Supreme Commander 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Supreme Commander 2

Supreme Commander 2 Boxart.jpg

Розробник Gas Powered Games
Видавець Square Enix
Частина серії Supreme Commander
Попередня гра серії Supreme Commander
Дата випуску Windows:
США 2 березня 2010 року[1]
Європейський Союз 5 березня 2010 року[2]

Xbox 360:
США 16 березня 2010 року[1]
Європейський Союз 19 березня 2010 року[2]

Версія 1.25
Жанр(и) Стратегія в реальному часі
Віковий
рейтинг
ESRB: E — Everyone
Платформа Xbox 360, Microsoft Windows і macOS
Режим гри одиночна гра і багатокористувацька гра
Носій DVD
Системні
вимоги
Мінімальні

Windows XP / Windows Vista / Windows 7; Процесор: Pentium 4 / Athlon 64 3 ГГц; Оперативна пам'ять: 1 GB; Відеокарта з 256 MB пам'яті і підтримкою Pixel Shader 3.0; 4-5 гігабайт вільного місця на жорсткому диску.
Рекомендовані
Windows 7; Процесор: двоядерний 2.6 GHz; Оперативна пам'ять: 2 GB (Vista / 7); Відеокарта з 512 MB ​​пам'яті і підтримкою Pixel Shader 3.0; 4-5 гігабайт вільного місця на жорсткому диску.

Керування Клавіатура, миша, геймпад
Сайт na.square-enix.com/sc2/

Supreme Commander 2 (укр. Верховний командир) — відеогра в жанрі стратегії в реальному часі, продовження гри Supreme Commander, яку розробила компанія Gas Powered Games для платформ Windows та Xbox 360 і видала компанія Square Enix.[3][4][5] Випуск гри відбувся 2 і 16 березня 2010 року для платформ Windows та Xbox 360, відповідно.[1]

Події гри розгортаються через 25 років після подій оригінальної Supreme Commander. Новообраного президента Колоніальної Оборонної Коаліції (англ. Colonial Defense Coalition, CDC) було вбито. Члени CDC звинувачують в інциденті один одного, і між ними знову спалахує війна.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Supreme Commander 2 використовує ключові особливості ігрового процесу першої гри, але має і помітні зміни. Стало менше опцій для будівництва бази та захисту. Було видалено систему рівнів, а максимальна кількість юнітів зменшилася з 1000 до 500. Зменшився розмір карт, а темп битв зріс: юніти пересуваються в кілька разів швидше, набагато швидше будуються споруди. Економічна система з першої гри, що дозволяла мати стільки ресурсів, скільки можна зберегти, видалена, замість неї введено спрощене управління ресурсами і з'явився своєрідний ресурс очок досліджень. Окремі дерева розвитку технологій тепер є для кожного з родів військ. В Supreme Commander 2 також вдосконалено знаходження юнітами шляху на карті.

Сюжет[ред.ред. код]

Через 25 років після подій Supreme Commander, всі три фракції людства уклали мир і створили Колоніальну Оборонну Коаліцію. Через вбивство нещодавно обраного президента Коаліції стався розрив мирних відносин між ОФЗ (Об'єднаною Федерацією Землі), Кібранами та Еоном.

Всі три кампанії розгортаються послідовно, тому є канонічними, на відміну від першої Supreme Commander.

Кампанія ОФЗ[ред.ред. код]

Перша кампанія ведеться від імені офіцера Домініка Меддокса, дружина якого належить до фракції Еон. Першим завданням є укріпити оборону станції зв'язку на планеті Альтаір. Раптово нападають Кібрани і він обороняє планету під керівництвом полковника Роджерса. Полковник високо оцінює здібності Меддокса і відсилає його атакувати планету Новий Собор, колонію Еону. Але Меддокс відмовляється виконувати наказ, оскільки там перебувають його дружина і син. Роджерс звільняє Меддокса, а той вирішує воювати сам, не підкорюючись нічиїм вказівкам.

Полковник посилає війська на його знищення. Втікачеві допомагають доктор Зоі Снайдер і друг сержант Дексіл. Відбивши напад, Меддокс відправляється на Новий Собор, де війська ОФЗ нападають на мирне місто, всі жителі якого об'явлені терористами. Згодом на його бік переходять інші пілоти БКЦ зі своїми арміями, які зрозуміли, що Роджерс, користуючись військовим станом, захопив владу в Федерації. Всі разом вони штурмують штаб полковника. Меддокс обіцяє дружині скоро повернутися, але додає, що затримається, коли перед ним раптово відкривається якийсь об'єкт, раніше замаскований.

Кампанія Еону[ред.ред. код]

Талія Кейл та її брат Джарал, пілоти БКЮ, обороняють свої території від водного флоту Кібранів. Після перемоги вони дізнаються про атаки ОФЗ на Еон, а правителі Еону лише осудили ці дії. Талія з Джаралом вирішують самі покарати нападників. Далі вони прибувають в місце розробок Еоном секретної зброї, де ненароком активовують виробничі потужності, що створюють вороже налаштовану техніку. Та секретні розробки все ж вдається добути.

Наступною ціллю стають ув'язнені, що виступали проти керівництва Еону, яких Талія з Кейлом визволяють. ОФЗ починають захоплення Сіріусу IV, а його захисники сподіваються, відбивши напад, збільшити свою популярність серед населення. Неочікувано на допомогу приходить представник Кібранів Вільям Гейдж. Об'єднавши сили, командири перемагають. Гейдж розповідає, що якийсь командувач ОФЗ захистив Новий Собор і знищив керівництво Федерації. Виявляється, вони всі так чи інакше знають його — це Меддокс.

Талія, Джарал і Гейдж наступають на одне з евакуйованих міст Еону, аби показати слабкість свого уряду. З'ясовується, що Гейдж використовував Талію з Джаралом, щоб заволодіти інформацією про «Шива Прайм», а всі завдання, які ті досі виконували, лише нашкодили Еону.

Вони зустрічаються з Маддоксом і пробиваються до воріт на Серафим VII, котрі охороняють командири різних фракцій. Там же перебуває і Гейдж, який першим входить в ворота зі словами, що знищить всіх людей. Маддокс, Талія і Джарал залишаються охороняти ворота.

Кампанія Кібранів[ред.ред. код]

Іван Брекмен та Густав Брекмен, який тепер являє собою мозок, під'єднаний до комп'ютера, розгадують що таке «Шива Прайм». Це древній терраформер, що існував ще до Серафимів[6], який переміщувався від планети до планети і створював там придатні для життя умови.

На Серафим VII прибуває Гейдж, Кібран-відступник. Іван захищає від нього дослідний комплекс, поки Густав завантажує з нього дані. Виконавши завдання, Іван покидає планету через Квантові Ворота, а Густав підриває їх, закривши шлях відступнику. Іван потрапляє на планету, де з'явилися невідомі споруди, а інжинери Кібранів стали вороже налаштованими, і повинен дослідити, що тут відбулося. Передавши інформацію з місцевого сервера, він допомагає Зоі Снайдер відбити напад Еону на лабораторію з даними про «Шиву Прайм».

Іван прибуває на планету, де Талія з Меддоксом захищають ворота на Серефим VII. Убезпечивши їх, всі троє командирів входять в ворота. Меддокс дізнається від Густава, що реабілітований, оскільки знищений ним Роджерс перевисив свої повноваження.

Гейдж запускає «Шиву Прайм» в космос. Іван долає захисників телепорта на терраформер, після чого телепортується на установку. Гейдж телепортує «Шиву Прайм» до Альтаіру II. Після знищення армії Гейджа Іван отримує контроль над терраформером, але вважає, що людство не зможе скористатися його силою правильно і підриває установку, попри протести Густава.

Через якийсь час Іван виступає з промовою про те, що настав час покласти кінець війнам та усвідомити наскільки крихким насправді був альянс. Меддокс повертається до сім'ї, а Талія іде під суд за свої злочини. Тим часом в лабораторії Густава Брекмена мозок Густава пов'язується з іншим, явно не людським мозком, і говорить вцілілому Гейджу, що той підвів його.

Завантажувані доповнення (DLC)[ред.ред. код]

28 вересня 2010 вийшло DLC Infinite War Battle Pack, яке додає в гру нові карти (для версій Xbox 360 та ПК), і нові юніти з оновленнями технологічного дерева та вдосконалень (лише для ПК-версії)[7].

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б в Haynes, Jeff (November 19, 2009). Supreme Commander 2 Dated (English). IGN.com. Архів оригіналу за 2012-04-16. Процитовано 20 November 2009. 
  2. а б Purchese, Robert (January 26, 2010). Supreme Commander 2 here in March. Eurogamer. Архів оригіналу за 2012-04-16. Процитовано 27 January 2010. 
  3. Supreme Commander 2 Announced. BluesNews. November 12, 2008. Процитовано 2008-11-14. 
  4. Goldstein, Maarten (November 12, 2008). Square Enix to Publish Supreme Commander 2, Looks To Expand Product Lineup. Shacknews. Архів оригіналу за 2012-04-16. Процитовано 2008-11-12. 
  5. Supreme Commander 2 Announced. GamesIndustry.biz. November 12, 2008. Архів оригіналу за 2012-04-16. Процитовано 2008-11-14. 
  6. Див. Supreme Commander: Forged Alliance
  7. Supreme Commander 2: Infinite War Battle Pack в Steam

Посилання[ред.ред. код]

Танк Це незавершена стаття про стратегічну відеогру.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.