Обговорення користувача:Gzhegozh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…
«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

зокрема у Вікіцитатах і Вікісловнику

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Gzhegozh!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--«Teo» обг 14:47, 5 жовтня 2013 (UTC)

Назви вулиць[ред. код]

Пан Gzhegozh, скажіть будь ласка чому ви знову повертаєте відкочені зміни. Зокрема про вулицю Авіаторів, на яку нема інформації в посиланнях? Крім того ваш список не вірний, адже з 2013 року змінилося багато назв вулиц.-- Олександр Гаврик (обговорення) 16:18, 6 липня 2017 (UTC)

Доброго вечора. Інформація була підтверджена нинішнім головою відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради. Список вулиць від 20 жовтня 2013 року є повністю достовірним, окрім вулиць, перейменованих 1 грудня 2015 року в рамках декомунізації. Але я змінив назви відповідних вулиць при складанні списку. Це не моя проблема, що список у раді не змогли правильно згрупувати-- Gzhegozh (обговорення) 18:00, 6 липня 2017 (UTC)
Доброго дня. Інформація "зі слів" не є підставою для розміщення інформації у Вікіпедії. Згідно ВП:ПД користувач що пише статтю, зобов'язаний вказувати джерела інформації. Крім того вулицю Братів Степняків було перейменовано під час декомунизації, а ви її вказали. В даний момент необхідне оновлене джерело інформації. В тому числі для адекватної перевірки тих змін, що вносять користувачі. Я пропоную вам свою співпрацю в розвитку даної тематики. Гуртом справу легше робити. -- Олександр Гаврик (обговорення) 22:03, 6 липня 2017 (UTC)
Доброго ранку. Вибачаюся за Братів Степняків, я недобачив перейменування цієї вулиці. Щодо джерел інформації, допіру я звернувся до Конотопської міської ради за запитом «Чинний список вулиць міста Конотопа» через портал dostup.pravda.com.ua. Коли я отримаю відповідь, ми отримаємо авторитетне джерело інформації про вулиці міста. З повагою, Gzhegozh.-- Gzhegozh (обговорення) 8:43, 7 липня 2017 (UTC)
Добрий день. Дякую за відповідь. А як ви відноситесь до співпраці?
Наразі не зможу мати гарний вхід до Інтернету протягом 2-ох тижнів, тому наврядче зможу зробити щось корисне.
Пан Gzhegozh, не смітить будь-ласка у статтях. Якщо не маєте джерел, то не створюйте цей розділ.
Доброго вечора. Що ви маєте на увазі?

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Gzhegozh! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходитиме тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою — Шиманський હાય! 20:45, 20 січня 2018 (UTC)

Транскрипція у статтях[ред. код]

Навіщо в українській Вікіпедії подавати транскрипцію українських слів? Ті, хто читає українською мовою, і так знають, як ці слова читаються. Транскрипцію, вимову, парадигму слід подавати у Вікісловнику, наприклад тут.--Анатолій (обг.) 17:37, 3 лютого 2018 (UTC)

Добрий вечір. Це — загальноприйнята практика Вікіпедії. Перегляньте статті різних мовних розділів Вікіпедії: Лондон в Англійській Вікіпедії, Мюнхен у Німецькій, Клермон-Ферран у Французькій — усюди подані транскрипції з вимовами. Ви самі можете переконатися в цьому, переглянувши подібні статті з багатьох мовних розділів Вікіпедії. І в Український Вікіпедії так само використовуються транскрипції та аудіофайли з вимовою. Більшість вибраних та добрих статей Української Вікіпедії про українські топоніми мають транскрипцію. Київ, річка Дніпро, Львів, Україна — усі вони мають транскрипцію. З повагою, Gzhegozh
Але Вікіпедія базується на АД. Можете навести джерело на таку зміну? Мені попередня версія видається більш правильною.--Анатолій (обг.) 18:53, 3 лютого 2018 (UTC)
Будь ласка. Відвідайте сторінку Таблиця МФА для української мови.
Тобто в слові мама літери а позначають два різних звуки??? Невже це тільки мені здається дурницею?--Анатолій (обг.) 19:09, 3 лютого 2018 (UTC)
Проаналізуймо: у слові мама 2 склади. Тобто один повинен бути наголошеним, а другий ненаголошеним. Ненаголошена українська А передається у МФА літерою ɐ, а українська А наголошена — ɑ. Це не моя власна теорія, а загальноприйнята практика, якої дотримуються українські лінгвісти та світові спеціалісти з мовознавства. Те, що вам щось здається дурницею — аж ніяк не аргумент для лінгвістики.
Наголос же і так передається як '. Схоже таки не я один вважаю це дурницею. В англовікі пишуть [ˈmɪʃɑ], [ɦɐrˈmɑtɑ], [ˈdzɛrkɑlɔ], [ʃpɑˈrɪnɑ], [tsɪˈbulʲɑ], [ɦɑˈzɛtɑ], [ˈfɑrbɑ].--Анатолій (обг.) 19:34, 3 лютого 2018 (UTC)
Англійська стаття передає стару транскрипцію. Українська мова вже протягом тривалого часу використовує інший варіант.
А можна ще сюди джерело транскрипції?--Анатолій (обг.) 19:54, 3 лютого 2018 (UTC)
А може вже годі? Вже досить пізно; якщо ви не обізнані в транскрипції МФА української мови, то, будь-ласка, не займайте мій час. Я відповів на ваше перше питання, а подальша дискусія беззмістовна.
Вище ви говорили, що в наголошеному стані буде ɑ, в Ямполя звук а наголошений, але ви передаєте через ɐ. От я і питаю, звідки це взялося. Не хочете обговорювати? Тоді я поприбираю спірну транскрипцію, поверну стару.--Анатолій (обг.) 20:20, 3 лютого 2018 (UTC)
При йотифікації наголошена ɑ змінюється на ɐ, u на ʊ, ɛ на e, ɔ на o. Все. Я ж казав, що перш ніж вступати в дискусію, слід оволодіти її предметом.
Ви послалися на таблицю, де наведені лише приклади і нічого не описано. Як із тих прикладів це потрібно здогадатися? Опишіть нормально предмет і не буде питань.--Анатолій (обг.) 20:58, 3 лютого 2018 (UTC)

Добрий день. Ви робите дуже корисну справу. Будь ласка, не зупиняйтеся. Zorator22 (обговорення) 10:27, 13 лютого 2018 (UTC)

Дякую Вам! Я продовжуватиму займатися цією справою! --  Gzhegozh обг. 12:15, 13 лютого 2018 (UTC)

Кисіль[ред. код]

Шановний! Вважаю кисіль українська страва, для чого там "славянська"? Ладно москалі в себе пишуть "руська"... З "хріном", а не з "хроном".-- (Обговорення користувача:ЄвгенКані) 14:50, 8 лютого 2018 (UTC)

Ну, по-перше, кисіль — це не тільки українська, а й слов'янська страва. Щодо хріну — вибачаюся; думав, що лише форма «з хроном» правильна. Насправді, за словником, при відмінюванні і може змінюватися на о, а може й не змінюватися (в усіх відмінках, крім називного та знахідного). --  Gzhegozh обг. 14:32, 8 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:Добра[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. дякую за оновлення інформації тут, але прошу врахувати на майбутнє, що невільні файли можна використовувати тільки в основному просторі (статтях). замінила на те, що мені здалося найближчим. але можете вибрати щось інше: c:Category:The Room (film) --アンタナナ 14:19, 1 квітня 2018 (UTC)

Помилка у патрулюванні[ред. код]

Вітаю. Ви відпатрулювали правку у статті Герой Радянського Союзу, де анонім на свій розсуд повернув статті статус вибраної: ред.№ 21822007.

Будьте уважні у патрулюваннях. Подібні помилки можуть призвести до того, що вас буде позбавлено статусу патрульного. --VoidWanderer (обговорення) 19:01, 8 квітня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:37, 15 листопада 2018 (UTC)

Православна Церква України[ред. код]

1) Володимир І Великий не засновником Православної Церкви в Україні, як і не є засновником Православ'я в Україні. 2) Канонічною територію Православної Церкви України є не територія Україна, а територія Київської Митрополії. До якої входила не лише територія України, а й уся Православна Територія Речі Посполитої. Себто окрім України вся Білорусь, а також Смоленщина і Курщина, а також частина Польщі.--NOSFERATU (обговорення) 16:01, 24 грудня 2018 (UTC)

Вітаю. Спершу щодо юрисдикції — у статуті зазначено, що членами ПЦУ є «усі православні християни цієї країни незалежно від їхньої національності». Під визначенням «ця країна», звісно ж, слід розуміти Україну, тоді як інші країни, що на них також поширюється юрисдикція ПЦУ, у статуті не зазначені, відтак канонічною територією ПЦУ (принаймні наразі) є виключно Україна. Щодо Православ'я на теренах України — Володимир І Великий вважається «хрестителем Руси-України», оскільки за нього й була заснована Київська метрополія, саме тому його часто називають одним із засновників Православ'я в Україні. --Gzhegozh (обговорення) 16:34, 24 грудня 2018 (UTC)
Я не прибрав засновників, проте змінив (де-факто) на (суперечливо), що краще відображає дійсність. Сподіваюся на порозуміння!--Gzhegozh (обговорення) 21:17, 24 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Прошу додати інтервікі[ред. код]

Ви там трошки опікувались моєю мазнею, то маю ще одне маленьке прохання: прошу додати інтервікі до Дипломатична місія сюди https://www.wikidata.org/wiki/Q2737008 Наперед вдячний. З повагою, --93.126.95.15 18:54, 11 травня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено, будь ласка! --  Gzhegozh обг. 19:04, 11 травня 2019 (UTC)
Дякую Дякую --93.126.95.15 19:05, 11 травня 2019 (UTC)

Запрошую до обговорення[ред. код]

Думаю, що Вам це буде цікаво. Запрошую до обговорення Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Біографії живих людей/Допомога!!! Буду радий, якщо переглянете статтю, висловите свою думку. --Анатолій (обговорення) 17:35, 3 липня 2019 (UTC)

Я висловився з приводу обговорення, можете переглянути. --  Gzhegozh обг. 22:04, 3 липня 2019 (UTC)

Питання[ред. код]

Добридень! Всетаки запитаю щодо правок Вікіпедія:Кнайпа (різне)/Заголовок: чому кнопка ліворуч? --『  』 Обг. 09:13, 15 липня 2019 (UTC)

Вітаю. Мені, звичайно, не принципово, але здалося, що так трохи зручніше виглядає. Це незначний елемент, ви можете повернути центрування, та, будь ласка, не відкочуйте інші зміни. Дякую! --  Gzhegozh обг. 09:18, 15 липня 2019 (UTC)
Узагалі в планах повна переробка) Але два роки думається, часу не вистачає. Такий стиль оформлення нагадує 2000-ні. Питання було лише щодо центрування. Не знаю мені легче коли у центрі, у багатьох вікі такі кнопки по центру, запитав, бо може тенденція на дизайн змінилася. П.С.: щодо ВИЛ-навігації, то я думав її зробити через кнопки + додати прив'язку до дати сторінки для навігації по давнішим записам. Але добре, що вікі змінюється. Дякую! =) --『  』 Обг. 09:30, 15 липня 2019 (UTC)
@AlexKozur: Там якась дивна ситуація з {{NextPrev}}. Він чомусь не працює; можливо, через відсутність певних фрагментів коду у відповідальних модулях, хоч я вчора і оновив їх. Ви ж саме таким чином хочете додати цю прив'язку до дат? Якщо так, то треба спершу розібратися з функціональністю цього шаблону. Дякую за звернення. --  Gzhegozh обг. 09:34, 15 липня 2019 (UTC)
Можливо. Потрібно просто буде посидіти подумати як, однак проблема більше з часом. Хочеться усе, а це неможливо :с Яка саме проблема з цим шаблоном? --『  』 Обг. 09:39, 15 липня 2019 (UTC)
Ну, якщо в РосВікі він виглядає якось так <<|>>, де знаки ліворуч і праворуч позначають попередню/наступну сторінку за датою, то в нас ці посилання ламаються, вилізає неправильний вікітекст, і жодних посилань нема. --  Gzhegozh обг. 09:42, 15 липня 2019 (UTC)
@AlexKozur: До речі, якщо кнопки розташовані ліворуч, це ліпше перегукується із чинним дизайном сторінки редагування, де всі кнопки також згруповані ліворуч. --  Gzhegozh обг. 20:54, 23 липня 2019 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

Дякую за допомогу!

Anntinomyобг 15:58, 15 липня 2019 (UTC)

Дякую! --  Gzhegozh обг. 16:06, 15 липня 2019 (UTC)

Прошу допомогти додати параметри в Шаблон:Археологічна пам'ятка[ред. код]

Прошу додати рядки: площа пам'ятки висота над рівнем моря.

Я намагався додати нові рядки, але у мене не виходить. — Це написав, але не підписав користувач Makuria (обговореннявнесок) 11:30 6 серпня 2019.

@Makuria: Я додав параметри до шаблону. Будь ласка, перегляньте. --  Gzhegozh обг. 13:16, 6 серпня 2019 (UTC)
Ви додали, але вилучили карту розташування та координати — Це написав, але не підписав користувач Makuria (обговореннявнесок) 18:26 6 серпня 2019.
Ні, я нічого не вилучав. Все має бути гаразд. Якщо в певній статті є якісь проблеми — будь ласка, дайте посилання на неї. --  Gzhegozh обг. 19:04, 6 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Запрошення на вікіконференцію 2019[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Олександр Гаврик (обговорення) 06:36, 27 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:54, 11 жовтня 2019 (UTC)

Привіт! Дякую за вказівку, але я наразі не планую активно займатися вікідіяльністю. Можливо, пізніше я активую цю функцію, коли знову активно редагуватиму в проєкті. --  Gzhegozh обг. 12:47, 12 жовтня 2019 (UTC)

Щодо статті Кишеньковий всесвіт[ред. код]

Вітаю! Якась плутанина вийшла після ред.№ 26968679. Я пропоную або завершити процес виставлення статті на рецензування, або прибрати цей шаблон з її СО. Яка Ваша думка? --Рассилон 10:17, 7 січня 2020 (UTC)

@Рассилон: Вітаю! Я не гадаю, що зробив плутанину, просто до вчорашнього дня шаблон виставлення статті на рецензію називався {{Експерт}}, тобто не зовсім відповідно до свого призначення. Крім того, існував {{Expert}}, який є шаблоном-попередженням про те, що стаття потребує уваги фахівця. Я перейменував перший шаблон на {{Рецензія}}, тоді як другому шаблону дав назву {{Експерт}}, попередньо замінивши всі включення шаблону рецензії з назвою Експерт на {{peerreview}}. Щодо самої статті — я, чесно кажучи, не знаю, що з нею робити, адже ви є єдиним її автором, тому рішення щодо виставлення її на рецензію чи ні також, гадаю, маєте приймати саме ви. --  Gzhegozh обг. 10:31, 7 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

Рьості[ред. код]

Доброго дня. На алеманському діалекті пишеться Röschti згідно їх вікі [1] --Yozh (обговорення) 20:35, 27 січня 2020 (UTC).

@Yozh: Перепрошую, ви абсолютно маєте рацію. Я мав на увазі, що німецькомовні швейцарці вимовляють комбінацію st, без огляду на її розташування в слові, як шт. --  Gzhegozh обг. 20:40, 27 січня 2020 (UTC)
@Gzhegozh: я мав на увазі орфографію, тому гадаю краще повернути у статтю їх варіант написання--Yozh (обговорення) 20:43, 27 січня 2020 (UTC).
@Yozh: Додав аналогічний шаблон для алеманського діалекту. --  Gzhegozh обг. 20:50, 27 січня 2020 (UTC)
Дякую.--Yozh (обговорення) 08:09, 28 січня 2020 (UTC)

Шаблон {{КОІ}} у статті Друже Музико[ред. код]

Вітаю. Ви поставили шаблон {{КОІ}} на сторінку Друже Музико 06.01.2020 о 16:32. Опис до редагування ви залишили порожнім

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону та зауваження до статті на сторінці її обговорення.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 09:43, 18 травня 2020 (UTC)

Колектив може писати про себе, зважаючи на вимоги до статей Вікіпедії, а конфлікту інтересів у статті я не знайшов. Натомість, оскільки в статті майже немає виносок, я прибрав {{КОІ}} та поставив шаблон {{Без виносок}}. --  Gzhegozh обг. 15:27, 14 червня 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті LEGO[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті LEGO був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:44, 28 червня 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті The Lego Group[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті The Lego Group був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:44, 28 червня 2020 (UTC)

Допомога у вікіданих[ред. код]

Вітаю. Просив би знову допомоги з вікіданими - не допускає мене до редагувань такого плану. Треба статтю Овруцький повіт відчепити від елемента (Q11825692) та причепити до елемента (Q11825693). Дякую. --Юрко (обговорення) 06:56, 29 серпня 2020 (UTC)

@Юрко Градовський: Вітаю. Тут доволі дивна ситуація — в останньому інтервікі польська та російська статті про повіт у складі ВКЛ і Речі Посполитої, у першому — про повіт у складі Російської імперії. Українська стаття поєднує ці два різні адміністративно-територіальні утворення, тому я навіть не знаю, перевагу якому інтервікі слід надати. На мою думку, варто створити нову статтю про Овруцький повіт у складі, наприклад, Речі Посполитої, перенісши туди інформацію про цей період історії повіту зі статті про повіт у складі Росії. Але в такому разі доведеться створювати нові статті й про Житомирський повіт, про Путивльський повіт тощо. --  Gzhegozh обг. 08:33, 29 серпня 2020 (UTC)
Не треба нічого створювати - ми охоплюємо весь період існування повіту. А інтервікі я би поставив від часу створення, тобто так, як я пропоную.--Юрко (обговорення) 09:13, 29 серпня 2020 (UTC)
@Юрко Градовський: так а як бути зі статтями в інших вікі? --  Gzhegozh обг. 09:16, 29 серпня 2020 (UTC)
А иньші вікі живуть своїм життям.--Юрко (обговорення) 09:25, 29 серпня 2020 (UTC)
YesТак Зроблено --  Gzhegozh обг. 09:42, 29 серпня 2020 (UTC)
Дякую.--Юрко (обговорення) 10:16, 29 серпня 2020 (UTC)

Вітаю. Вибачте, знову я до Вас. Не завжди виходить правити вікідані: в чому проблема - не розумію. Отже, румуни переплутали Комишне (Станично-Луганський район) та Комишненська сільська рада, треба б виправити. Дякую.--Юрко (обговорення) 21:16, 17 вересня 2020 (UTC)

Дякую. Може Ви мені підкажете в чому проблема в мене? Одні вікідані можу редагувати повністю, до иньших - не дається, пропонує лише додавати.--Юрко (обговорення) 08:25, 18 вересня 2020 (UTC)
@Юрко Градовський: Вибачте, що я не відповів учора. Я не знаю точно, чому у вас на Вікіданих так виходить (тобто не виходить). У мене виникали схожі проблеми лише тоді, коли я на Вікіданих не використовував свій профіль, а редагував без авторизації. При цьому деякі зміни не зберігалися з першої спроби, але після другої спроби у мене, якщо не помиляюсь, завжди виходило. Тому переконайтеся, що ви робите редагування зі свого профіля. Я можу спитати для вас у спільноти в дискорді, там зараз багато досвідчених користувачів, які активно відповідають на різні питання. --  Gzhegozh обг. 09:02, 18 вересня 2020 (UTC)
Перевірив, залогований. Не знаю, що є дискорд, але дякую за допомогу.--Юрко (обговорення) 09:05, 18 вересня 2020 (UTC)
Я поставив питання; дискорд — це сучасний і зручний чат. Можете ознайомитися та/або приєднатися тут Вікіпедія:Discord. --  Gzhegozh обг. 09:13, 18 вересня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 09:05, 29 серпня 2020 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Висунув Вашу кандидатуру в арбітри на сторінці ВП:Вибори арбітрів/2020/Кандидати. Прошу надати згоду.--Andriy.v (обговорення) 20:03, 5 вересня 2020 (UTC)

@Andriy.v: Я висловився на сторінці номінацій. Дякую за номінацію, але вимушений відмовити в силу некомпетентності. --  Gzhegozh обг. 18:03, 6 вересня 2020 (UTC)

Вікіпедія — не білборд[ред. код]

@Рассилон: було рішення ВП:К-А#Shugov, і знову Спеціальна:Внесок/Shugov відновив Сергій Іващенко, з 8 вересня вже десятий день. — Yuri V. в) 15:26, 17 вересня 2020 (UTC).

@Yuri V.: якби я міг, то вилучив би сторінку й обмежив можливість користувача створювати нові статті. Зараз знову спробую номінувати на вилучення. --  Gzhegozh обг. 09:04, 18 вересня 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Gzhegozh, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 12:44, 21 листопада 2020 (UTC)

Стосовно перейменувань "Венеціанський - Венеційський"[ред. код]

Доброго дня.

Ви здійснили низку перейменувань "Венеціанський - Венеційський". Але питання - навіщо? З цього приводу вже була низка обговорень і запитів на перейменування, і зійшлись на тому, що це синоніми, які мають право на існування.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 13:41, 27 листопада 2020 (UTC)

@V Ryabish: Вітаю, мені не було відомо про обговорення, тому надалі я не перейменовуватиму з «венеціанського» на «венеційський». Проте у більшості сторінок, які я перейменував, було переважно слово «венеційський», попри заголовок зі словом «венеціанський». --  Gzhegozh обг. 14:24, 27 листопада 2020 (UTC)

Реєстрація вимови[ред. код]

Гарного дня. Я поляк. Чи можете ви також зареєструвати вимову для українських слів у польському Вікісловнику? Спеціально для вас ми підготували список сторінок, на яких немає запису вимови. Список оновлюється приблизно двічі на місяць. Зараз цей список станом на 20 листопада 2020 року. Список знаходиться тут: https://tools-static.wmflabs.org/pbbot/plwikt/missing-ukrainian-audio.txt KaMan (обговорення) 05:01, 30 листопада 2020 (UTC)

Вітаю! Я напевне міг би цим зайнятися наприкінці грудня, але якщо на сторінки Вікісловника озвучені мною слова додаватимуться автоматично. Ви не знаєте, це саме так і відбувається, чи Вікісловник не підтягує файли озвучки слів через додаток LinguaLibre? --  Gzhegozh обг. 11:53, 30 листопада 2020 (UTC)
Польський Вікісловник (точніше наші боти) автоматично знайде файли, коли вони будуть на Commons. LinguaLibre автоматично завантажує файли в Commons. Вам просто потрібно зареєструвати звуки в LinguaLibre. Дуже дякую :) KaMan (обговорення) 11:02, 1 грудня 2020 (UTC)

Привіт, https://tools-static.wmflabs.org/pbbot/plwikt/missing-ukrainian-audio.txt оновлено. Будемо вдячні за будь-які вимови. Заздалегідь спасибі. :) KaMan (обговорення) 10:39, 22 грудня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:21, 18 грудня 2020 (UTC)

є + орудний відмінок[ред. код]

Вітаю! Хочу звернути вашу увагу, що конструкції на кшталт я є людиною це полонізм, українською буде я — людина. Щодо інших шаблонів, то давайте їх всіх переробимо? --Igor Yalovecky (обговорення) 22:45, 20 грудня 2020 (UTC)

Ось одне із зауважень до перекладачів пана Кувалди, мовного редактора перекладу книги Вступ до алгоритмів:

зіставлення з рядком є неефективним – конструкцій "є + орудний відмінок" не допускати. Це чистий полонізм/германізм. Так можна говорити хіба галичанам [у межах діалекту]

--Igor Yalovecky (обговорення) 22:56, 20 грудня 2020 (UTC)
@Igor Yalovecky: Слушна заувага, я змінив текст на альтернативний. Насправді я завжди думав, що це — літературна форма, яка, з одного боку, має польське походження, а з іншого також калькує російське «является». До того ж, мені цікаво, що пан Кувалда скаже про «ця стаття є автобіографічна», де замість орудного називний відмінок. --  Gzhegozh обг. 00:02, 21 грудня 2020 (UTC)

Патруль[ред. код]

Добрий день. Допоможіть будь ласка з патрулюванням - Aviasales.ru. Переклад добротної статті з російської Вікіпедії. Дякую! 2A00:1FA1:2E9:F591:5182:6AD1:7E93:65A2 07:20, 29 грудня 2020 (UTC)

Db-reason[ред. код]

Вітаю! Щось пішло не так із шаблоном, тепер він і його документація в К:СШВ. --Mcoffsky (обговорення) 10:30, 3 січня 2021 (UTC)

@Mcoffsky: Вітаю! Додав параметр nocat у включення шаблону в документації, тепер нема. --  Gzhegozh обг. 11:22, 3 січня 2021 (UTC)

Результати Транспортного марафону[ред. код]

Transport Project Barnstar.png Транспортний марафон
Шановний Gzhegozh,

Щиро дякую вам за ваш внесок у перший Транспортний марафон, хоч більша його частина й була зроблена ще до початку. Особливо хотів би подякувати вам за статтю про Ченерійський базисний тунель. Сподіваюся, що ви продовжите й далі працювати над транспортною тематикою й у наступному році також візьмете участь в конкурсі. Крім того, запрошую вас записатися до участі в Вікіпроєкті Транспорт. На все добре!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:35, 19 лютого 2021 (UTC)

Статус File:Adrian_Frutiger_2002_by_Henk_Gianotten.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Adrian_Frutiger_2002_by_Henk_Gianotten.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 10:54, 26 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 19:45, 12 березня 2021 (UTC)

Russian Woman[ред. код]

Ваше "в англійських заголовках завжди велика літера". А ми не в англ. вікіпедії, щоб писати кожне слово з ВЕЛИКОЇ літери. Це вже Ви про стилізацію говорите. --QAtlantic.mn (обговорення) 09:51, 8 квітня 2021 (UTC)

@QAtlantic.mn: Див. ВП:ІС#Використання латинки в іншомовних назвах. Хоча там не написано саме про пісні/сингли, там зазначені музичні альбоми, з чого випливає аналогічне написання назв пісень латинкою. --  Gzhegozh обг. 09:12, 13 квітня 2021 (UTC)