Обговорення користувача:Kirill Borisenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Kirill Borisenko!
   Nuvola apps kmessedwords.png Як назвати статтю

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте та завжди не втрачайте надії на добрі наміри опонента.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що готові допомогти або ж можете розмістити оголошення на Порталі спільноти чи в Кнайпі.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків тільд (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів учасників. Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Новинах.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Часті питання
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Dim Grits 09:51, 27 листопада 2010 (UTC)

«Кирилічні»?![ред. код]

Доброго дня! Навіщо Ви замінюєте у статтях зображення з написами англійською мовою на зображення з написами російською? Приміром, мої діти англійську знають краще за російську (хоча і російську знають краще за деяких «носіїв» цієї мови). І що це за коментар «кирилічні символи» — пишіть вже чесно «російською мовою», бо «кирилиця» це добрий десяток мов, включно з не слов'янськими. --ReAlв.о. 11:00, 15 червня 2018 (UTC)

Про зображення[ред. код]

Доброго дня, пане Кириле. Будь-ласка, не замінюйте файли в наших статтях на російськомовні версії. Вибачте, що турбую.--Aeou 02:02, 13 квітня 2019 (UTC)

Заміна на російську[ред. код]

Шановний колего Kirill Borisenko, дуже прошу не заміняти ілюстрацій у статтях на такі, в яких є російські підписи. Почнемо з того, що консенсусним рішенням спільноти української Вікіпедії була проведена дуже велика робота, щоб позбутися т. зв. фолбеку (fallback) для української вікіпедії з англійської мови на російську. Поясню, якщо незрозуміло. У якихось перших розробках технічних замін мов було встановлено, що для укрвікі була встановлена за умовчанням автоматична заміна англійських підписів, менюшок інтерфейсу і т.д. на російську (щоб нібито нам, слов'янам, було зручніше читати). Так от, українські редактори практично одноголосно вирішили, що ця автозаміна для нас не корисна, а шкідлива. І наполегливим лобіюванням на фабрикаторі припинили цю практику. Це факт. Зараз ви чомусь вирішили зробити нам свої масові заміни прямо вручну. Повірте, це не корисна послуга, це шкідництво. Всі ваші заміни будуть повернуті, гарантую вам. Будь ласка, прислухайтесь і припиніть ваші заміни. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:32, 13 квітня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Запити на українізацію зображень[ред. код]

Добрый день! Так как Вы делаете изображения лишь на русском языке, то я объясню на этом языке. Пожалуйста не меняйте изображения в статьях с английских на русские. Используйте пожалуйста эту страницу Вікіпедія:Запити на українізацію зображень и мы их адаптируем. Такие изменения не особо помогает для идентификации объекта ибо человек может не знать тот или иной язык. В украинской Википедии лучше оставить изображение такие какие они есть в статьях и не производить массовые изменения такого типа; или же переводить их на украинский язык для лучшего понимания объекта статьи. Вы также можете скидывать ссылки для украинизации изображений мне на СО, по мере возможностей буду их редактировать. --『  』 Обг. 17:02, 15 квітня 2019 (UTC)

Приветствую. Если Вам так нравится выбор только между украинским и английским — ваше право. Но статьи должны быть легко читаемы и понятны всем. Хотите — можете переводить изображения за мной на украинский язык. Благо, половина работы за Вас уже сделана. С уважением, --Kirill Borisenko (обговорення) 16:02, 5 квітня 2020 (UTC)

Канал Стамбул[ред. код]

Знову ви робите те ж саме, щодо чого вам дорікали в попередніх зауваженнях. Тут ви взагалі замінили зображення українською мовою на російське. За якої підстави? --  Gzhegozh обг. 16:54, 27 червня 2021 (UTC)

Добридень. Був обраний пріоритетний маршрут. Картинка оновилася. Це є в описі правки. --Kirill Borisenko (обговорення) 20:33, 21 липня 2021 (UTC)