Грозове каміння

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Грозове каміння
Thunderstone
Телеканал(и) Network Ten, ТЕТ
Жанр Наукова фантастика
Тривалість серії 30 хв.
Ідея Джонатан Шифф
У головних ролях Джеффрі Уокер
Мереоні Вукі
Емілі Браунінг
Даніель Даперіс
Джерард Кеннеді
Країна-виробник Австралія
Мова оригіналу англійська мова
Кількість серій 52
Офіційний сайт
Профіль у базі IMDb

«Грозове каміння» (англ. Thunderstone) — австралійський дитячий науково-фантастичний телесеріал Джонатана Шиффа 1999—2000 рр., дія якого відбувається в постапокаліптичному світі на Землі, постраждалій від падіння комети. Головного героя, Ноя, грає Джеффрі Вокер (відомий своїми ролями в т/с Дівчина океану, Маніфест Вейна і Дзеркало, дзеркало). Інші актори: Джерард Кеннеді, Крістофер Еліот, Емілі Браунінг (пізніше з'явиться в т/с Лемоні Снікет: 33 нещастя) і Даніель Даперіз.

Спочатку серіал демонструвався на телеканалі Network Ten. Перший і другий сезони транслювалися на каналах ABC студією ABC Kids.

Сюжет[ред.ред. код]

Дія відбувається у 2020 році. Головний герой Ной Деніелс, його сім'я та інші люди, що вижили після катастрофи, живуть у підземній колонії, що називається «Північне Сідло». На поверхні планети неможливо жити через сильний холод і постійні хуртовини.

Падіння комети знищило все тваринне життя. Про вимерлих тварин діти дізнаються з уроків, що проводяться з використанням спеціального пристрою голодека - симулятора реальності. Ноя зачарували пригоди у віртульному світі, і він таємно повертається в голодека вночі, щоб самому вивчити тваринний світ. Проте він зустрівся із голографічними охоронцями, через їхнє втручання голодек почав функціонувати як машину часу.

Ной потрапляє у інший світ - землю Гейвен і знайомиться із гуртом дітей-кочівників, які постійно подорожують, намагаючись триматися подалі від лап злого Тао, який хоче, щоб всі цінні сині грозові камені належали йому і використати це багатство, щоб дістатися до влади.

Спочатку Ной, думає, що він подорожував у минуле, тому що в Гейвені існують тварини, але врешті-решт хлопець дізнається, що грозові камені Дао виникли після уже після зіткнення Землі з кометою Немезида. Отже, він перемістився у майбутнє. Надалі Ной дізнається, що наукове відкриття його батька дозволило людям жити на поверхні планети.

Але залишається питання, чи зможе Ной коли-небудь повернутися додому?

Що таке «грозові камені»?[ред.ред. код]

Перипетії сюжету обертаються навколо дивовижних властивостей грозових каменів' - уламків речовини, з якої складалася комета Немезида. Вони є джерелом енергії і сили, їх можна використана для всьго, починаючи від виготовлення вибухових речовин для траспортування і закінчуючи подорожами у часі. Речовина грозових каменів бурхливо реагує, коли вступає в контакт із собі подібною, внаслідок чого схильна до розпаду при зовнішньому впливі. А ще вона може продовжувати життя.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]