Обговорення користувача:Раммон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Раммон!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 05:50, 8 липня 2015 (UTC)

Чужий монастир[ред. код]

Слава Україні! Вчіть українську - або користуйтесь перекладачем. Будь ласка, не набридайте. --Бучач-Львів (обговорення) 10:56, 21 жовтня 2015 (UTC)

Слава Христу! Я пользуюсь переводчиком. А чем я Вам надоел, позвольте, полюбопытствовать? Раммон (обговорення) 14:48, 21 жовтня 2015 (UTC)

Чашечка кофе для вас![ред. код]

Cup-o-coffee-simple.svg ZOKIDIN (обговорення) 09:04, 3 січня 2016 (UTC)

Вопрос[ред. код]

По Украинский язык понимаете? ZOKIDIN (обговорення) 11:57, 16 січня 2016 (UTC)

  • А Вы с какой целью интересуетесь? Раммон (обговорення) 06:57, 18 січня 2016 (UTC)
  • Наверно он от тебя перевод на Украинский попросит перевод страницу.
Я, участник ZOKIDIN, был бессрочно заблокирован администратором NBS за нарушение Преследование. У меня никогда не было желания навредить проекту и это нарушение было следствием недостатка опыта. Прошу разблокировать мою учётную запись под наставничество Vajrapani, NBS и Michgrig с тем, чтобы далее конструктивно работать в проекте. Обязуюсь соблюдать все правила проекта, ограничения, которые решит наложить на меня АК, и условия наставничества. 213.230.76.170 07:34, 16 червня 2016 (UTC)
Лучше напишите это на странице обсуждения Ваших предполагаемых наставников. Раммон (обговорення) 10:19, 16 червня 2016 (UTC)

newsru[ред. код]

Вітаю вас. І прошу не використовувати маніпулятивні, проросійські і пропагандистські змі. --Goo3 (обговорення) 14:13, 28 червня 2017 (UTC)

  • Любое СМИ является манипулятивным и пропагандистским. Если Вы считаете Newsru.com пророссийским, то у меня для Вас плохие новости. К тому же сайт со шпаргалками и рефератами, на который Вы заменили ссылку на Newsru.com, во-первых, не является авторитетным, и, во-вторых, не содержит подтверждения информации о количестве участников сообществ АУЕ в социальной сети ВКонтакте. Раммон (обговорення) 14:27, 28 червня 2017 (UTC)
Вибачте, а можна українською? --Goo3 (обговорення) 17:02, 28 червня 2017 (UTC)
Если автопереводчик Вас устроит, то можно. Раммон (обговорення) 05:07, 29 червня 2017 (UTC)

Сторінку АУЕ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття АУЕ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 червня 2017. Що ще можна зробити? --Goo3 (обговорення) 08:31, 29 червня 2017 (UTC)

Русопропаганда[ред. код]

Можна її вставляти в рувікі, а не тут? Нам вистачає арештанської пропаганди і без Вікіпедії. --Jphwra (обговорення) 12:37, 29 червня 2017 (UTC)

Я никаких правил украинской Википедии не нарушаю, в отличие от Вас, безосновательно удаляющего из статьи текст, подтверждённый АД и устроившего войну правок. Раммон (обговорення) 13:01, 29 червня 2017 (UTC)
Ви порушуєте правила, як мінімум, частину ваших правок можна вважати ненейтральними, а частину джерел — неавторитетними. При порушеннях у Вікі можуть бути вжиті заходи згідно правил. --Goo3 (обговорення) 09:47, 30 червня 2017 (UTC)
Goo3, які мої правки Ви вважаєте ненейтральними, і які джерела - неавторитетними? Раммон (обговорення) 09:54, 30 червня 2017 (UTC)
Я вказував вам на них, тож на це питання у вас уже є відповідь. --Goo3 (обговорення) 09:56, 30 червня 2017 (UTC)
Goo3, де Ви мені вказували на них? Раммон (обговорення) 10:00, 30 червня 2017 (UTC)
Ви порушуєте безліч правил. Пропагуєте ту невідомо що. --Jphwra (обговорення) 14:28, 29 червня 2017 (UTC)
Администратор ‎Krupolskiy Anonim, рассматривавший это дело, не усмотрел в моих действиях нарушений правил. Раммон (обговорення) 14:33, 29 червня 2017 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар прошу зі мною не гратися бо поставлю питання про довічне блокування за деструктивну діяльність. --Jphwra (обговорення) 07:33, 30 червня 2017 (UTC)

Jphwra, сподіваюся, Вас заблокують за деструктивну діяльність. Раммон (обговорення) 07:35, 30 червня 2017 (UTC)
Через таких, як Ви чимало редакторів просте йде і це сумно, що Ви ще не заблоковані разом зі своєю гоп-компанією. --Jphwra (обговорення) 07:44, 30 червня 2017 (UTC)
Не знаю, скільки редакторів покинули українську Вікіпедію через Вас. І мені сумно те, що Ви ще не заблоковані. Раммон (обговорення) 07:47, 30 червня 2017 (UTC)

Флуд і тролінг в обговореннях[ред. код]

Вітаю. В українській Вікіпедії трохи менше користувачів, тому інколи буває дещо лояльніше ставлення до певного флуду в обговореннях. Але це стосується користувачів з великим позитивним внеском. У вас, поки що, крім флуду і тролінгу майже нема внеску. Тому, якщо не зміните лінію поведінки, вас врешті-решт заблокують. --yakudza 14:03, 30 червня 2017 (UTC)

Учасники з великим позитивним внеском є особою проекту, за яким судять про весь проект, чи хочуть вони того, чи ні. Відповідно, з їхньої поведінки я і зробив висновок про прийнятих в українській Вікіпедії нормах спілкування. Раммон (обговорення) 14:29, 30 червня 2017 (UTC)
Навряд чи користувач з вашим стажем не знає норм спілкування, прийнятих у Вікіпедії. Просто я намагаюсь пояснити, чому тих поблажок, які маєте в рувікі в укрвікі, скоріш за все, не буде. --yakudza 14:52, 30 червня 2017 (UTC)
Зрозуміло, я знаю норми спілкування, прийняті в російській і англійській Вікіпедіях. Але з самого початку спілкування в українській Вікіпедії я був неприємно вражений разючим відмінністю норм спілкування, прийнятих в українській Вікіпедії, від норм спілкування, прийнятих у російській та англійській Вікіпедіях. Раммон (обговорення) 14:57, 30 червня 2017 (UTC)
А на яке відношення Ви заслужили, якщо: 1) спілкувались суто російською, 2) просуваєте невідомо що, 3) зараз спілкуєтесь українською через перекладач з купою помилок, 4) за незнання мови в будь-якій іншомовній Вікіпедії можуть заблокувати, Ви ж не розумієте більшості речей про що саме йде мова, 5) я свого часу так само дописував до полвікі, адмін мені пояснив, що флуд → бан. І відносно рувікі. Я принципово не редагую статті рувікі, навіть в своїй темі (хокей) коли бачу помилку чи помарку, обминаю виправлення помилок. За 2016 в мене там лише дві правки і то в одній статті, яку я редагував тут і доповнив фото там. Все. --Jphwra (обговорення) 15:11, 30 червня 2017 (UTC)
По пунктам. 1) У російській Вікіпедії ніхто не робить проблеми з того, що хтось не може спілкуватися російською мовою - з ним спілкуються тією мовою, на якому людина може спілкуватися (найчастіше англійською, хоча, якщо я не помиляюся, я бачив спілкування і на японському). 2) Про що мова? Якщо ти про АУЕ, то я не розумію, в чому полягає претензія. Якщо в українській Вікіпедії є статті про Гітлера і про ІДІЛ, то чому в ній не може бути статті про бандитів, нехай навіть і російських? 3) Я став користуватися автоперекладачем після висловлених у мою адресу претензій про те, що я тут пишу по-російськи. Українську граматику я не знаю, що я і вказав на своїй сторінці. 4) Для розуміння повідомлень українською, я користуюся автоперекладачем. Точно також я ним користуюся в інших мовних розділах, і цілком розумію, про що йде мова. 5) Якщо в українській Вікіпедії є правило про блокування за помилки в українській граматиці або за спілкування не українською мовою, то дай на нього посилання. Я не змушую тебе редагувати щось в російській Вікіпедії, навіть статті про хокей. Раммон (обговорення) 15:26, 30 червня 2017 (UTC)

Блокування 3 дні[ред. код]

Вітаю. Вас прохали у розділі вище не займатись тролінгом у Вікіпедії. На жаль, ви не дослухались до прохання. Це блокування на 3 доби, скоріше попередження з надією, що ви зупинитесь самі, бо мало б бути безстрокове, в т.ч. за порушення ВП:НПК (ваша особиста сторінка) та гру з правилами. --yakudza 14:23, 21 липня 2017 (UTC)

Сторінку АУЕ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття АУЕ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 травня 2019. Що ще можна зробити? --Acedtalk 14:17, 26 травня 2019 (UTC)