Гарбуз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Гарбуз
Pumpkins.jpg
Біологічна класифікація
Домен: Ядерні (Eukaryota)
Царство: Зелені рослини (Viridiplantae)
Відділ: Streptophyta
Підклас: Розиди (Rosids)
Порядок: Гарбузоцвіті (Cucurbitales)
Родина: Гарбузові (Cucurbitaceae)
Рід: Cucurbita spp.
L.
Види
C. maxima
C. mixta
C. moschata
C. pepo
Посилання
Commons-logo.svg Вікісховище: Cucurbita
EOL logo.svg EOL: 38266
IPNI: 30006536-2
ITIS logo.svg ITIS: 22365
US-NLM-NCBI-Logo.svg NCBI: 3660

Гарбу́з або Каба́к[1][2] (лат. Cucurbita) — родова назва рослин з родини гарбузових. Однорічна трав'яниста рослина з повзучим стеблом, п'ятилопатевими листками та великими жовтими квітками. Вирощують її на городах і баштанах.

В умовах України вирощують три види гарбуза — звичайний, великоплідний (або волоський) та мускатний[3].

Етимологія[ред.ред. код]

Слово «Гарбуз» — запозичено з тюркських мов. В тюркську потрапило з перської, де буквально означало «віслячий огірок».[4]

Латинський іменник cucurbita походить від лат. cucumis, -eris, n «огірок» і orbitus, -a, um «круглий», і дослівно перекладається як «круглий огірок» (гарбуз та огірок належать до однієї родини). Як видовий епітет вжито грецьку назву рослини pepo, -onis m «гарбуз».

Історія[ред.ред. код]

Squash Decor.jpg

Гарбузові відомі досить давно. Мають важливе значення для тих, хто займається городиною, хоча й поступаються значенням хлібним культурам. Перевагою гарбузових є невибагливість до обробки ґрунтів, що не потребують орання.

Гарбузи поділяють на дві великі групи:

  • їстівні;
  • кормові.

Вирощування[ред.ред. код]

Vegetables de Chenonceau 2008.jpg

Висівати насіння у ґрунт слід після його зігрівання на сонці та досягнення температури у 12 — 14 градусів. Насіння замочують у теплій воді та витримують декілька годин перед садінням. На відміну від насіння редису, насіння гарбуза не тоне. У ямку з насінням також закладають гній або шкаралупу курячих яєць.

Перед сівбою бажано прогріти насіння до температури 50-60 градусів як профілактика від вірусних захворювань. Прогрівання роблять за 25-30 днів до замочування та сівби.

Квіти й запилення[ред.ред. код]

Квіти гарбузів — роздільностатеві, великих розмірів, жовті. Запилення — вітром та комахами. Сорти гарбузів добре запилюються перехресно. Якщо є мета отримати чисте сортове насіння, жіночі квіти запилюють штучно та закривають паперовими мішечками. Штучне запилення квітів також використовують для підвищення врожаю. Слабкі та неплодючі стебла вирізають.

Класифікація[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Гарбуз звичайний
  2. Лікарські рослини
  3. Жук О. Я., Сич З. Д. Насінництво овочевих культур: навч. посіб. / О. Я. Жук, З. Д. Сич. — Вінниця: Глобус-ПРЕС, 2011. — 450 с.
  4. Етимологічний словник української мови: В 7 т. / АН УРСР. Ін-т мовознавства ім. О. О. Потебні; Редкол. О. С. Мельничук (головний ред.) та ін. — К.: Наукова думка, 1982. Т. 1: А — Г / Укл.: Р. В. Болдирєв та ін. — 1982. — 632 с. ISBN 966-00-0785-X.

Література[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]