Обговорення користувача:Standin.GLHF

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

Дякую за участь у Вікімарафоні!

Anntinomyобг 15:30, 28 січня 2018 (UTC)

Лінійна частота[ред. код]

Доброго дня! Виходити інше, потрібно ставити шаблон зайве\хибне перенаправлення --Чорний Кіт Обг. 13:21, 29 березня 2018 (UTC)

Зрозумів, AlexKozur! Надалі буду ставити шаблон.--Standin.GLHF (обговорення) 16:15, 29 березня 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Доброго дня! Вам надані права патрульного та відкочувача згідно ВП:ПАТ. Тож будьте надалі активні та прислухайтеся до користувачів =) --Чорний Кіт Обг. 17:16, 16 квітня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Outlast[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Outlast був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:06, 22 квітня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Standin.GLHF! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня присвяченого славному Полтавському краю. З повагою, — Шиманський હાય! 14:45, 26 квітня 2018 (UTC)

Cities XXL[ред. код]

Дополните, пожалуйста игру--Станислав Савченко (обговорення) 05:21, 16 травня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Алекс Керви[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Алекс Керви був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:33, 25 липня 2018 (UTC)

Стаття Алекс Керви[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Алекс Керви. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Acedtalk 10:07, 8 серпня 2018 (UTC)

Вікігрант[ред. код]

Добрий день! Прошу визначитися і проголосувати на сторінці wmua:ВГ 2019-1 --Perohanych (обговорення) 23:33, 8 лютого 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).