Strategic Simulations, Inc.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Strategic Simulations, Inc.
Тип публічна компанія
Форма власності публічна компанія
Галузь відеоігри
Доля куплена Ubisoft
Засновано 1979
Засновник(и) Джоел Біллінгс
Закриття (ліквідація) 2001
Штаб-квартира Саннівейл, США

Strategic Simulations, Inc. (SSI) — компанія-розробник і видавець відеоігор, заснована в 1979 році і закрита в 2001. Компанія широко відома своїми варгеймами, адаптаціями настільних ігор, як Dungeons & Dragons, та серією Panzer General.

Історія[ред. | ред. код]

Компанія була заснована Джоелем Біллінгсом, шанувальником варгеймів. В 1979 році, під час літнього підробітку в Amdahl Corporation, він познайомився з програмістами та знайшов комп'ютери, TRS-80 зручними для створення відеоігор-варгеймів. Того ж року було створено Strategic Simulations, Inc. Джоел найняв на роботу програмістів Джоеля Лайонса, який став автором Computer Bismarck, і Еда Віллінгера, який створив Computer Ambush. Директор зі стратегії та маркетингу в Apple Computer Тріп Хокінс переконав його в тому, що розробка ігор на Apple II є доцільнішою і багато наступних ігор виходили саме на цій платформі[1]. Геймдизайнер Чак Крогел, співавтор Девіда Лендрі за багатьма раннім варгеймами SSI, приєднався до компанії в 1983 році і керував розробкою нових продуктів більше десяти років.

SSI також випускала рольові ігри. У 1984 році вийшли такі ігри як Wizard's Crown, Questron та Phantasie. Зимовий каталог ігор компанії 1985 року вже налічував 50 різних найменувань для різних платформ. У 1987 році SSI отримала ліцензію на використання рольової системи Advanced Dungeons & Dragons від TSR Inc. і випустила більше 30 AD & D ігор за наступні роки, починаючи з Pool of Radiance в 1988 році. Продукти TSR Inc. утворили ядро ігор, заснованих на рушієві Gold Box.

У 1994 році SSI розробила варгейм-гру Panzer General за мотивами подій Другої світової війни. Надалі були випущені кілька продовжень, але перевершити свій першоджерело вони не змогли.

SSI була придбана в 1994 році компанією Mindscape Inc. (тоді називалася The Software Toolworks, Inc.) і існувала як підрозділ Matell. У березні 2001 року стала частиною Ubisoft і перестала існувати як окремий бренд[2].

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]