Обговорення користувача:Kholodovsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Добровольский Вячеслав Іванович[ред. код]

Причина видалення статті?

Мешканці села і випускники Барашівської середньої школи різних років[ред. код]

Вітаю! Прошу Вас терміново вилучити бездарне втручання Shmurak у відповідний розділ сторінки села Бараші ( Мешканці села і випускники Барашівської середньої школи різних років). Дякую --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 05:37, 22 липня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:27, 30 серпня 2018 (UTC)

Нагле втручання бувшого користувача Jphwra[ред. код]

Вітаю! Прошу Вас блокувати Jphwra, який хамські втрутився в процесі мого редагування статті Кошелівка. Дякую, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 14:18, 7 жовтня 2018 (UTC)

Вилучення сторінок[ред. код]

Якщо Ви виконуєте обов'язки, то маєте можливість і обов'язки надати звіт щодо власних дій з-під Ваших обов'язків і власного облікового запису? Гороховський Олег Володимирович

Вилучили — відповідь від Вас : чому, навіщо:
Приватбанк
- дотично — і користувачам, і Вам особисто. Сподіваюсь, даунгрейд тимчасовий через непорозуміння.
дякую.-·Avatar6 (обговорення) 14:24, 11 жовтня 2018 (UTC)
Доброго дня! Нажаль, Олег Володимрович, не проходить по Вікіпедія:Критерії значимості/Особи, коли стане Головою Правління, тоді сторінку можна буде відновити. Не варто передчасно писати про заступників, які впевнено йдуть до своєї мети, бо це буде реклама. K18 (обговорення) 08:42, 12 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:40, 17 березня 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

При повторенні порушень, а саме, внесення передчасно інформації у список Зеленської до перших леді чи тому подібне - буду подавати вас на позбавлення прав патрульного. Перша леді стає такою, коли президент приймає присягу і офіційно заступає на пост глави держави. Наразі всі ваші правки є внеском недостовірної інформації. — Alex Khimich 19:42, 23 квітня 2019 (UTC)

Так вже і недостовірної, швидше за все можливо передчасної. А взагалі зараз пік запиту суспільства на цю інформацію, що сприяє збільшенню відвідуваності укрвікі. Щодо позбавлення мене якихось там прав, то не стримуйте себе, я заперечувати не буду.—K18 (обговорення) 07:45, 25 квітня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник розслідувальної журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Тема розслідувальної журналістики є важливою для розвитку громадянського суспільства, однак вона не є достатньо представлена в українській Вікіпедії. Метою місячника розслідувальної журналістики є хоча б частково виправити цю ситуацію. В його рамках можна писати на будь-які теми, прямо чи побічно пов'язані із розслідувальною журналістикою. Запрошую вас долучатися!

Невеличкий бонус: усі активні учасники місячника отримають приємні сувеніри від організаторів Місячника — Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) та ГО «Вікімедіа Україна». --Aced 17:52, 17 червня 2019 (UTC)

Полтава-Південна[ред. код]

анонім відкидає шмат тексту з галереєю --Jphwra (обговорення) 09:21, 24 червня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Сторінку Гданов Ізет Рустемович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гданов Ізет Рустемович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 вересня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 13:12, 14 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:22, 3 жовтня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Доброго дня! Я пройшов це опитування 20 вересня. K18 (обговорення) 10:31, 4 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:57, 11 жовтня 2019 (UTC)

Так! Дякую! K18 (обговорення) 12:28, 12 жовтня 2019 (UTC)

Видалення статей[ред. код]

Вітаю. Коли видаляєте статті, будь ласка, подивіться чи стаття має сторінку обговорення. Її теж потрібно видалити, якщо там не має якогось важливого обговорення (див. ВП:КШВ). Це я говорю про Обговорення:СНІК.--Andriy.v (обговорення) 09:23, 18 жовтня 2019 (UTC)

Так дякую! Пропустив. K18 (обговорення) 10:20, 19 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:15, 2 листопада 2019 (UTC)

Правопис у статті[ред. код]

Вітаю! За новим українським правописом злитно пишемо слова з першим іншомовним компонентом анти-, контр-, віце-, екс-, лейб-, обер-, штабс-, унтер-: антивíрус, контрудáр, віцепрем’є́р, віцекóнсул, ексчемпіо́н, ексмінíстр, експрезидéнт. Mediafond (обговорення) 21:27, 7 листопада 2019 (UTC)

Дякую. K18 (обговорення) 07:29, 8 листопада 2019 (UTC)

Видалено мою сторінку![ред. код]

За яких причин це зроблено??? YarosloveB77 (обговорення) 20:14, 24 січня 2020 (UTC)

Вітаю. Сторінка видалена тому що російськомовна, крім того в результаті обговорення встановлено, що стаття не відповідає критеріям значимості, крім того явна самореклама.K18 (обговорення) 21:00, 24 січня 2020 (UTC)

Дякую за створення статті Ланселот Лоутон у 2014 році![ред. код]

Дякую за створення статті Ланселот Лоутон у 2014 році! Можливо ніхто б і не знав про нього якби не було статті про Лоутона в укрвікі - дякую вам!--piznajko 18:41, 28 січня 2020 (UTC)

про Вікімарафон[ред. код]

Привіт! Чи можна додати шаблон Вікімарафону на СО 8-ми статей створені Вами під час акції? --Anntinomyобг 10:32, 6 лютого 2020 (UTC)

Вітаю! Так. Безумовно можна.K18 (обговорення) 10:57, 6 лютого 2020 (UTC)
Дякую, тоді поставлю!--Anntinomyобг 11:16, 6 лютого 2020 (UTC)

Позбавлення прав адміністратора[ред. код]

Вітаю! Ви робите непоправної шкоди цьому проектові, вигадуючи «перших леді Русі»: [1] [2]. Історики сміятимуться над цим, а нерозумні школярі повірять. Це і фальсифікація, і дезінформація одночасно. Тому збираюся подати вашу кандидатуру на Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав адміністратора. Адміністратор, що завдає репутаційних ударів проектові, — нонсенс. --Шюлжич (обговорення) 09:52, 8 лютого 2020 (UTC)

Не вигадуйте! Де ви побачили "Перших леді Русі"? У статті чітко написано "Великі княгині Київські", "Дружини гетьманів України", "Дружини керівників УРСР", перші леді у нас з 1917 року коли Україна вперше постала як незалежна держава. Взагалі "Перша леді" це не посада, а "неофіційний" титул, що застосовується до дружини керівника держави. Шаблон руйнувати теж було не потрібно, він створений для зручності навігації, орієнтування в темі та зв'язаності статей. Щодо позбавлення мене якихось там прав, то не стримуйте себе, я заперечувати не буду. - K18 (обговорення) 09:57, 9 лютого 2020 (UTC).

Порушення АП[ред. код]

Вітаю. На ЗППА я Вам вказував на порушення авторських прав. Але Ви нічого не зробили. На цей час у статтях Геза Єсенський, Яніс Юрканс, Луїс Альберто Лакальє де Еррера - відсутній шаблон про переклад з польської, у Ахмед Іззет Фургач, Пунсалмаагін Очірбат, Рафаель Кальдерон, Ільяс Храуї, Туанку Азлан Мухібуддін Шах, Кейсон Фомвіхан, Ві Кім Ві, Сесар Ґавірія, Вірасамі Рінгаду, Альфредо Фелікс Крістіані Буркард, Джабір аль-Ахмад аль-Джабір аль-Сабах, Саїд Джохар, Анж-Фелікс Патассе, Артур Наполеон Реймонд Робінсон - з російської, Зоран Ліліч, Амата Кабуа, Дауда Малам Ванке, Ральф Марадж - з англійської.
Після цього ви створили статтю Гіріджа Прасад Коїрала яку чи то переклали з російської (там відсутні АД) чи переписали звідси. Інші ще не дивився, але відчуваю, що є аналогічні проблеми. --Submajstro (обговорення) 08:18, 19 березня 2020 (UTC)

Вітаю. Дякую за зауваження.K18 (обговорення) 08:51, 19 березня 2020 (UTC)

Порушення АП[ред. код]

Вітаю!

Виявив, що текст статті, яку Ви приводили до ладу, порушує авторське право. Деякі твердження без джерел. Текст, який порушує авторське право, вилучив, а на твердження без джерел поставив відповідні шаблончики. Наступного разу, будь ласка, перевіряйте статтю на відповідність правилу про авторське право, бо саме Ви як патрульний затвердили текст із порушенням, що, у свою чергу, порушує правила про патрулювання.

Бажаю успіхів! --Kharkivian (обг.) 20:02, 22 березня 2020 (UTC)

Вітаю! Дякую за зауваження.K18 (обговорення) 09:40, 23 березня 2020 (UTC)

Сторінку Дитячий садок № 314 «Капітошка» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дитячий садок № 314 «Капітошка», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 квітня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 11:33, 24 квітня 2020 (UTC)

Перші леді УРСР[ред. код]

Вітаю, я помітив цикл Ваших статей про дружин керівників УРСР. Мені здається, що титул перша леді УРСР неправильний. В СРСР не було леді і формально дружини керівників УРСР не мали ніяких титулів та додаткових прав. Наразі Вікіпедія обманює читачів, начебто в УРСР були леді і серед них ще й перших виділяли. --Venzz (обговорення) 13:17, 2 травня 2020 (UTC)

Так. Дякую. Ймовірно копіював шаблон. Все виправив.K18 (обговорення) 16:12, 2 травня 2020 (UTC)

Статус Файл:Наталія Валевська.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Наталія Валевська.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 19:33, 19 травня 2020 (UTC)

Дякую, що звернули увагу, ліцензію відновив. 24.04.2020 була прибрана користувачем під IP-адресою 79.110.133.73 з мобільного пристрою.

Порушення авторських прав у статті Зураб Маршанія[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Зураб Маршанія, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://gdip.com.ua/files/file/Diplomatic%20Ukraine/Diplomatic_Ukraine_2006.pdf. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Зураб Маршанія.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Зураб Маршанія, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 10:07, 25 травня 2020 (UTC).

Посольство Казахстану в Україні[ред. код]

Я вносила правки в цю статтю ще 2 тижні тому, але мої правки досі чекають на перевірку. Підкажіть, чому така затримка?

Прикріплюю посилання на статтю: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%9A%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%85%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%83_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96 Victoria Baziuk (обговорення) 04:40, 29 травня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Мельник Антін.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Мельник Антін.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 04:43, 30 травня 2020 (UTC)

Андрій Мельник помер 25 червня 1997 року.-K18 (обговорення) 20:31, 30 травня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Окрім написання і поліпшення статей, у рамках Місячника планується серія вебінарів та онлайн-обговорень від «Детектора медіа» та «Вікімедіа Україна».

Перший вебінар — «Як читати новини критично» — пройде уже завтра о 19:00. Журналіст «Детектора медіа» Ярослав Зубченко розповість про ознаки потенційно фейкової інформації; яким ЗМІ можна довіряти, а яким — ні; що таке «зливні бачки» і як вони працюють; що таке джинса і нативна реклама; де шукати перевірену інформацію. Реєструйтеся на захід тут. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:49, 22 червня 2020 (UTC)

Сторінку Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Автономній Республіці Крим номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Автономній Республіці Крим, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:47, 22 липня 2020 (UTC)

Сторінку Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 липня 2020. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 19:57, 22 липня 2020 (UTC)

Помилки[ред. код]

Вітаю! Дякую за доповнення до статті Головне управління Національної поліції у місті Києві, але їх слід ретельно вичитати. У доповненнях до розділу Історія помічено ознаки машинного перекладу з російської. Поки поставив шаблон «Сирий переклад», якщо помилки будуть усунуті, шаблон можна прибрати. З повагою --В.Галушко (обговорення) 21:30, 13 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Головне управління Державної фіскальної служби України в Автономній Республіці Крим номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Головне управління Державної фіскальної служби України в Автономній Республіці Крим, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 серпня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 17:46, 21 серпня 2020 (UTC)

Катющева Катерина Євгенівна[ред. код]

Колего, вітаю. Щиро дякую за статтю. На жаль, не встиг ії написати за життя Катерини. Виправив деякі неточності. Будемо до- і переробляти. 91.197.junr3170 (обговорення) 13:00, 4 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Рой Скот Колсон номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рой Скот Колсон, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 жовтня 2020. Що ще можна зробити? Петрущак Обг@ 13:57, 10 жовтня 2020 (UTC)

Сторінку Ірина Мазур номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ірина Мазур, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 жовтня 2020. Що ще можна зробити? --- Петрущак Обг@ 14:03, 10 жовтня 2020 (UTC)

Александрук Валерій Євгенович[ред. код]

Як першого автора статті Александрук Валерій Євгенович запрошую додати джерала про альмаматер Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Бо я знайшов лише посилання де він вже в якості Посла проводив конференції та інші заходи. Дякую наперед. Galkinletter (обговорення) 12:10, 18 грудня 2020 (UTC)

Статтю уточнив та доповнив — K18 (обговорення) 12:46, 20 грудня 2020 (UTC)

Статтю Точицький Микола Станіславович висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Точицький Микола Станіславович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 22 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 12:32, 22 лютого 2021 (UTC)

Привіт[ред. код]

Маю скаргу на цих осіб: Sehrg та Olvin. Суть: ідейна ненависть до міста, яке виражається у захисті неправильної інформації наданої наразі та цензурування спроб її виправити (Sehrg). Крім того, було видалене обговорення з критикою дій (Olvin). Прошу вжити заходів та недопустити розвитку тоталітарності у вікіпедії.