Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/4 грудня 2018

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
на вилучення: 30 листопада | 1 грудня | 2 грудня | 3 грудня | 4 грудня | 5 грудня | 6 грудня | 7 грудня  | 
Див. також: Список усіх кандидатів на вилучення, Статті, що необхідно поліпшити (статті, яким загрожує вилучення), Критерії вилучення статей
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. додати тему

Пешко Володимир Андрійович[ред. код]

 1. Продовження самопіару пана Пешко Анатолія Володимировича, чию статтю вже вилучали неодноразово в англомовній, україномовній та російськомовній вікі. Тепер в статті про пана Анатолія його працівниками додано посилання на статтю про батька, пана Володимира Андрійовича, який, як і Анатолій Володимирович, не відповідає жодному критерію значущості осіб згідно правил Вікіпедії. Коротко ознайомитись із тим, що відбувається навколо цих осіб, можна в обговореннях до статті про Анатолія Володимировича Обговорення:Пешко Анатолій Володимирович та в переліку кандидатів на вилучення за відповідні дати Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/14 листопада 2018 та Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/3 червня 2018--FlamebergUA (обговорення) 14:47, 4 грудня 2018 (UTC)
 2. За вилучення статті! Хоча, зараз з'являться користувачі з фразою: «Орденоносец», які не розуміють, що не всі орденоносці мають енциклопедичну цінність. Орденоносців «Червоного прапора» понад 1,2 мільйони, і не всі вони заслуговують статті.--Парус (обговорення) 16:15, 4 грудня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Дорогий пане Flamberg , я дуже сильно задоволена , що ви так часто відвідуєте сторінку Анатолія Володимировича , дуже детально знайомі з його життям та моїми працями на вікіпедії( не встигла я внести зміни , як одразу бачу шаблон на видалення). Сторінка Пешко Володимира Андрійовича також повинна бути ! Тут немає зовсім ніякого піару. Що саме ви бачите за піар ? Ці люди відповідають критеріям ! Яким саме я писала в коментарях у Анатолія Володимировича саме за нього( в розділі коментарі). До чого саме тут ваш коментар за самопіар ? Людина , яка відкрила 14 і більше медичних закладів , чи справді ви вважаєте, що вона не значима ? Будь ласка, адмінісратори, прошу звернути увагу на поведінку цього користувача до сім'ї Пешко Ще раз наголошую , що Пешко Анатолій Володимирович , що Пешко Володимир Андрійович значимі люди в українському суспільстві --MissNastassja (обговорення) 16:04, 4 грудня 2018 (UTC)
  @MissNastassja Навіщо ви вилучили мій голос?! Що це за нахабність?!!!--Парус (обговорення) 16:15, 4 грудня 2018 (UTC)
Прошу велике вибачення, Парус, але я не вилучала Ваш голос. Але Ваш текст , щодо "заслговують" вважаю дуже образливим.--MissNastassja (обговорення) 15:28, 5 грудня 2018 (UTC)
@MissNastassja Було б дуже цікаво почути вашу думку з приводу критеріїв значимості особи Володимира Андрійовича згідно вимог Вікіпедії, а не власне ваших вподобань. Що ж до поведінки користувачів - будь-яка особа, зацікавлена у зразках неадекватної поведінки, може знайти кількадесят зразків на сторінці обговорення Анатолія Володимировича. Щодо постійних звинувачень на мою адресу - рекомендую Вам належним чином зареєструвати свою скаргу та припинити особисті атаки на мене. Вікіпедія:Запити до адміністраторів <-- за даним посиланням це можна зробити найбільш комфортно. З повагою до вас та ваших наймодавців, --FlamebergUA (обговорення) 16:24, 4 грудня 2018 (UTC)
Пане Flamberg, тільки після Вас =)) я очікую Вашу відповідь, щодо самопіару. Критерії то я можу написати, але це саме моя думка. Я вже їх писала для Анатолія Володимировича сторінки. Хочу також звернутися до Вас, припиніть атаки на сім'ю Пешко.Також, Я не із тих людей, які будуть писати скарги просто від себе. Ви ставите тут шаблони на видалення і я Вам відповідаю. Іншими словами ви атакуєте мене, а я обороняюсь =) Щодо мотивації, занадто багато уваги йде в пешу чергу від Вас. З повагою до Вас та ваших наймодавців.--MissNastassja (обговорення) 16:18, 5 грудня 2018 (UTC)
Я розумію, що у вас завдання таке, проте звертаю Вашу увагу на той факт, що рішення за результатами обговорення приймає адміністрація вікіпедії, а не я, не ви і не пан Пешко. Тому, якщо ви хочете грати в ігри "нє-нє-нє, після вас )))))" - це, звісно, ваше право, але для особи, яка буде приймати рішення, це може виглядати як не зовсім обґрунтований коментар. Але то справа ваша. І одне технічне прохання: припиніть ламати розмітку повсюди, де ви пишете. Виправив за Вами на цей раз - не треба писати посеред мого тексту і перед моїм підписом власні репліки. p.s.: жодним чином не збираюсь нападати на пана Пешко (нагадую, що предметом обговорення є стаття про Пешко ВОЛОДИМИРА), просто мені сумно дивитись, коли люди використовують Вікіпедію для втіхи власного его. Якщо є значимість згідно правил віки - статтю треба залишати. Якщо її немає - статтю треба видаляти, все просто. Значимість для вас особисто чи для мене тут значення не має: для мене значення мають мої батьки, проте вони, нажаль,не відповідають критеріям значимості УкрВікі, у зв'язку із чим я не лізу створювати про них статті, хоча локально нагород і визнання в них також вдосталь. Вам би, як і Вашому босу, з повагою ставитись до оточуючих - ото було б круто. --FlamebergUA (обговорення) 09:53, 6 грудня 2018 (UTC)
 Я особисто за те, щоб шаблоны на видалення також ставила адміністрація. Я не граю не в які ігри. Припиніть мені говорити , хто мій бос і інше. Ви зовсім не знаєте хто я . Навіщо таке писати та увіряти в цьому інших користувачів Вікі ? Давайте не будемо говорити за завдання, тексти мої , джерела також. Я їх буду відстоювати ! У Вас інше, у Вас чисто завдання на видалення. Другого аргументу я не бачу. Дуже довго спостерігаю за цим просто і знаю багато інформації. І ще одне , я ніколи не пишу серед тексту іншої особи ! Будьте ласкаві не звинувачувати мене! Я ставлюся до оточуючих з повагою , що не можу сказати про Вас . Ніхто ніяким чином не використовує вікі для себе . Зовсім не розумію , що не влаштовує ? Пишу повну біографію - піар. Пишу локанічно - недостатньо. Створюйте сторінки , а не видаляйте ! Щодо прикладу , я можу навести кілька статей , які написані в такому стилі . Але ніхто їх не видаляє. Майте повагу до праці інших !--MissNastassja (обговорення) 11:15, 6 грудня 2018 (UTC)
 1. орденоносець =) --『 』 Обг. 00:59, 5 грудня 2018 (UTC)
Проте не витримує Вікіпедія:100 як і інші більш ніж півтора мільйони власників такого ордену. Для порівняння - ось інший орденоносець із нормальною статтєю на Вікі Ірина Вільде --FlamebergUA (обговорення) 09:53, 6 грудня 2018 (UTC)

https://uk.wikipedia.org/wiki/Пенішкевич_Іван_Тадейович для порівняння , тут стиль схожий, але шаблон на видалення ніхто не ставить ?--MissNastassja (обговорення) 11:22, 6 грудня 2018 (UTC)

 1. Особа є у довіднику «Історія розвитку охорони здоров'я на Житомирщині». Там йому відведено дві сторінки. За ВП:БІО відповідає критеріям 2 і 3 для осіб минулого. Прошу звернути увагу на примітку до правила: «Рідкість згадування особи в Інтернеті не є достатньою підставою для вилучення статті про діяча минулого: дотепер у Мережі представлена повна інформація не з усіх галузей людської діяльності, особливо, коли мова йде про їхню історію.». Також прошу звернути увагу адміністарторів на особу номінатора. Внесок користувача: лише номінації на вилучення, але явно досвічений користувач. Можливо тут є порушення правила про ляльковий театр?--Житом (обговорення) 18:54, 7 грудня 2018 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Флегматизований водень[ред. код]

 1. Без джерел, значимість сумнівна. --В.Галушко (обговорення) 22:19, 4 грудня 2018 (UTC)
 2. Додав інформацію, по якій є хоч якісь джерела, в статтю Флегматизація, проте по більшості тверджень нічого авторитетного не знайшов, тому пропоную замінити редіректом. --BogdanShevchenko (обговорення) 18:10, 6 грудня 2018 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь: