Сардар Мохаммад Рахманогли

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 19:19, 1 серпня 2020, створена Kholodovsky (обговорення | внесок)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сардар Мохаммад Рахманогли
Народився 1961(1961)
район Пуштут Кот, провінції Фар'яб, Афганістан
Громадянство Афганістан
Діяльність дипломат
Відомий завдяки Надзвичайний і Повноважний Посол Афганістану в Україні
Alma mater Балхський університет
Термін 2017
Попередник Мохаммад Акбар Мохаммаді
Наступник Валі Монавар

Сардар Мохаммад Рахманогли (англ. Sardar Mohammad Rahmanoghli) (1961) — афганський дипломат. Надзвичайний і Повноважний Посол Афганістану в Україні (з 2017).

Життєпис[ред. | ред. код]

Народився 1961 року в узбецькій родині в районі Пуштут Кот у провінції Фар'яб. Навчався в Балхському університеті та здобув ступінь магістра. Він здобув вищу освіту в Афганському технічному професійному інституті, Кабульській політехніці, а також у Київському політехнічному інституті. Володіє дарі, узбецькою, англійською, турецькою та українською мовами.

Працював лектором у Балхському університеті, директором відділу комерції на телебаченні в Балх. Він деякий час жив у Туреччині, де працював керівником Асоціації біженців та директором турецького відділення «Радіо Азаді». Він був в опозиції до президента Афганістану Хаміда Карзая, під час публічного засідання нижньої палати парламенту (Волеси джирга).

У 2007 році був заступником голови нижньої палати парламенту (Волеси джирга), а пізніше став членом комітету з питань охорони здоров'я, молоді, спорту та праці[1].

Сардар Мохаммад Рахманогли був членом команди д-ра Абдалли на президентських виборах 2014 року. Сардар Рахманогли був призначений прем'єр-міністром д-ром Абдаллою як міністр економіки[2].

15 червня 2017 року — вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олені Зеркаль.

08 вересня 2017 року — вручив вірчі грамоти Президенту України Петрові Порошенку[3].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]