PowerDirector

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CyberLink PowerDirector
PowerDirector
Тип Video editing software
Розробник CyberLink
Стабільний випуск 20.0.2506 (10 березня 2022; 2 роки тому (2022-03-10)[1])
Версії v21.1.2401.0 і 威力導演365
Операційна система Windows 11
Windows 10
Windows 8/8.1
Windows 7
Android
iOS
Доступні мови English, French, German, Italian, Spanish (European), Chinese Simplified, Chinese Traditional, Japanese, Korean, Dutch
Ліцензія Proprietary commercial software
Вебсайт www.cyberlink.com/products/powerdirector-ultra/features_en_US.html

PowerDirector — потужне програмне забезпечення, призначене для редагування відео матеріалів, фірми CyberLink Corp. — тайванської компанії з розробки мультимедійного програмного забезпечення. PowerDirector 12 розроблений на рушію TrueVelocity четвертого покоління і пропонує користувачам величезну кількість функцій і інструментів для повноцінної обробки відео.

PowerDirector дозволяє виконувати дуже точне мультитрекове редагування відео матеріалів. У редакторі є величезний вибір інструментів і функцій, які допоможуть створити професійне відео на домашньому комп'ютері. Дозволяє накладати на відео візуальні ефекти, застосовувати художні фільтри, додавати аудіо доріжки і багато іншого. PowerDirector використовує новітні технології відео обробки для отримання відео відмінної якості.

PowerDirector має продуманий інтерфейс, який створює для користувачів комфортне й ефективне середовище для редагування відео матеріалів в домашніх умовах.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. PowerDirector 20 Ultra/Ultimate Patch Update Available. Cyberlink. 03 березня 2022.

Посилання[ред. | ред. код]