Обговорення користувача:Oddm

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~).

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communinicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own ones.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem) --Yakudza -พูดคุย 16:28, 10 вересня 2006 (UTC)

Політологічний словник ораз Геодезичний енциклопедичний словник[ред. код]

Чи є змога описати зазначені уверху теми видання? також варто було б опрацювати Шаблон:Картка:Видання. Якщо є ідеї/охота — запрошую до роботи. Широ--A l b e d o @ 13:25, 16 вересня 2006 (UTC)

Ці словники додам трохи пізніше. По другому питанню (Шаблон:Картка:Видання) можна трохи докладніше. Я, як новачок, не зовсім зрозумів, що малося на увазі :-)
--Oddm 18:46, 16 вересня 2006 (UTC)
мав на увазі, що представити інформацію про книжку краще у вигляді картки, де подати ключові відомості, а які саме, можемо вирішити. НАпр, назва, коди ISBN або подібні (для новіших видань), наклад, колектив ну і що ще? Мова, що ще? Обсяг сторінок? А вже, як накинемо, що саме характеризує чи то книжні, чи енциклопедично-довідкові видання, можна буде зробити таку картку у вигляді шаблона. Може, навіт хтось підкине адресу подібних шаблонів на инших вікі.--A l b e d o @ 15:08, 20 вересня 2006 (UTC)

категоризація зображень[ред. код]

При завантаженні зображень, скажімо, які пов"язані з енциколопедією, їх (зобр.) варто поміщати в Категорія:Зображення:Енциклопедії або подібні. буду дуже вдячний.--A l b e d o @ 14:27, 16 вересня 2006 (UTC)

Добре.--Oddm 18:46, 16 вересня 2006 (UTC)

Історія міст і сіл Української РСР[ред. код]

Доброго дня. Ви пишете багато статей про енциклопедії. Чи не маєте Ви якось інформації про багатотомне видання Історія міст і сіл Української РСР? --Yakudza -พูดคุย 07:20, 19 вересня 2006 (UTC)

на жаль не маю жодного тома цього видання, але знаю, що видання виходило російською і українською мовами, про кожну область - окремий том, також окремий том про Київ. Всього 26 томів. Подано інформацію по кожному населеному пункту кожної області. Про деякі - десятки сторінок, а про деякі - декілька слів.--Oddm 05:06, 20 вересня 2006 (UTC)

Статус зображення Зображення:Hind template.gif[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії зображення Зображення:Hind template.gif. Однак на сторінці опису зображення немає супровідної інформації відносно джерела, авторства та ліцензії, або ця інформація неповна. Якщо ви не є автором даного зображення, ви повинні якось обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело зображення, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли дане зображення, а також умови використання зображень із даного сайту.

На сторінці опису зображення завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою випущене дане зображення. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати зображення під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші зображення, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами картинок не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені видалити завантажене вами зображення із сервера.

Дякуємо за розуміння. Yakudza -พูดคุย 13:46, 7 квітня 2007 (UTC)

Питання[ред. код]

Де Ви берете зображення обкладенок енциклопедій ? --Minia 21:44, 17 травня 2007 (UTC)

Сканую власні.--Oddm 07:01, 24 червня 2007 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

  • Reiu.gif: Відсутня правова інформація

--BotCat 13:01, 2 серпня 2007 (UTC)

Вікізустріч[ред. код]

Запрошую на вікізустріч у Києві. Див. Вікіпедія:Вікізустрічі#Дев'ята зустріч.--AHbot 00:32, 10 січня 2008 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Тривіум
  2. Квадривіум

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:15, 15 грудня 2012 (UTC)

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1000078789.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:1000078789.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1000078789.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Статус файлу Файл:B2 200.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:B2 200.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:06, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Biol sl 1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Biol sl 1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 15:31, 16 грудня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Oddm!

В минулому ви створили 19 статей Вікіпедії та додали 44 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:48, 24 квітня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!