Краус-Мафай

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Історична будівля компанії Краус-Мафай з написом

KraussMaffei Group GmbH є виробником машин для лиття під тиском, машин для витіснення пластикових конструкцій і техніки для керування процесом. У 2016 році компанія була придбана корпорацією ChemChina.[1]


Історія[ред. | ред. код]

Краус-Мафай було створено у 1931 шляхом об'єднання двох мюнхенських фірм Мафай (створено у 1838) та Краус & Co. (створено у 1860). Обидві належали німецьким будівникам локомотивів різних типів. Мафай також випускав і інші парові машини, а пізніше, машини з комбінованими двигунами, в тому числі локомотиви, тролейбуси та автобуси до 1950-х років.

У 1960-ті роки Краус-Мафай випустив кілька зразків дизель-гідравлічних локомотивів ML 4000 C′C′ для демонстрації і тестування на американських залізницях. Південно-Тихоокеанська Залізниця і Західна залізниця Денвер та Ріо-Гранде взяли участь у тестуваннях, але обидва визнали локомотиви не придатними для експлуатації у важких умовах Скелястих гір, де проходили обидві залізниці. У 1963 компанія почала виробництво танка Леопард, а з 1973 розпочалося виробництво Леопард 2. У сімдесятих роках компанія брала участь у розробці надшвидкого магнітного левітуючого потяга. У 1999 компанія об'єдналася з Mannesmann DEMAG.

Оборонний та локомотивний підрозділ Краус-Мафай пізніше було відокремлено і об'єднано з Wegmann, перетворившись на сучасну компанію Krauss-Maffei Wegmann (KMW), який не входить до KraussMaffei Group.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Company History: 1945-Today. Архів оригіналу за грудень 16, 2014. Процитовано April 13, 2017. 

Посилання[ред. | ред. код]