Медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення»
Медаль «За заслуги в проведении Всероссийской переписи населения»
Країна  Росія
Тип медаль
Статус не вручається
Нагородження
Засновано: 14 жовтня 2002
Перше: 14 жовтня 2002
Нагороджені:
Категорія:Нагороджені медаллю «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення» (23)
Черговість

CMNS: Медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення» у Вікісховищі

Медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення» (рос. медаль «За заслуги в проведении Всероссийской переписи населения») — державна нагорода Російської Федерації у 20022010 роках. З вересня 2010 року не входить до системи державних нагород Російської Федерації.

Історія нагороди[ред. | ред. код]

  • 14 жовтня 2002 року указом Президента Російської Федерації В. В. Путіна «Про медаль „За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення“»[1] з метою заохочення громадян, які зробили значний внесок у підготовку та проведення Всеросійського перепису населення 2002 року була заснована медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення» та затверджені положення та опис медалі. Тим самим указом було постановлено нагородити медаллю громадян відповідно до положення та доручено Державному комітету Російської Федерації по статистиці провести її вручення.
  • Указом Президента Російської Федерації від 7 вересня 2010 року № 1099 «Про заходи щодо вдосконалення державної нагородної системи Російської Федерації»[2] було встановлено, що ряд медалей, у тому числі й медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення», не входять до системи державних нагород Російської Федерації.

Положення про медаль[ред. | ред. код]

Медаллю «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення» нагороджуються громадяни, які внесли значний внесок у підготовку та проведення Всеросійського перепису населення.

Порядок носіння[ред. | ред. код]

Положенням передбачалося, що медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення» носиться на лівій стороні грудей і розташовується після ювілейної медалі «100 років Транссибірської магістралі».

Опис медалі[ред. | ред. код]

  • Медаль «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення» з латуні, має форму кола діаметром 32 мм з опуклим бортиком з обох сторін.
  • На лицьовій стороні медалі — зображення Державного герба Російської Федерації в обрамленні лаврових гілок. Уздовж краю медалі — напис рельєфними літерами: «Всероссийская перепись населения».
  • На зворотному боці медалі — напис рельєфними літерами: «За заслуги в проведении Всероссийской переписи населения». Під написом — цифри «2002».
  • Медаль за допомогою вушка і кільця з'єднується з п'ятикутною колодкою, обтягнутою шовковою муаровою триколірною стрічкою відповідно до забарвлення Державного прапора Російської Федерації. Ширина стрічки — 24 мм.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Указ Президента Российской Федерации № 1151 от 14 октября 2002 года «О медали „За заслуги в проведении Всероссийской переписи населения“»[недоступне посилання з липня 2019](рос.)
  2. Указ Президента Российской Федерации от 7 сентября 2010 года № 1099 «О мерах по совершенствованию государственной наградной системы Российской Федерации» [Архівовано 12 травня 2015 у Wayback Machine.](рос.)