Премія Дарвіна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Премія Дарвіна
Логотип
Логотип
Посилання www.darwinawards.com
Комерційний Так
Тип Гумор
Мови Англійська
Автор Венді Норткат(англ. Wendy Northcutt)
Започатковано 1993
Стан Діючий
CMNS: Премія Дарвіна у Вікісховищі

Премія Дарвіна (англ. Darwin Awards) — віртуальна щорічна премія, названа на честь одного з авторів теорії еволюції Чарльза Дарвіна. Премію присуджують особам, котрі найбезглуздішим чином загинули або втратили здатність мати дітей і, таким чином, позбулися можливості зробити свій внесок у генофонд людства, що допомагає врятувати його від виродження. Обов'язковою умовою отримання премії є повна відсутність прямих нащадків (однак із правила є винятки).

Нагороду можуть вручити за «вилучення неповноцінних генів із генофонду людства» і в низці випадків можуть присуджувати живим людям, що втратили репродуктивну здатність, у результаті безглуздого нещасного випадку, що виник через їхню власну дурість.

Нагороджують тих, хто знищив себе найбільш незвичним і безглуздим чином. Цю нагороду майже завжди присуджують посмертно й переважно до появи нащадків.

Загалом вітають усіх, хто зумів знайти оригінально ідіотські способи для самознищення, допомагаючи цим самим усунути небажані слабкості генофонду. Цілеспрямованість і самопожертва кандидатів викликає повагу.

Претендент на Премію Чарльза Дарвіна повинен відповідати таким вимогам:

  • Відсутність нащадків.
  • Достовірність.
  • Оригінальність.
  • Самостійність.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]