Обговорення користувача:Alina.Holebroda

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Alina.Holebroda!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:26, 25 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вставлення пробілів[ред. код]

Навіщо Ви вставляєте пробіли поряд з нерозривними пробілами? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:28, 25 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Навіщо?[ред. код]

Доброго дня! Для чого Ви робите такі редагування? І це весь Ваш внесок, де Ви прибирає додатковий пробіл між цифрою та % та створюєте додатковий пробіл між тире.   є кодом нерозривного пробілу. Я відкидаю Ваше редагування як некоректні. --Gouseru Обг. 10:30, 25 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Попередження[ред. код]

Попередження!
Ваші дії суперечать правилам Вікіпедії і розцінюються як вандалізм.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту. Сподіваємось, що до цього не дійде. Можливо, Ваша деструктивна діяльність є наслідком незнання правил та цілей проєкту. У цьому разі настійно радимо Вам ознайомитися з ними. Якщо у Вас виникли запитання про проєкт, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проєкту.

Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії.

--Mykola обг 11:20, 25 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Щодо вставляння прогалин після &­nbsp;[ред. код]

Можливо, ви не знаєте, що послідовність символів &­nbsp; кодує нерозривну прогалину — у статті вона виглядатиме як звичайна прогалина, але текст із нею не розриватиметься при переносах. Тому не слід додавати звичайну прогалину після зазначеного коду, як Ви це робите. Всі такі редагування буде скасовано, їх називатимуть вандалізмом, а Вас можуть за це заблокувати (про що вже попередили, вище). --Olvin (обговорення) 13:16, 25 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]