SoftMaker Office

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
SoftMaker Office
Тип програмне забезпечення
Розробник SoftMaker
Стабільний випуск (2018)
Версії 767, 928, 928 і 928.0313
Операційна система Microsoft Windows
Linux
Windows Mobile
Windows CE
FreeBSD
MacOS
Українська частково підтримується
www.softmaker.com
www.freeoffice.com

SoftMaker Office — офісний пакет для операційних систем Windows, Linux, FreeBSD, Windows CE, Pocket РС і MacOS. Розробник — німецька компанія softmaker Software GMBH (Нюрнберг). Перша версія вийшла в 1989 році.

Випуск SoftMaker Office 2018, доступний для Windows, Linux, Windows Mobile, Windows CE та MacOS включає в себе додатково два нових програмних додатка:

На теперішній час випуск 2018 надається безкоштовно.

SoftMaker Office має багато функцій, які конкурують з іншими офісними пакетами, такими як Microsoft Office, LibreOffice, OpenOffice чи WordPerfect Office, може запускатися з USB флеш-накопичувача. Пакет використовує власний формат файлів, однак включає підтримку сумісності з форматами Microsoft Office, OpenDocument Format (тільки текстовий процесор), RTF і HTML. Вміє експортувати в PDF. Включає багатомовну перевірку правопису, розставлення переносів та тезаурус, а також 5-мовний (англійський, німецький, французький, італійський та іспанський) словник для перекладу. В останніх випусках додано підтримку стрічкового інтерфейсу, схожого на такий у Microsoft Office.

Посилання[ред. | ред. код]