SoftMaker Office

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
SoftMaker Office
Тип програмне забезпечення
Розробник SoftMaker Office[d]
Стабільний випуск (2008)
Версії 767, 928, 928 і 928.0313
Операційна система Microsoft Windows
Linux
Windows Mobile
Windows CE
FreeBSD
www.softmaker.com

SoftMaker Office — офісний пакет для операційних систем windows, Linux, FreeBSD, Windows CE і Pocket РС. Розробник — німецька компанія softmaker Software GMBH (Нюрнберг). Перша версія вийшла в 1989 році. Аж до випуску 2006 р. включно пакет складався з наступних застосувань:

Випуск SoftMaker Office 2008, доступний для Windows, Linux, Windows Mobile та Windows CE, включає в себе додатково два нових програмних додатка:

  • SoftMaker Presentations (презентаційна графіка, формат файлів сумісний з Microsoft PowerPoint)
  • BasicMaker (тільки Win32, засоби програмування, подібні VBA)

На теперішній час випуск 2008 надається безкоштовно.

У випуск SoftMaker Office 2010, який доступний для Windows, Linux, Windows Mobile и Windows CE, також доступний поштовий клієнт - EmClient Pro.

Актуальною версією є SoftMaker Office 2012 (який на момент написання статті був доступний тільки для Windows), що надається в 2 варіантах - Standart и Professional. Останній включає в себе поштовий клієт EmClient, а також 4 додаткових словника.

SoftMaker Office має багато функцій конкуруючих офісних пакетів Microsoft Office, OpenOffice.org и WordPerfect Office, може запускатися з флеш-накопичувача USB. Пакет використовує власний формат файлів, однак включає підтримку сумісності з форматами Microsoft Office, OpenDocument Format (тільки текстовий процесор), RTF и HTML. Включає багатомовну перевірку правопису, розстановку переносів та тезаурус, а также 5-мовний (англійський, німецький, французький, італійський та іспанський) словник для перекладу. Інтерфейс користувача засновано на зовнішньому вигляді Microsoft Office 2003. У разробці DataMaker — СУБД, аналог Microsoft Access, яка на теперішній час знаходиться у стадії альфа тестування.

Посилання[ред.ред. код]