Головна сторінка: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування
відповідно до обговорення
Рядок 34: Рядок 34:
{{Головна стаття/Розділи Вікіпедії}}
{{Головна стаття/Розділи Вікіпедії}}
</div>
</div>
<div style="background:#FFDDDD; color: #000; border:0px solid #ccc; font:bold 120% sans-serif; padding: 5px; margin: 5px 0px 5px 0px; -moz-border-radius: 5px;">[[Зображення:Wikimedia-logo-rose.PNG|20px]] Портали Вікіпедії</div>
<!-- <div style="background:#FFDDDD; color: #000; border:0px solid #ccc; font:bold 120% sans-serif; padding: 5px; margin: 5px 0px 5px 0px; -moz-border-radius: 5px;">[[Зображення:Wikimedia-logo-rose.PNG|20px]] Портали Вікіпедії</div>
<div style="font-size: 90%;">
<div style="font-size: 90%;">
{{Портал-Навігація}}
{{Портал-Навігація}}
</div>
</div>-->
<!--====================================================-->
<!--====================================================-->
<!-- сестринські проекти -->
<!-- сестринські проекти -->

Версія за 21:22, 15 липня 2011

Шаблон:Головна стаття/Голова

Шаблон:Головна стаття/Пошук та довідка   Шаблон:Головна стаття/Участь та спілкування

Лінійні кораблі типу «Нельсон» — тип лінкорів Королівського військово-морського флоту Великої Британії часів Другої світової війни. Всього для британського флоту побудовано 2 кораблі цього типу і вони були названі на честь знаменитих адміралів минулого — «Нельсон» (англ. Nelson) та «Родні» (англ. Rodney). «Нельсони» стали першими «вашингтонськими лінкорами». Відповідно до Вашингтонської морської угоди Велика Британія отримала право побудувати два лінкори з гарматами калібром до 406-мм і стандартною водотоннажністю до 35 560 т. Формально «Нельсон» і «Родні» були 23-вузловою версією лінійних крейсерів типу «G-3», від будівництва яких Велика Британія відмовилася за вищезгаданою угодою. Попри низку недоліків та невелику максимальну швидкість, «Нельсон» і «Родні» вважалися найсильнішими британськими лінкорами періоду Другої світової війни, за сукупністю характеристик перевершуючи пізніші лінкори типу «Кінг Джордж V». У роки війни обидва лінкори брали активну участь у бойових операціях. А «Родні» зіграв вирішальну роль у потопленні німецького лінкора «Бісмарк», який до цього пустив на дно у Данській протоці гордість Королівського флоту — лінійний крейсер «Худ».

Обкладинка альбому Folklore у виданні «Meet Me Behind The Mall» на честь пісні «August».
Обкладинка альбому Folklore у виданні «Meet Me Behind The Mall» на честь пісні «August».

«August» (укр. Серпень) — пісня американської співачки Тейлор Свіфт з восьмого студійного альбому Folklore, що вийшов 2020 року. Композиція була написана Свіфт спільно з Джеком Антоноффом за участю Джо Елвіна як продюсера. Вона розповідає про історію підліткового кохання оповідачки, яка опинилась в любовному трикутнику з іншими персонажами альбому.

Палата представників Парламенту Австралії в Канберрі, Австралійська столична територія. Будинок парламенту відкрився в цей день у 1988 році.


NGC 0272
NGC 0272

Ця стаття містить список з 49 розсіяних зоряних скупчень, які належать до Чумацького Шляху та мають пряме піднесення від 0 до 1 години. Зоряні скупчення — це гравітаційно пов'язані групи зір першого типу зоряного населення. Вік розсіяних скупчень — від десятків мільйонів до мільярда років. Найяскравішими для земного спостерігача розсіяними скупченнями є Стожари, Гіади та Ясла. Загалом в нашій Галактиці відомо кілька тисяч таких об'єктів.

 
Файл:Wikimedia-logo-rose.PNG Розділи Вікіпедії
Файл:Wikimedia-logo-ocean.PNG Сестринські проекти