Sminthopsis virginiae

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 21:50, 15 листопада 2021, створена Sehrg (обговорення | внесок) (Speciesbox)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Sminthopsis virginiae
Біологічна класифікація редагувати
Царство: Тварини (Animalia)
Тип: Хордові (Chordata)
Клада: Синапсиди (Synapsida)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Інфраклас: Сумчасті (Marsupialia)
Ряд: Кволоподібні (Dasyuromorphia)
Родина: Кволові (Dasyuridae)
Рід: Sminthopsis
Вид:
S. virginiae
Біноміальна назва
Sminthopsis virginiae
(de Tarragon, 1847)
Ареал виду Sminthopsis virginiae

Sminthopsis virginiae — вид родини сумчастих хижаків. Типовий екземпляр цього невеликого сумчастого втрачено і де Тарраґон не уточнив його місце видобутку. Значення наукової назви virginiae не відоме. Вид зустрічається на півночі Австралії, на півдні Нової Гвінеї, і островах Ару[1]. У Новій Гвінеї живе в лучних саванах. В Австралії вид пов'язаний з савановими рідколіссями, луками, болотистими районами, водно-болотними угіддями, а також сільськогосподарськими ландшафтами, такими як плантації цукрової тростини. Самиці можуть мати до шести або восьми малят у сумці[2]. Вага: 16—58 грамів[3].

Загрози та охорона

Немає серйозних загроз, хоча вид страждає від хижацтва з боку здичавілих і домашніх котів. Зареєстрований на Новій Гвінеї в одній, а в Австралії в багатьох природоохоронних областях[2].

Примітки

  1. Bo Beolens, Michael Watkins, Michael Grayson. The eponym dictionary of mammals. — JHU Press, 2009. — С. 432. — ISBN 0801893046.
  2. а б Вебсайт МСОП
  3. Stephen M. Jackson. Australian mammals: biology and captive management. — Csiro Publishing, 2003. — С. 57. — ISBN 0643066357.