Newgrounds

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Newgrounds
Newgrounds2018logo.png
Посилання newgrounds.com
Тип вебсайт
дотком і online art galleryd
Мови англійська
Започатковано 12 липня 1995
Рейтинг Alexa 2659[1]
Адреса офісу Гленсайд і Челтенгем Тауншіп
CMNS: Newgrounds у Вікісховищі

Newgrounds — розважальний вебсайт та компанія, заснована Томом Фулпом у 1995 році. Вона розміщує створений користувачами контент, такий як ігри, фільми, аудіо та композиції творів мистецтва, у чотирьох відповідних категоріях вебсайтів. Він також забезпечує голосування відвідувачами та рейтинг створених користувачами матеріалів. Фулп виробляє власний контент у штаб-квартирі та офісах у Гленсайді, штат Пенсільванія .

На початку 2000 -х та 2010 -х років Newgrounds зіграла важливу роль у Інтернет -культурі загалом та у незалежних відеоіграх зокрема. Newgrounds називають «окремим часом в історії ігор» і місцем, «де багато аніматорів і розробників стригнули зуби й отримали прихильників задовго до того, як з'явилися соціальні мережі».

Опис[ред. | ред. код]

Принцип роботи[ред. | ред. код]

Призначений для користувача контент може бути завантажений і класифікований на будь-якому з чотирьох вебпорталів сайту: ігри, фільми, аудіо та мистецтво. Надійшли заявки на фільми або ігри вони проходять процес, званий Judgment, де вони можуть бути оцінені усіма користувачами (від 0 до 5 зірок) і розглянуті іншими користувачами. Середня оцінка, розрахована в різних точках під час судження, визначає, чи буде контент «збережений» (розміщений в базу даних) або «звинувачений» (що знаходиться на відстані, тільки його відгуки збережені в розділі некрологів).

Художні і звукові композиції обробляються з використанням іншого методу, званого «скаутинг». Всі користувачі можуть розміщувати мистецтво і аудіо на своїй власній сторінці, але тільки ті, які «розвідані», з'являться в публічній сфері. Як і система Judgment, вона зупиняє вкрадений контент, спам або заборонені матеріали, які потрапляють в публічну зону, використовуючи користувачів і модераторів сайту (званих «модами»). Після того, як людина розвідано, вони отримують привілей також розвідати інших до цих порталів.

Оскільки показ анімаційних фільмів та ігор був первинною метою, і вони як і раніше є домінуючими засобами масової інформації на сайті, всі ці матеріали відображаються в області, яка називається Порталом. Це показує не тільки те, що знаходиться в судженні, але він також відображає статуси недавно судимих ​​уявлень, а також різних переможців і найпопулярніших вистав.

Зміст і контекст повинні бути повідомлені для розгляду модів і співробітників, позначаючи його за порушення керівних принципів сайту; зважена система розпізнає досвідчених користувачів і дає їх прапору більше голосу. Головна сторінка Newgrounds включає в себе обрані матеріали з кожної категорії, а також нагороди і почесті для користувачів, чиї уявлення, які підпадають під вимоги сайту, щоб заробити їх. Всі заявки мають рейтинг. Контент, орієнтований на дорослих, дозволений, але імовірно обмежений тільки користувачами у віці від 18 років і старше, хоча немає ніякої гарантії, щоб забезпечити це.

Онлайн-змагання та конкурси відкриті в деяких випадках, де людина може виграти і отримати призи, представлені або визнаним користувачем або співробітником після проходження даної теми.

Взаємодія користувачів[ред. | ред. код]

Сайт включає в себе співтовариство, де користувачі можуть спілкуватися з іншими через різні інтернет-форуми. Теми на форумах можуть бути заблоковані, якщо вони порушують правила форуму. Також надається інша система зв'язку, розроблена на сайті, звана «приватні повідомлення» і скорочена як PM, аналогічна службі електронної пошти, де користувачі можуть відправляти повідомлення через сайт іншим користувачам. Крім того, в розпорядженні гостей є кімната чату.

Будь-який користувач, який порушує правила користування сайтом в будь-якому місці на сайті, може бути відправлений попередження або підданий санкціям, таким як обмеження членства або заборона, з боку модераторів або персоналу.

Історія[ред. | ред. код]

90-ті: Початок роботи[ред. | ред. код]

У 1991 році, у віці 13 років, Том Фулп запустив Neo Geo Fanzine під назвою «New Ground», відправивши питання приблизно 100 членам клубу, що виник в інтернеті в Prodigy. Фулп запустив вебсайт в якості нового наземного реміксу з використанням послуги хостингу, збільшивши популярність влітку 1996 року після того, як BBS games Club a Seal і Assassin були створені Фульпом під час навчання в Університеті Дрексел, Пенсільванія. Фулп створив сиквели до своїх творінь, як games Club a Seal II і Assassin II, "разом з рішенням розробити окремий хостинг-сайт під назвою New Ground Atomix.

Фулп почав експериментувати з Macromedia Flash, а також програмувати сумісну з Flash домашню сторінку, яка пізніше була представлена ​​на його вторинному сайті «Telebubby Fun Land» і пізніше була випущена. Фулп пізніше об'єднав свої два вебсайту, щоб сформувати інший вебсайт з ім'ям Newgrounds, що призвело до того, що він змінив хости, щоб задовольнити зростаючий трафік, і почав продавати товари для оплати рахунків за хостинг вебсайту. Вводячи банерну рекламу для оплати зростаючих платежів в 1999 році, Фулп співпрацював з Troma, який розміщував сайт в обмін на частку доходу від реклами. На вебсайті була додана чат-кімната і дошка оголошень, що дозволило людям, які відвідують вебсайт, взаємодіяти один з одним. Багато користувачів почали відправляти свої власні флеш-творіння Фулпу, тому він створив частина сайту під назвою «Портал» для їх відображення. Друг на ім'я Росс Фулп розробив «Grounds Gold System», що дозволило користувачам для отримання очок для голосування на матеріали в інтернеті. Дохід від реклами збільшився, тому Росс був найнятий, почавши розробку поточного автоматизованого порталу, який дозволить користувачам відправляти свій власний згенерований контент на вебсайт і оцінювати його всіма відвідувачами.

2000-ні: Популярність[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]