Ерекційне кільце

From Вікіпедія
Jump to navigation Jump to search
Один з варіантів кільця
Ерекційне кільце з металу на ерегованому пенісі
Силіконове кільце-насадка на головку пеніса

Ерекційне кільце (англ. Cock ring) — пристосування, що належить до сексуальних іграшок, яке створює штучний бар'єр на шляху венозної крові з печеристих тіл статевого члена, що призводить до посилення ерекції та збільшенню її тривалості. Кільце одягається безпосередньо на пеніс, пеніс з мошонкою или тільки на мошонку. Частіше кільце знаходиться навколо пеніса, на його тілі.[1] Термін «Cock ring» також іноді використовується, як синонім пірсингу принца Альберта.[2]

Матеріали і типи[edit | edit source]

Кільця для пеніса можуть бути виготовлені з різних матеріалів, в тому числі зі шкіри, металу, пластмаси, гуми або силікону. Багато моделей постачаються з додатковими аксесуарами, такими, як невеликі вібратори, фалоімітатори. Деякі види виготовляються зі шкіри та оснащені замками, що дозволяють їх пристосовувати до різних розмірів статевого члена, а також легко і швидко знімати. Існують також надувні кільця, які легко підлаштовуються під обсяг статевого члена.

Небезпека[edit | edit source]

Застосування ерекційних кілець пов'язане з певним ризиком і небезпекою ускладнень:

  • Їх застосування може приводити до пріапізму.
  • Ризик гіпоксії тканин статевого члена, що загрожує некрозом і гангреною.[3] Це, в свою чергу, часто закінчується ампутацією пеніса. Кільця, які призначені для лікування еректильної дисфункції, не повинні застосовуватися протягом більше тридцяти хвилин.
  • Набухання вен також може призвести до пошкодження цілісності їх стінок і, як наслідок, до гематомам. Ерекційні кільця не повинні використовуватися без консультації з лікарем особами, які страждають серцево-судинними захворюваннями, які приймають препарати, що зменшують згортання крові.

Див. також[edit | edit source]

Примітки[edit | edit source]

  1. Cock Rings. Архів оригіналу за 2012-01-26. Процитовано 2012-01-25. 
  2. Penis Rings: What to do. Архів оригіналу за 2012-01-30. Процитовано 2012-01-25. 
  3. Antl et Zartung Clinique d'urologie de Munich[недоступне посилання з листопада 2019]

Посилання[edit | edit source]

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Ерекційне кільце