Strategic Simulations, Inc.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Strategic Simulations, Inc.
англ. Strategic Simulations, Inc.[1]
Тип публічна компанія
Форма власності публічна компанія
Галузь відеоігри
Доля куплена Ubisoft
Засновано 1979
Засновник(и) Джоел Біллінгс
Закриття (ліквідація) 2001
Штаб-квартира Саннівейл, США

Strategic Simulations, Inc. (SSI) — компанія-розробник і видавець відеоігор, заснована в 1979 році і закрита в 2001. Компанія широко відома своїми варгеймами, адаптаціями настільних ігор, як Dungeons & Dragons, та серією Panzer General.

Історія[ред. | ред. код]

Компанія була заснована Джоелем Біллінгсом, шанувальником варгеймів. В 1979 році, під час літнього підробітку в Amdahl Corporation, він познайомився з програмістами та знайшов комп'ютери, TRS-80 зручними для створення відеоігор-варгеймів. Того ж року було створено Strategic Simulations, Inc. Джоел найняв на роботу програмістів Джоеля Лайонса, який став автором Computer Bismarck, і Еда Віллінгера, який створив Computer Ambush. Директор зі стратегії та маркетингу в Apple Computer Тріп Хокінс переконав його в тому, що розробка ігор на Apple II є доцільнішою і багато наступних ігор виходили саме на цій платформі[2]. Геймдизайнер Чак Крогел, співавтор Девіда Лендрі за багатьма раннім варгеймами SSI, приєднався до компанії в 1983 році і керував розробкою нових продуктів більше десяти років.

SSI також випускала рольові ігри. У 1984 році вийшли такі ігри як Wizard's Crown, Questron та Phantasie. Зимовий каталог ігор компанії 1985 року вже налічував 50 різних найменувань для різних платформ. У 1987 році SSI отримала ліцензію на використання рольової системи Advanced Dungeons & Dragons від TSR Inc. і випустила більше 30 AD & D ігор за наступні роки, починаючи з Pool of Radiance в 1988 році. Продукти TSR Inc. утворили ядро ігор, заснованих на рушієві Gold Box.

У 1994 році SSI розробила варгейм-гру Panzer General за мотивами подій Другої світової війни. Надалі були випущені кілька продовжень, але перевершити свій першоджерело вони не змогли.

SSI була придбана в 1994 році компанією Mindscape Inc. (тоді називалася The Software Toolworks, Inc.) і існувала як підрозділ Matell. У березні 2001 року стала частиною Ubisoft і перестала існувати як окремий бренд[3].

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]