Apache Lenya

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Apache Lenya
Apache-lenya-logo.png
Тип Система керування вмістом
Розробник Apache Software Foundation
Платформа Віртуальна машина Java
Операційна система платформа Java (багатоплатформна)
Написано на Java / XML
Стан розробки зупинений
Ліцензія Apache License 2.0
lenya.apache.org

Apache Lenyaсистема керування вмістом з відкритим кодом на основі Java/XML, що використовує Apache Cocoon як програмний каркас. Для Lenya характерні: контроль версій, планування, пошукові інструменти, зображення потоку робіт та серверні WYSIWYG редактори.

Lenya був створений Майклом Вехнером на початку 1999 року. До цього Майкл займався дослідженнями фізичної області через написання комп'ютерних симуляторів дендритного росту.

У 2000 році Майкл став співзасновником Wyona, де продовжилась розробка Lenya на базі інтерактивного видання газети Нойє цюрхер цайтунг. Сама назва Lenya створена через комбінацію імен двох синів автора — Леві(Levi) та Івана(Vanya).

Навесні 2003 року Wyona передала проект Lenya до Apache Software Foundation, де він набув статус первинного проекту у вересні 2004.

У 2006 році Майкл почав створення нової СКВ під назвою Yanel (анаграма до Lenya), що отримала інший підхід до роботи з інтерфейсом для забезпечення зворотньої сумісності у будь-який час, а отже властивість безперервного постачання оновлень, на відміну від старого методу періодичних релізів.

Проект був перенесений до Apache Attic у квітні 2015.[1]

Див. також[ред. | ред. код]

Виноски[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]