Wolf's Rain

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Wolf's Rain
Wolf's Rain.jpg
ウルフズ・レイン
Вовчий дощ
Жанр Постапокаліпсис, Містика, Драма, Пригоди
Аніме-серіал
Режисер Окамура Тенсай
Сценарист Нобумото Кейко
Студія BONES
Мережа Японія Fuji Television
Період показу 6 січня 2003  — 29 липня 2003
Кількість серій 26[1]
OVA
Wolf's Rain OVA
Режисер Окамура Тенсай
Сценарист Нобумото Кейко
Студія BONES
Дата виходу 23 січня 2004
Тривалість 25 хв.
Кількість серій 4
Манґа
Wolf's Rain
Автор Іда Тосіцуґу
Ілюстратор Ііда Тосіцугу
Видавець Kodansha
Інші видавці VIZ Media (США)
Публікується в Monthly Magazine Z
Період випуску 3 листопада 2003 — 23 лютого 2004
Кількість томів 2

Wolf's Rain (яп. ウルフズ・レイン, укр. Вовчий дощ) — аніме і манґа про пошук вовками раю. Включає 26-ти серійний телесеріал і чотири додаткових OVA-серії, випущених на DVD, які закінчують історію. Містить елементи кіберпанку і постапокаліпсису, хоча більше схожий на казку.

Композитор аніме — Канно Йоко. Історія написана Нобумото Кейко, яка працювала над «Cowboy Bebop».

Сюжет[ред.ред. код]

« Перед кінцем світу рай з'явиться на цьому світі, і лише вовки знатимуть дорогу до нього… »

Війни і катаклізми перетворили Землю на пустельні пейзажі тундр і пустель. Лише руїни та уламки військової техніки зустрічаються на шляху. Технології старого світу зосереджені в руках дуже невеликої групи людей — дворян. Звичайні люди виживають в містах, що ще залишилися. Але ніхто вже не вірить в майбутнє. Цивілізація поволі йде до занепаду.

Легенда цього світу свідчить, що коли настане кінець світу, вовки зможуть потрапити в рай. Проте, жодного вовка ніхто вже не бачив протягом 200 років. Але вовки тут не звичайні тварини. Вони розумні і володіють неймовірною швидкістю і витривалістю. Але найголовніше, вони здатні «обдурювати» людей: всім навколо здається що перед ними не вовк, а звичайна людина. Отже вовки лише сховалися серед людей.

Одного разу, в життя трьох вовків, які пристосувалися жити серед людей, уривається абсолютно білий вовк. Він цілеспрямований, гордий і навіть не бажає прикидатися людиною. Але найголовніше — у нього є мета. Він шукає рай.

Вовки[ред.ред. код]

 • Кіба (англ. Kiba, яп. , «Ікло») — лідер зграї вовків, яка шукає рай. Саме він закликав усіх до пошуків і веде їх, керуючись своїми інстинктами. Пошук раю став єдиною його метою, тому він лютіше за всіх захищає Чезу. Тундровий вовк з білою шерстю. Коли він був маленьким, його зграя була знищена і він виховувався людиною — шаманом.
  Сейю: Мамору Міяно
 • Цуме (англ. Tsume, яп. , «Кіготь») — колишній глава нальотчиків на майно аристократів в Північному місті. Найстарший і найдосвідченіший у зграї. Більше за інших прагне жити сам по собі. У нього на грудях видно великий шрам. Часто вступає в конфлікт з Кібою, фактично їх зустріч почалася з бійки.
  Сейю: Кента Міяке
 • Хіґе (англ. Hige, яп. , «Нюх») — здається, ніби він завжди хоче поїсти і ближче поспілкуватися з дівчатами. Краще всіх розбирається в секретах людського суспільства, легко може обдурити людей і вкрасти, але все-одно іноді робить помилки. У Північному місті працював в лабораторії, оскільки його привертав там запах Чези. Виглядає як мексиканський вовк, носить нашийник.
  Сейю: Акіо Суяма
 • Тобое (англ. Toboe, яп. 遠吠え, «Завивання») — наймолодший вовк в зграї. З дитинства жив у бабусі як звичайний пес, але після її смерті, до якої він був причетний, залишився один. Дуже добрий і постійно намагається примирити команду, коли з'являється розбрат. Більше за все хоче знову стати домашнім псом. На лапі носить браслети, даровані господинею. Судячи з зовнішності, він — арабський вовк і взагалі дівчинка.
  Сейю: Хірокі Шімовада
 • Блю (англ. Blue, яп. ブル, «Синя») — крупна чорна напіввовчиця-напіввівчарка. Завжди відчувала себе собакою, була зраджена Квенту Ядену. Після загибелі його сім'ї, жила в нього і разом з ним же переслідувала вовків. Але відчувши запах Чези, Дитяти Квітки, Блю зрозуміла, що вона ще і вовчиця. Навчилася набувати людської подоби і прилучилася до решти чотирьох вовків у пошуках Раю, хоча і дуже боялася, що її туди не пустять.
  Сейю: Маюмі Асано

Решта персонажів[ред.ред. код]

 • Чеза (англ. Cheza, яп. チェザ) — «Дитя Квітів»; дівчинка, штучно створена Дарсією Першим за допомогою алхімії з Місячної квітки. Вона дуже важлива для вовків, оскільки є ключем до пошуків Раю. Є швидше рослиною, ніж людиною, здатна впливати на вовків всупереч їх волі. Може пристосовуватися майже до будь-якого середовища, проте вимагає світла і води, інакше починає в'янути.
  Сейю: Аріса Оґасавара
 • Дарсія Третій (англ. darcia, яп. ダルシア) — дворянин з сім'ї Дарсія, яка і створила Чезу в спробі досягти Раю. Йому потрібний Рай лише для своєї коханої, Хамони. Його ліве око — вовче, що дає йому такі можливості, які недоступні навіть іншим дворянам.
  Сейю: Такаґа Курода
 • Шер Дегре (англ. Cher Degre, яп. シェール・ドゥグレ) — вчена, вивчала Чезу. Вона дуже любить Дитя Квітів. Захоплюється стародавніми книгами і легендами, була вимушена розлучитися з чоловіком через свої дослідження.
  Сейю: Кахо Кода
 • Хабб Лебовськи (англ. Hubb Lebowski, яп. ハブ・リボウスキ) — детектив і колишній чоловік Шер, досі любить її і намагається повернути. Головною його особливістю є алергія на тварин, завдяки якій йому іноді вдається знаходити вовків там, де не змогли б цього зробити решта людей.
  Сейю: Міцуру Міямото
 • Квент Яден (англ. Quent Yaiden, яп. クエント・ヤイデン) — мисливець на вовків, шериф з ліцензією на носіння снайперської гвинтівки, якою відмінно володіє. Вважає, що його сім'ю і село знищили вовки і тепер шукає їх по всьому світу за допомогою свого напівсобаки-напіввовчиці Блю для того, щоб знищити всіх вовків. Часто та багато п'є. Втративши Блю, починає сумувати, бо вона йому була дуже дорога.
  Сейю: Унсе Ішідзука
 • Леді Джаґара (англ. Lady Jaguara, яп. ジャガラ卿) — дворянка, голова Втраченого міста, сестра Хамони. Її головною метою є досягнення Раю, причому заради досягнення цієї мети вона запускає процес апокаліпсису. Володарка найзначнішої і найсильнішої армії серед всіх дворян, хранитель більшої частини всіх наукових знань світу, чаклунка. Закохана в Дарсію, хоча здогадується, що це почуття не взаємне.
  Сейю: Ацуко Танака
 • Лорд Оакум (англ. Lord Oakum) — дворянин і голова Північного міста, де живуть Шер і Хабб. Свого часу вкрав Чезу у Дарсії, але не досяг особливих результатів у її вивченні.
  Сейю: Ріцуо Сава

Музика[ред.ред. код]

Обкладинка OST альбому до аніме «Вовчий дощ»
 • Відкриваюча композиція:
  • «Stray», Steve Conte
 • Закриваюча композиція:
  1. «Gravity»
  2. «Tell Me What the Rain Knows»
  3. «Stray», Steve Conte

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Wolf's Rain(рос.) на сайті World Art.

Вовчий дощ (OVA)(рос.) на сайті World Art.