Козловський Сергій Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сергій Володимирович Козловський
Козловський С.В..jpg
Народився 8 липня 1978(1978-07-08) (40 років)
Вінниця]
Місце проживання Вінниця
Громадянство СРСР СРСРУкраїна Україна
Діяльність економіст, професор, науковий працівник
Alma mater Вінницький державний технічний університет
Тернопільська академія народного господарства
Галузь кібернетик
економіка
Заклад Вінницький національний аграрний університет
Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця)
Вчене звання професор
Науковий ступінь доктор економічних наук
Батько Володимир Козловський
У шлюбі з Ірина Козловська
Діти Олександр
Нагороди Відмінник освіти України
Особ. сторінка sergey.vinnitsa.com/uk/

Сергій Володимирович Козловський (8 липня 1978(19780708), м. Вінниця) — український економіст, доктор економічних наук, професор Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), «Відмінник освіти України» (2012).

Біографія[ред. | ред. код]

Народився 8 липня 1978 року у місті Вінниця, середню освіту здобув у 1985—1995 роках у Вінницькій загальноосвітній школі № 6, по завершенні якої вступив на факультет автоматики і комп'ютерних систем управління Вінницького державного технічного університету, який закінчив 2000 року з відзнакою, ставши магістром з комп'ютеризованих систем, автоматики і управління. Того ж року Сергій Козловський заочно закінчив з відзнакою Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Фінанси та кредит», здобувши фах економіста.

У 2000 році він вступив до аспірантури Вінницького державного технічного університету, яку достроково закінчив у 2003 році та захистив кандидатську дисертацію «Макроекономічне моделювання та прогнозування валютного курсу в Україні на основі нечіткої логіки».

З 2005 року працював у Вінницького державному аграрному університету, а у 2006 році йому було присуджено наукове звання доцента.

У 2011 році Сергій Козловський захистив докторську дисертацію «Управління сучасними економічними системами, їх розвитком та стійкістю».

У 2011 році він став завідувачем кафедри адміністративного менеджменту та державного управління Вінницького національному аграрному університеті. На цій посаді він пробув до 2013 року.

У 2013 році йому було присвоєне наукове звання професора.

Протягом 20142016 років Сергій Козловський був професором кафедри організації обліку та звітності, а також виконував обов'язки завідувача кафедри військової підготовки Вінницького національного аграрного університету

У 2016 році Сергій Козловський перейшов до Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) та став професором на кафедрі міжнародних економічних відносин та кафедри управління персоналом і економіки праці Економічного факультету цього університету. Пізніше він перейшов з кафедри управління персоналом і економіки праці на кафедру підприємництва, корпоративної та просторової економіки цього ж університету.

У жовтні 2017 році Сергій Козловський подавав документи як претендент на посаду Генерального директора Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України[1].

У листопаді 2018 року взяв участь у World Youth Forum (Egypt).

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

Наукова діяльність[ред. | ред. код]

Автор понад 230 наукових праць, зокрема, 9 монографій, 7 навчальних посібників та 3 авторських свідоцтв. Сергій Козловський як доктор економічних наук здійснює підготовку наукових кадрів, зокрема, він підготував 4 кандидати економічних наук, є членом редколегії низки українських та закордонних наукових видань, зокрема, «Економіка та держава» (Україна)[4], «Problems and Perspectives in Management» (Україна)[5], «International Business Research» (Канада)[6], «Journal of Management and Sustainability» (Канада)[7], «Business and Economic Research» (США)[8], «Region Innovation» (Франція), «Management Theory and Studies for Rural Business and Infrastructure Development» (Литва)[9], «Молодий вчений» (Україна)[10].

До сфери наукових інтересів Сергія Козловського входять проблеми управління, моделювання та прогнозування складних економічних процесів із застосуванням математичних теорій. Безпосередньо займається дослідженням проблем розвитку економічних систем, стратегічного управління сучасними економічними системами, моделювання складних економічних процесів з використанням найсучасніших математичних теорій, проблемам теорії і практики державного управління тощо.[11][12]

Також він входить до складу спеціалізованої вченої ради Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) із захисту докторських дисертацій з економіки.

Відзнаки і нагороди[ред. | ред. код]

Родина[ред. | ред. код]

Сергій Козловський одружений на Ірині Козловській (1986 р.н.), має сина Олександра (2005 р.н.).[16]

Він є сином кандидата економічних наук, професора Вінницького національного технічного університету Володимира Козловського, а також має брата Андрія[16]

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Декларації. Козловський Сергій Володимирович. Декларація за 2016 рік, уточнена. Процитовано 7 липня 2018. 
 2. Союз одарованої молоді. Жива книга обдарованої молоді України. Вінницька область у науці. Процитовано 7 липня 2018. 
 3. Офіційний сайт Вінницької обласної ради. Склад і структура обласної ради. Список депутатів обласної Ради. vinrada.gov.ua. 
 4. Журнал Економіка та держава - наукове фахове видання України з питань економіки. economy.in.ua. Процитовано 2018-09-04. 
 5. Business Perspectives - Problems and Perspectives in Management. businessperspectives.org (en). Процитовано 2018-09-04. 
 6. Editorial Team. International Business Research. www.ccsenet.org (en). Процитовано 2018-09-04. 
 7. Editorial Team | Journal of Management and Sustainability. www.ccsenet.org (en). Процитовано 2018-09-04. 
 8. Editorial Team. www.macrothink.org (en-US). Процитовано 2018-09-04. 
 9. Editorial Team | Management Theory and Studies for Rural Business and Infrastructure Development. ejournals.vdu.lt. Процитовано 2018-12-10. 
 10. Молодий вчений - Про журнал. molodyvcheny.in.ua. Процитовано 2018-10-06. 
 11. Економічний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса. Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової економіки. Колектив кафедри. Козловський Сергій Володимирович.. ec.donnu.edu.ua. Процитовано 7 липня 2018. 
 12. Козловський Сергій Володимирович. Персональний сайт. Публікації. Процитовано 7 липня 2018. 
 13. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2007 року № 825 «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України»
 14. «ТОП-40» РЕЙТИНГУ ВИКЛАДАЧІВ. Донецький національний університет імені Василя Стуса. Процитовано 2018-09-04. 
 15. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №419/2018. Офіційне інтернет-представництво Президента України (ua). Процитовано 2018-12-08. 
 16. а б Козловський Сергій Володимирович. Персональний сайт. Сім'я. Процитовано 7 липня 2018. 

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]