Вікіпедія:Захист сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Вирішення конфліктів
Обговорення
Адміністратори
Запити до адміністраторів
Запит на захист сторінок
Чек'юзери
Запити на перевірку користувачів
Арбітражний комітет
Запити на арбітраж
Скорочення
ВП:ЗС
Admin mop question.svg

Користувачі, що не є адміністраторами, можуть висувати тут пропозиції щодо захисту певних сторінок від редагувань, а також стабілізації статей. Тут також вносяться пропозиції щодо зняття захисту чи стабілізації. Ця сторінка не призначена для запитів на зміну захищених сторінок, для цього використовується шаблон {{Editprotected}}.

Архів Plus symbol.svg Додати новий запит на захист сторінки Plus symbol.svg Додати новий запит на стабілізацію сторінки

Зміст

Пропозиції щодо захисту сторінок[ред. код]

Сурков Владислав Юрійович[ред. код]

Захистіть від анонімів.--Andriy.v (обговорення) 09:20, 23 жовтня 2016 (UTC)

Лех Володимир[ред. код]

Варто від анонімів. --Микола Василечко (обговорення) 17:30, 18 жовтня 2016 (UTC)

Рівняння шостого степеня[ред. код]

Прошу зробити захист сторінки від перейменувань і закріпити назву Рівняння шостого степеня. Вже пішли перші перейменування. Слово степінь - це суто математичний термін. --Sibaroni (обговорення) 17:01, 15 жовтня 2016 (UTC)

@Sibaroni:Пояснив користувачу. Оскільки перейменування одне, захисту не потрібно. --Basio (обговорення) 17:18, 15 жовтня 2016 (UTC)

Дерій Василь Антонович[ред. код]

Встановіть хоча б на два місяці захист, щоби пан професор зареєструвався і можна було би йому трохи пояснити поняття стилю і правопису, оригінального дослідження та інших правил. --Микола Василечко (обговорення) 06:20, 11 жовтня 2016 (UTC)

Вандалізму там нема, а Вікі радить виправляти, якщо можна не забороняти. Розумію, що так більше навантаження лягає на Вас, але що вдієш... --Fessor (обговорення) 09:02, 11 жовтня 2016 (UTC)

Категорія:Шаблони військових формувань України[ред. код]

Доброго вечора.

Хотів зробити запит на захист шаблонів у вказаній категорії. Справа в тім, що незареєстрований користувач намагається повернути попередній вигляд шаблонів, який вважає правильним. Добра новина полягає в тому, що він загалом має хороші наміри. Також з хорошого є те, що навіть будучи незареєстрованим, він зумів відписатися один раз на моїй сторінці тут: Обговорення користувача:VoidWanderer#Шаблони формувань.

З негативного - здається, мою відповідь він проігнорував і вже почав третю ітерацію повернення шаблонам попереднього вигляду. Див історію Шаблон:80 ОАеМБр ЗСУ

Я не ризикну втретє відкочувати, тому прошу поради адміністраторів як діяти в такій ситуації. --VoidWanderer (обговорення) 15:43, 6 жовтня 2016 (UTC)

Російська імперія[ред. код]

Аби постійно не моніторити, будь-ласка захистіть. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:11, 28 вересня 2016 (UTC)

Бобиль Володимир Володимирович[ред. код]

Прошу захистити статтю

Олег Віщий[ред. код]

На два - три тижні, бо занадто часто вандалять анаоніми. --Jphwra (обговорення) 08:54, 25 вересня 2016 (UTC)

Ткачук Павло Петрович[ред. код]

Шановні адміністратори, прохання встановити захист на статтю. Піддається вандалізму (видаляється незручна для предмету статті інфа) вже з трьох айпі-адрес. З повагою, --Pozytyv (обговорення) 18:00, 22 вересня 2016 (UTC)

Іван Мазепа[ред. код]

У статті іде війна редагувань. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:13, 6 вересня 2016 (UTC)

Преображенський собор (Київ, Теремки)[ред. код]

Прошу захистити статтю Преображенський собор (Київ, Теремки)

Користувач з Севастополя Юровский Александр пробує видалити цілий розділ про бойкот цієї церкви московського патріархату. Прошу подивитись. — Це написав, але не підписав користувач PsychoKillerUA (обговореннявнесок).

Прапор України[ред. код]

Вандал вже і вправо і вліво статтю перетворює. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:48, 29 серпня 2016 (UTC)

YesТак Місяць захисту від неавтопідтверджених --Максим Підліснюк (обговорення) 08:55, 29 серпня 2016 (UTC)

Шаблон:SHN[ред. код]

Потрібно знизити або забрати захист.--Andriy.v (обговорення) 08:31, 7 серпня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено--Piramidion 09:12, 7 серпня 2016 (UTC)

нижній Дністер[ред. код]

прохання відкинути у статті Нижньодністровський національний природний парк всі редагування до версії [1] і захистити статтю хоча би на тиждень. попередній захист не допоміг, користувач Іван Русєв не охолов + почав те саме робити як анонім. --ursus (обговорення) 09:33, 20 липня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Поки від анонімів. --Fessor (обговорення) 09:41, 20 липня 2016 (UTC)
дякую. там є конфлікт не тільки на рівні вікі. Іван Трифонович Русєв, директор НПП Тузлівські лимани, активно бореться з усіма своїми "сиблінгами", зокрема й з директором НПП "Нижньодністровський" Миколою Роженко. і не скоро заспокоїться, попри те, що тепер сам має величезну купу проблем. ситуація як у Борхеса в "двійниках": "зустріч зі своїм двійником означає смерть". хоча двійниковість їх умовна. в НПП Нижньодністровський політикою є налагодження діалогу з місцевими, в Тузлівських лиманах - протиставлення двох світів. в обох історіях неявно або явно є багаті природокористувачі, які вважають, що ці всі заповідники - для того, щоби біднота їм не заважала почуватися там у затишку. тому тут війна надовго. --ursus (обговорення) 10:40, 20 липня 2016 (UTC)

Святогірськ (станція)[ред. код]

Прошу захистити сторінку від анонімів, що провокуть війну редагувань шляхом внесення хибних данних.

Шаблон:Роздільні пункти Харківської дирекції ПЗ[ред. код]

Прошу захистити сторінку від анонімів, що додаюють до переліку Святогірськ.

Сили спеціальних операцій України[ред. код]

Прошу захистити сторінку з правками без емблеми і гасла, або заблокувати Користувач:PsichoPuzo . Користувач Користувач:PsichoPuzo продовжує вносити правки за неперевіреними джерелами, не реагує на обговорення статті.

Сили спеціальних операцій України[ред. код]

Прошу захистити сторінку через війну правок на ній. На разі йде конфлікт з приводу емблеми даної організації. Суть: сама організація з емблемою ще не визначилася, а деякі користувачі (як-то Користувач:PsichoPuzo) намагаються вставити своє бачення даної емблеми (наводячи в якості доказів посилання на сайти, що не є офіційними, а дуже сумнівні). — Це написав, але не підписав користувач Narkulome (обговореннявнесок).

YesТак Зроблено: 2 доби. Далі суперечливі моменти мають обговорюватись на СО цієї статті. -- Green Zero обг 19:18, 11 липня 2016 (UTC)
Єдине що, зараз зафіксована версія з правками, що зроблено після стабільнох версії, можете їх відкрити, будь ласка, до версії перед даною війною? — Це написав, але не підписав користувач Narkulome (обговореннявнесок).

Майдан[ред. код]

ЩЕ СО на захист. --Jphwra (обговорення) 14:03, 10 липня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Олег (обговорення) 14:23, 10 липня 2016 (UTC)

Унунпентій[ред. код]

Прошу захистити від анонімів, бо вишиваті не дає спокою майбутня назва елемента. --Олег.Н (обговорення) 17:33, 9 червня 2016 (UTC)

Укртелеком[ред. код]

Без коментарів. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:24, 1 червня 2016 (UTC)

Заблокував IP, вандалізм з інших IP давно був. -- Green Zero обг 14:42, 1 червня 2016 (UTC)

Красноперекопськ[ред. код]

Багато вандальних правок. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:01, 23 травня 2016 (UTC)

Правки не вандальні, а від нерозуміння. Стабілізував на місяць, від перейменування захистив на 2 тижні. За цей час цікавість до статті напевне спаде. --Basio (обговорення) 06:31, 23 травня 2016 (UTC)
Іх багато. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:41, 26 травня 2016 (UTC)

Дніпро (місто)[ред. код]

Поставте захист від анонімів будь ласка. Там вже й вандалізм пішов.--Andriy.v (обговорення) 15:51, 19 травня 2016 (UTC)

Поки не треба. Аноніма заблокував. --Fessor (обговорення) 15:53, 19 травня 2016 (UTC)

Популізм[ред. код]

Частий вандалізм (навіть рифма підходитьFace-smile.svg)--Andriy.v (обговорення) 19:21, 16 травня 2016 (UTC)

Пісенний конкурс Євробачення 2017[ред. код]

Існує велика вірогідність божевільні --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 05:44, 15 травня 2016 (UTC)

VoxUkraine[ред. код]

VoxUkraine. Поставте будь ласка, бо народ з айпішників не вміє редагувати, стирає інфу. --Alex Blokha (обговорення) 23:36, 2 травня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено--Dim Grits 09:08, 5 травня 2016 (UTC)

Тіні незабутих предків[ред. код]

Поставте будь ласка захист, бо користувач Lord Xshot постійно відкочує до версії, що має джерела які порушують ВП:АД (в статті надано 15+ джерел на соцмережі VK/Facebook; користувач апелює до пункту "«Самвидав» як джерело біографічної інформації", але тут цей пункт не діє, бо існують справжні АД, відповідно немє потреби у ненадійних джерелах штибу VK.--Piznajko (обговорення) 18:32, 28 квітня 2016 (UTC)
Це користувач Piznajko постійно відкочував, попри мої неспростовні аргументи на сторінці обговорення. А по-друге, він лукавить щодо своїх «справжніх АД», тому що не розуміється в темі (і не бажає в ній розібратися, лише вперто відкочує, мабуть тому що не хоче визнавати своєї неправоти).--Lord Xshot (обговорення) 08:26, 29 квітня 2016 (UTC)
Green Zero, я змінив тривалість захисту, сподіваюся, що проблем з тим не було. Змінив тривалість, бо користувачі зараз зайняті іншими обговореннями, а тому є ризи, що коли згадають про статтю, то почнеться новий конфілікт. Тепер щодо користувачів: Lord Xshot, до самвидаву слід ставитися з великою обережністю, тим паче, що Вікі має насамперед на незалежних АД. Piznajko, не слід з шаленством всім доводити про використання україномовних АД і їхню перевагу. Та рекомендація працює у випадках рівнозначності статей. Приміром, через це ви верифіковану інформацію про дату кастингу перетвоили у невирифіковану. До всіх рекомендацій (це стосється обох) слід підходити з розумом, а не починати гнути свою лінію. Почніть обговорення на одній з ваших СО (Lord Xshot'а чи Piznajko) та дойдіть до спільного знаменника. А пое цього не буде і війна триватме, то сторінка буде захищена.--З повагою, TnoXX parle! 08:19, 30 квітня 2016 (UTC)
Piznajko мене ігнорує. А те, що він казав «існують справжні АД, відповідно немє потреби...» - то він не навів жодного прикладу.--Lord Xshot (обговорення) 09:51, 30 квітня 2016 (UTC)

Туберкульоз[ред. код]

Активно вандалиться. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:19, 20 квітня 2016 (UTC)

Поставив захист від анонімів на 2 тижні. --Sergento 15:29, 20 квітня 2016 (UTC)

Dota 2, Natus Vincere[ред. код]

Чи можна на цих сторінках поставити можливість редагування лише автопідтвердженими користувачами, бо анонімам вони не дають спокою. --Олег.Н (обговорення) 11:28, 10 квітня 2016 (UTC)

НаВі захистив, доту не дуже часто чіпають. якщо знову почнеться — подовжимо. Обидві відтепер у моєму списку спостереження. --Fessor (обговорення) 16:09, 10 квітня 2016 (UTC)

Торецька міська рада[ред. код]

На сторінці проводится війна перейменувань між Торецька міська рада і Дзержинська міська рада. Прохання визначитись із назвою і поставити захист від перейменувань. У крайньому випадку створити обговорення якщо невдасться визначитись із назвою.--Andriy.v (обговорення) 21:04, 8 квітня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Максим Підліснюк (обговорення) 21:17, 8 квітня 2016 (UTC)

Карл Піпер[ред. код]

Активний вандалізм сторінки. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:43, 8 квітня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено частковий захист на тиждень наразі. --Sergento 10:18, 8 квітня 2016 (UTC)

Гронський Володимир Петрович[ред. код]

Дуже частий вандалізм. Раніше вже встановлювався захист на певний термін - не допомогло. Прошу поставити постійний захист від редагувань анонімних користувачів. --Hmarskiy II (обговорення) 06:23, 5 квітня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено На 2 тижні. --Basio (обговорення) 03:59, 5 квітня 2016 (UTC)

Роберт Бернз[ред. код]

Вандалиться по-чорному. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 16:31, 4 квітня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Green Zero обг 16:45, 4 квітня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Заявки на права патрульного[ред. код]

edit warrning. --188.32.107.240 14:07, 29 березня 2016 (UTC)

Red x.svg Не зроблено конфлікт врегульовано --Максим Підліснюк (обговорення) 14:25, 29 березня 2016 (UTC)

Сухумі[ред. код]

Edit warrning. 188.32.120.136 16:45, 27 березня 2016 (UTC)

Запорозька Січ[ред. код]

Вандалиться вовсю. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:59, 11 березня 2016 (UTC)

Не критично, але ненадовго захистив від анонімів. --Олег (обговорення) 08:49, 11 березня 2016 (UTC)

Міссісіпі (річка)[ред. код]

Вандалять по повній. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:27, 2 березня 2016 (UTC)

Захищено адміністратором Dim Grits. -- Green Zero обг 16:46, 4 квітня 2016 (UTC)

Нирки[ред. код]

Час від часу вандаляться. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:27, 26 лютого 2016 (UTC)

Через таке статті не захищаються, оскільки це буде порушенням рівності учасників. -- Green Zero обг 15:23, 26 лютого 2016 (UTC)

Пореченков Михайло Євгенович[ред. код]

Декілька разних анонімів. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:09, 22 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Встановлено захист на 3 місяці. --Geohem 14:16, 22 лютого 2016 (UTC)

Антарктида[ред. код]

Доволі великий процент вандалізму. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:56, 15 лютого 2016 (UTC)

Подивимося що далі буде. -- Green Zero обг 18:15, 15 лютого 2016 (UTC)
Ну і що воно є? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:53, 17 лютого 2016 (UTC)
Поки захистив на 1 місяць. -- Green Zero обг 13:48, 17 лютого 2016 (UTC)

ВІА Гра[ред. код]

Доволі великий процент вандалізму. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:56, 15 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Green Zero обг 18:14, 15 лютого 2016 (UTC)

Юен Мак-Грегор[ред. код]

Вже й голосування провели про правильність написання — далі перейменовують. Тому прошу захистити від перейменувань.--PS (обговорення) 07:00, 14 лютого 2016 (UTC)

Шаблон:Монарх[ред. код]

Як «Шаблони і малюнки з великим числом включень» --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 03:41, 13 лютого 2016 (UTC)

12 лютого[ред. код]

Вже 2 вандали. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:14, 12 лютого 2016 (UTC)

Укртелеком[ред. код]

Щось не те. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 16:00, 10 лютого 2016 (UTC)

Шарій Анатолій Анатолійович[ред. код]

Проханя поставити захист від анонімів. Активізувались користувачі з РФ з района Санкт-Петербурка і Москви. Видаляють інформацію, що стосуються грунтовної критики Шарія на основі відео з місця подій і аналізу його відеозвернень-- Volodimirg (обговорення) 21:35, 7 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено поки що на тиждень. --Олег (обговорення) 22:22, 7 лютого 2016 (UTC)

Шаблон:Прапор UKR[ред. код]

З 24 жовтня на обговоренні тиша, а дуже хочеться додати невелику зміну. Допоможіть? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 22:12, 6 лютого 2016 (UTC)

Шаблон:Howtoedit[ред. код]

Ще артефакт знайшовся захищений. Скрипт номінації почав тему на вилучення, проте не додав шаблон на сторінку автора (додав вручну) та на саму сторінку шаблону. Не має жодного включення.--PsichoPuzo (обговорення) 03:30, 31 січня 2016 (UTC)

Шаблон:Sign[ред. код]

Нащо там стоїть захист при 13 включеннях? Крім того використовує застарілий шаблон, замість документації. Інтервікі було додано, можливо його варто перевірити.--PsichoPuzo (обговорення) 23:31, 30 січня 2016 (UTC)

Застарілий захист, знято. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:46, 30 січня 2016 (UTC)
Його переробити на аналог чи просто на шв поставити?--PsichoPuzo (обговорення) 23:48, 30 січня 2016 (UTC)
Та вот думаю, яке його цільове призначення. Чи перенаправити на {{sign2}}, чи вилучити і замінити. Поки я сенсу в ньому взагалі не бачу (може, я просто не розумію, навіщо він). Здається, є {{sign2}}, є {{підпис}}. Наскільки я розумію, це дуже давній шаблон. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:50, 30 січня 2016 (UTC)
Підпис має бути [не підписано], у відповідності до призначення, sign2 це дублікат, їх обидва можливо варто взагалі цілком вилучити, а також зробити Uw-tilde (власне у англ-вікі Sign є перенаправленням на нього), як повідомлення для новачків (здебільшого), як у інших мовних розділах, чи якщо вже є прикріпити інтервікі.--PsichoPuzo (обговорення) 00:02, 31 січня 2016 (UTC)
@Максим Підліснюк: Я перепрошую, але для чого знімати захист? Цей шаблон використовується деякими користувачами в підписах, і він використовується з підстановкою. Очевидно, що його зміни бути досить критичні, бо невизначена кількість користувачів може замість підпису наступного разу отримати якусь нісенітницю. І якщо його змінити на щось інше, то треба поінформувати тих користувачів, у кого в підписі стоїть {{subst:sign|ім'я|підпис}}, щоб вони змінили цей шаблон. Але особисто я не знаю, як перевірити, що в кого стоїть у підписі: принаймні в одного користувача (OlegMarchuk) цей шаблон точно стоїть у підписі, чи є в когось ще — не можу сказати і не знаю як встановити — NickK (обг.) 01:06, 31 січня 2016 (UTC)
Цей шаблон напряму використовувався десь в 2007 році. Зараз я не бачу жодної потреби у захисті - ми не можемо встановити, скільки користувачів його використовує (і чи використовують взагалі), але ті модифікації, які провів PsichoPuzo, цілком допустимі. Ризик вандалізму не є більшим, ніж у інших шаблонах, великої кількості включень немає. Підстав для захисту немає. --Максим Підліснюк (обговорення) 10:38, 31 січня 2016 (UTC)

Список кораблів і суден Військово-Морських Сил України[ред. код]

Встановити безстроковий захист тільки для автопідтверджених → частий вандалізм--PsichoPuzo (обговорення) 11:32, 28 січня 2016 (UTC)

Захистив на 2 роки. Можливо, заспокоїться впродовж цього сроку. -- Green Zero обг 11:49, 28 січня 2016 (UTC)

Софія-Зоня Монджейовська[ред. код]

Здивований і вражений: який ідіот зняв мою статтю – Софія-Зоня Монджейовська. Затрачено стільки зусиль для збору матеріалу. Хто вирішив мене повчити подачі матеріалу? Зауважу, що протягом десяти діб у мене знато загалом із цим матеріалом - три: два дооповнення джерел. Олександр Горобець, письменник. — Це написав, але не підписав користувач Олександр Горобець (обговореннявнесок) 18:50, 24 січня 2016‎.

Ви написали не на тій сторінці, але все одно відповім. Її ніхто не знімав. Стаття Софія-Зоня Монджейовська існує, текст залишився оригінальний. А от повчити подачі матеріалу вас би не завадило. Вікіпедія — це енциклопедія, відповідно стиль подачі тут повинен бути енциклопедичним, нейтральним. На жаль, стаття цим похвалитися не може. --Acedtalk 19:00, 24 січня 2016 (UTC)

IDS Group[ред. код]

Див. https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=IDS_Group&action=history. Уже вп'яте за кілька днів витирають інформацію про те, кому належить група. Пропоную захистити від анонімусів на деякий час. --Friend (обг.) 13:06, 22 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Sergento 13:09, 22 січня 2016 (UTC)

Мангейм (хокейний клуб)[ред. код]

Прошу захистити від анонімів на тиждень-два. --Jphwra (обговорення) 19:08, 15 січня 2016 (UTC)

Заблокував аноніма, якщо буде ще вандалізм, то тоді можна поставити захист, буду спостерігати. Зараз одиничний вандалізм. --Basio (обговорення) 19:36, 15 січня 2016 (UTC)

Шаблон:DisambigN[ред. код]

Зняти перманентний захист від редагувань з підсторінки документації.--PsichoPuzo (обговорення) 14:29, 5 січня 2016 (UTC)

Що Ви плануєте робити з нею? — Green Zero обг 15:05, 5 січня 2016 (UTC)
Категорію поставити. Там на сторінці обговорення є запит на редагування та описано на самій сторінці категорії.--PsichoPuzo (обговорення) 15:19, 5 січня 2016 (UTC)
Категорію змінили за запитом, але сторінки документації мають бути вільними для редагування, в крайньому випадку для зареєстрованих або тимчасово захищені, наскільки я розумію.--PsichoPuzo (обговорення) 15:42, 5 січня 2016 (UTC)
Шаблон:DisambigN/Документація то може таки час зняти захист з документації встановлений майже 5 років тому через війну редагувань? Який взагалі повинен був бути тимчасовий.--PsichoPuzo (обговорення) 19:17, 18 лютого 2016 (UTC)
за 7 місяців немає реакції? зняти захист з шаблону і з документації! 1) шаблон захарастив категорію Багатозначні імена прізвищами, яким місце у категорії Категорія:Прізвища; 2) шаблон маркує усі сторінки включення дізамбігом, через те сторінки які не є дизамбігами світяться червоним (Вікіпедія:Шаблони); 3) не оброблюється параметр nocat; 4) шаблон не використовує шаблон {{Dmbox}} - треба це виправити! --Avatar6 (обговорення) 12:15, 10 серпня 2016 (UTC)
@PsichoPuzo та Avatar6: знизив рівень захисту, тепер можете редагувати. Але якщо з'являться вандали, то ймовірно, що захист доведеться поновити. Сподіваюся, до того, як це станеться, ви встигнете внести всі необхідні зміни.--Piramidion 13:44, 10 серпня 2016 (UTC)

Пропозиції щодо стабілізації сторінок[ред. код]

Ісаак Ньютон[ред. код]

Частий і регулярний вандалізм. --Olexa Riznyk (обговорення) 19:10, 18 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Sergento 19:21, 18 лютого 2016 (UTC)

Див. також[ред. код]