Вікіпедія:Захист сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Вирішення конфліктів
Обговорення
Адміністратори
Запити до адміністраторів
Запит на захист сторінок
Чек'юзери
Запити на перевірку користувачів
Арбітражний комітет
Запити на арбітраж
Скорочення:
ВП:ЗС
Admin mop question.svg

Користувачі, що не є адміністраторами, можуть висувати тут пропозиції щодо захисту певних сторінок від редагувань, а також стабілізації статей. Тут же вносяться і пропозиції щодо зняття захисту чи стабілізації. Ця сторінка не призначена для запитів на зміну захищених сторінок, для цього використовується шаблон {{Editprotected}}.

Архів Plus symbol.svg Додати новий запит на захист сторінки Plus symbol.svg Додати новий запит на стабілізацію сторінки

Пропозиції щодо захисту сторінок[ред. код]

Шаблон:Прапор UKR[ред. код]

З 24 жовтня на обговоренні тиша, а дуже хочеться додати невелику зміну. Допоможіть? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 22:12, 6 лютого 2016 (UTC)

Шаблон:Howtoedit[ред. код]

Ще артефакт знайшовся захищений. Скрипт номінації почав тему на вилучення, проте не додав шаблон на сторінку автора (додав вручну) та на саму сторінку шаблону. Не має жодного включення.--PsichoPuzo (обговорення) 03:30, 31 січня 2016 (UTC)

Шаблон:Sign[ред. код]

Нащо там стоїть захист при 13 включеннях? Крім того використовує застарілий шаблон, замість документації. Інтервікі було додано, можливо його варто перевірити.--PsichoPuzo (обговорення) 23:31, 30 січня 2016 (UTC)

Застарілий захист, знято. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:46, 30 січня 2016 (UTC)
Його переробити на аналог чи просто на шв поставити?--PsichoPuzo (обговорення) 23:48, 30 січня 2016 (UTC)
Та вот думаю, яке його цільове призначення. Чи перенаправити на {{sign2}}, чи вилучити і замінити. Поки я сенсу в ньому взагалі не бачу (може, я просто не розумію, навіщо він). Здається, є {{sign2}}, є {{підпис}}. Наскільки я розумію, це дуже давній шаблон. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:50, 30 січня 2016 (UTC)
Підпис має бути [не підписано], у відповідності до призначення, sign2 це дублікат, їх обидва можливо варто взагалі цілком вилучити, а також зробити Uw-tilde (власне у англ-вікі Sign є перенаправленням на нього), як повідомлення для новачків (здебільшого), як у інших мовних розділах, чи якщо вже є прикріпити інтервікі.--PsichoPuzo (обговорення) 00:02, 31 січня 2016 (UTC)
@Максим Підліснюк: Я перепрошую, але для чого знімати захист? Цей шаблон використовується деякими користувачами в підписах, і він використовується з підстановкою. Очевидно, що його зміни бути досить критичні, бо невизначена кількість користувачів може замість підпису наступного разу отримати якусь нісенітницю. І якщо його змінити на щось інше, то треба поінформувати тих користувачів, у кого в підписі стоїть {{subst:sign|ім'я|підпис}}, щоб вони змінили цей шаблон. Але особисто я не знаю, як перевірити, що в кого стоїть у підписі: принаймні в одного користувача (OlegMarchuk) цей шаблон точно стоїть у підписі, чи є в когось ще — не можу сказати і не знаю як встановити — NickK (обг.) 01:06, 31 січня 2016 (UTC)
Цей шаблон напряму використовувався десь в 2007 році. Зараз я не бачу жодної потреби у захисті - ми не можемо встановити, скільки користувачів його використовує (і чи використовують взагалі), але ті модифікації, які провів PsichoPuzo, цілком допустимі. Ризик вандалізму не є більшим, ніж у інших шаблонах, великої кількості включень немає. Підстав для захисту немає. --Максим Підліснюк (обговорення) 10:38, 31 січня 2016 (UTC)

Список кораблів і суден Військово-Морських Сил України[ред. код]

Встановити безстроковий захист тільки для автопідтверджених → частий вандалізм--PsichoPuzo (обговорення) 11:32, 28 січня 2016 (UTC)

Захистив на 2 роки. Можливо, заспокоїться впродовж цього сроку. -- Green Zero обг 11:49, 28 січня 2016 (UTC)

Софія-Зоня Монджейовська[ред. код]

Здивований і вражений: який ідіот зняв мою статтю – Софія-Зоня Монджейовська. Затрачено стільки зусиль для збору матеріалу. Хто вирішив мене повчити подачі матеріалу? Зауважу, що протягом десяти діб у мене знато загалом із цим матеріалом - три: два дооповнення джерел. Олександр Горобець, письменник. — Це написав, але не підписав користувач Олександр Горобець (обговореннявнесок) 18:50, 24 січня 2016‎.

Ви написали не на тій сторінці, але все одно відповім. Її ніхто не знімав. Стаття Софія-Зоня Монджейовська існує, текст залишився оригінальний. А от повчити подачі матеріалу вас би не завадило. Вікіпедія — це енциклопедія, відповідно стиль подачі тут повинен бути енциклопедичним, нейтральним. На жаль, стаття цим похвалитися не може. --Acedtalk 19:00, 24 січня 2016 (UTC)

IDS Group[ред. код]

Див. https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=IDS_Group&action=history. Уже вп'яте за кілька днів витирають інформацію про те, кому належить група. Пропоную захистити від анонімусів на деякий час. --Friend (обг.) 13:06, 22 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Sergento 13:09, 22 січня 2016 (UTC)

Мангейм (хокейний клуб)[ред. код]

Прошу захистити від анонімів на тиждень-два. --Jphwra (обговорення) 19:08, 15 січня 2016 (UTC)

Заблокував аноніма, якщо буде ще вандалізм, то тоді можна поставити захист, буду спостерігати. Зараз одиничний вандалізм. --Basio (обговорення) 19:36, 15 січня 2016 (UTC)

Шаблон:DisambigN[ред. код]

Зняти перманентний захист від редагувань з підсторінки документації.--PsichoPuzo (обговорення) 14:29, 5 січня 2016 (UTC)

Що Ви плануєте робити з нею? — Green Zero обг 15:05, 5 січня 2016 (UTC)
Категорію поставити. Там на сторінці обговорення є запит на редагування та описано на самій сторінці категорії.--PsichoPuzo (обговорення) 15:19, 5 січня 2016 (UTC)
Категорію змінили за запитом, але сторінки документації мають бути вільними для редагування, в крайньому випадку для зареєстрованих або тимчасово захищені, наскільки я розумію.--PsichoPuzo (обговорення) 15:42, 5 січня 2016 (UTC)

Пропозиції щодо стабілізації сторінок[ред. код]

Див. також[ред. код]