Навчання Хауса (Доктор Хаус)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Серія «Доктора Хауса»
«Навчання Хауса" ("House Training")»
Сезон № 3
Серія № 20
Код виробника HOU-320
Вийшов на екрани в США 24 квітня 2007
Сценарій Доріс Еган
Режисер(и) Пол МакКрейн


«Навчання Хауса» (англ. House Training)  — двадцята серія третього сезону американського телесеріалу «Доктор Хаус». Прем'єра епізоду проходила на каналі FOX 24 квітня 2007. Доктор Хаус має навчити Формана лікарської моралі, який відчуває провину за вбивство пацієнтки.

Сюжет[ред. | ред. код]

Під час гри в три карти шахрайка Люп втрачає здатність вирішувати і непритомніє. В лікарні її оглядає Форман і каже їй, що це емболія. Дізнавшись про життя пацієнтки Форман вирішує, що вона наркоманка. Проте Чейз вже зробив цей тест і він був негативний. У будинку Люп Форман і Чейз знаходять миш'як, який жінка могла використовувати як наркотики. Пацієнтка заперечує вживання, тому Чейз робить аналіз. Проте незабаром у жінки починається кашель, блювання з кров'ю і зупинка дихання.

Томографія показала утворення, що свідчить про автоімунне захворювання. Форман починає курс лікування із стероїдами. Невдовзі у Люп відмовляє печінка і або їй знайдуть донора, або вона помре через 48 години. Форман наполягає на опроміненні, але Кемерон і Чейз вважають, що це може негативно вплинути на здоров'я пацієнтки. Хаус погоджується з Форманом. Під час підписання дозволу Люп знову втрачає здатність вирішувати і непритомніє. Її опромінюють, а під час огляду Форман чує шуми в її грудях. Незабаром жінка починає кричати від болю, який їй завдав звичайний манжет. Команда розуміє, що це інфекція, а опромінення зруйнувало її імунітет. Форман відчуває провину і тому залишається з пацієнткою до її смерті. Хаус намагається зрозуміти, яка у неї інфекція, але Форман не дозволяє йому робити це, бо знає, що Хаусу потрібен лише діагноз. Вночі Люп помирає і Хаус проводить розтин. Він знаходить на її тілі подряпину від бюзгалтера і дізнається, що у жінки був звичайний стафілокок.

Цікавинки[ред. | ред. код]

  • До Формана приїжджає мама, яку він не бачив 8 років, і батько.
  • Хаус розмовляє з другою дружиною Вілсона, щоб врятувати Кадді від звання місіс Вілсон. Також він забирає до себе собаку Вілсона - Гектора.