Індійські пікулі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Гостре мариноване манго

Індійські пікулі — індійська приправа, що виготовляється з різноманітних ферментованих зазвичай дрібно нарізаних фруктів і овочів, маринованих в олії та лимонному соку із додаванням спецій та солі. У деяких районах таким саме чином маринують також м'ясо і рибу. Певний тип пікулів, ачар, виготовлюється з гострих овочів, зокрема часнику, цибулі, перцю та інших.

Найчастіше для виготовлення пікулів використовуються манго, лимони, лайм, цвітна капуста, морква, редис, помідори, цибуля, гарбуз, серцевина пальми, стебла лотосу, пелюстки троянди, імбир, амла, часник, гострий перець, кольрабі, кордія, керда, убе, каронда, карела, джекфрут, гриби, баклажани і турнепс.

Домашні пікулі готують улітку та тримають на сонці протягом щонайменш трьох тижнів. Потім їх зберігають у герметичному керамічному або скляному посуді. Кислий маринад та олія діють як консерванти, пригнічуючи ріст бактерій. Пікулі добре зберігають аромат в сухих умовах. Промислові пікулі виробляються з використанням лимонної кислоти і бензоату натрію як консервантів.

Набір спецій дуже відрізняється в різних районах, тому солоне манго з Півночі не схоже за смаком на солоне манго з Півдню. На Півдні найчастіше використовується кунжутна олія, тоді як на Півночі — гірчична.