щодо почесного громадянства, то тут не так все просто, на жаль... Сергій (обговорення) 10:13, 19 лютого 2018 (UTC)
Не знаю, які складнощі Ви мали на увазі, але, справді, навряд чи він стане почесним громадянином миколаївського Первомайська. Здається, він все ж народився на Харківщині. --Олег (обговорення) 10:30, 20 лютого 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Crazydoktor прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:07, 18 червня 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:Crazydoktor за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою, --visem (обговорення) 19:35, 3 вересня 2018 (UTC)

— Щиро вдячний! Сергій (обговорення) 02:46, 4 вересня 2018 (UTC)