Обговорення користувача:AnnaKhrobolova (WMUA)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, AnnaKhrobolova (WMUA)!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:42, 23 січня 2016 (UTC)

Як отримати Ваш лист[ред. код]

Доброго дня! Отримала звістку, що Ви надіслали мені листа. Але я нічого не отримала. Як дізнатися, що за лист? --OlgaFlor OlgaFlor 12:19, 25 січня 2017 (UTC)

Таж проблема Museum1849 (обговорення) 08:04, 15 лютого 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Як так, що член ВМУА не є патрульним? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:54, 6 травня 2016 (UTC)

Чому член ВМУА має бути патрульним?--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 07:48, 9 червня 2016 (UTC)

Гібони[ред. код]

Доброго часу доби! Зазвичай листуюсь на сторінках обговорення. На Ваш розсуд, якщо потребуєте можете включити статті Гібони та Горила західна у вікімарафон, але я зазвичай не приймаю участі у вікі проектах, хоча із задоволенням передивляюсь статті на які потребують та інколи їх створюю--Zvr (обговорення) 16:48, 8 червня 2016 (UTC)

Перепрошую, не додивилась дату створення. Питання знімається. Дякую.--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 07:47, 9 червня 2016 (UTC)

Лист[ред. код]

Привіт. Вікіпедія показала, що Ви надіслали мені листа, а на поштовій скринці нічого немає. І тут не можу прочитати його. Що ж там за лист? --Вальдимар 05:07, 10 серпня 2016 (UTC)

Ще лист[ред. код]

Ви, наче надіслали мені листа, але я крім першого рядка нічого не бачу. --Дядько Ігор (обговорення) 16:57, 19 вересня 2016 (UTC)

Оцінка тренінгу з вирішення конфліктів[ред. код]

Шановні колеги!

Зараз я оцінюю вплив першого року програми Розвитку спроможностей спільноти, і в тому числі — тренінгу з вирішення конфліктів, який я робив разом з українською спільнотою. Один з компонентів оцінки — широка думка спільноти щодо тренінгу, включно з думкою тих, хто не відвідував основний (дводенний, у травні 2016) чи скорочений (3-годинний, на Вікіконференції у вересні 2016) тренінг.

Щоб допомогти з оцінкою, будь ласка, пройдіть це опитування і повідомте ФВМ свої міркування. Заздалегідь дякую за ваш час! Asaf (WMF) (обговорення) 21:53, 16 листопада 2016 (UTC)

(Я нагадую усім, хто висловлював бажання і брав участь) -- Ата (обг.) 13:43, 22 листопада 2016 (UTC)

Аню, пишіть у фб[ред. код]

Аню, привіт. Пишіть будь ласка у фейсбук, бо ці листи є дуже ретроградним способом комунікації. https://www.facebook.com/bodiadub Вікіпедія місцями дуже відсталий функціонал має. Приходиться самостійно допилювати скріпти і тд.--Bodiadub (обговорення) 22:04, 21 січня 2017 (UTC)

о загубилася[ред. код]

Привіт, Аню!

File:Facebook cover wikimarathon 2.png, англомовної

З повагою, — Юрій Дзядик в) 17:48, 22 січня 2017 (UTC).

виправили, дякую --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 17:51, 22 січня 2017 (UTC)

Відповідь на повідомлення[ред. код]

Доброго дня! Зробив як Ви написали) Olexos (обговорення) 14:26, 13 лютого 2017 (UTC)

Налаштування пошти[ред. код]

Добрий день, налаштував пошту. :) --Zagorulya (обговорення) 16:18, 13 лютого 2017 (UTC)

Вікі любить Землю[ред. код]

Привіт. Будь ласка, перевірте пошту. Там це і ще дещо. — ɪ 22:14, 23 квітня 2017 (UTC)

є, дякую.--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 07:02, 24 квітня 2017 (UTC)

Чи бачили[ред. код]

AnnaKhrobolova (WMUA) доброго дня! Чи ви бачили мою відповідь на сторінці Ати в іншому проекті, там де ми спікувалися раніше?--Yasnodark (обговорення) 14:56, 7 листопада 2017 (UTC)

бачила. велике дати тут посилання на сторінки зі списками нікнеймів, яких треба відзначити. У тому обговоренні цього не було--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 17:14, 7 листопада 2017 (UTC)
AnnaKhrobolova (WMUA) там є посилання на місячники, де є турнірні таблиці у рубриці "підсумки", та вказана кількість презентантів. Зараз я інформацію деталізував на тій самій сторінці.--Yasnodark (обговорення) 16:33, 13 листопада 2017 (UTC)
бачу списки з 31 та 20 осіб. Відправити відзнаку першим 5, вірно? --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 16:48, 13 листопада 2017 (UTC)
AnnaKhrobolova (WMUA) Ні, ви не побачили, я ж там знизу детально описав: у першому випадку 9 учасників рекомендованих до нагородження - 5 першого рівня та 4 - другого, у неолімпіаді - 6 презентантів, по 3 — першого та другого рівня (ніки там є). Про рекомендовану якість призів я написав там же вище.--Yasnodark (обговорення) 14:31, 14 листопада 2017 (UTC)
Добре, перепрошую, все зрозуміло. --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 19:51, 16 листопада 2017 (UTC)
Анно прошу прояснити ситуацію з вибірковістю оповіщення презентантів, бо я чужу пошту на відміну від сторінок обговорення не маю змоги проглядати і відповідно не знаю в чому справа: чи ви не встигли оповістити усіх, чи не роз'яснили тим, у кого функція увімкнута, що треба щось у пошті шукати, чи якісь інші причини. Прошу пояснити усім визначеним користувачам, де їм варто шукати потрібну інформацію, бо є конкретний випадок необізнаності щодо призового місця: наприклад Андрій Гриценко на відміну від повідомлених з подивом дізнався про призове місце від мене. Дивіться розділ "Діаспоріана" на його сторінці. Зважаючи на прецендент вважаю, що коли ви будете готові до дій (а судячи з окремих повідомлень - я розумію, що це так), то вважаю, що варто повідомити усіх презентантів на їх сторінках обговорення з пінгуванням. Бо пошту окремі можуть і роками не переглядати чи все підозріле викидати на смітник.--Yasnodark (обговорення) 17:53, 24 листопада 2017 (UTC)
всі отримали сповіщення вікіпоштою, в кого не було налаштовано, отримали прохання на СО увімкнути і потім приватно форму для заповнення. Маю 11 відповідей, в т. ч. від А. Гриценко щодо обидвох місячників.--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 18:10, 24 листопада 2017 (UTC)
AnnaKhrobolova (WMUA) вітаю! Дякую за відповідь та реалізацію задуму. Означений користувач вже повідомив, що не зрозумів запитання і тому відповів, що жодного повідомлення не отримував. Тож вибачаюсь, що використав помилкову інформацію для цього запиту. 11 - це гарна кількість. Та вважаю, що для певності для інших 3 користувачів (що поки мовчать) варто продублювати інформацію на сторінці обговорення. З повагою .--Yasnodark (обговорення) 13:20, 25 листопада 2017 (UTC)

Стратегування/Рух Вікімедіа/2017/Напрям[ред. код]

Movement Strategy Space at Wikimania 2017 10.jpg

Hi! I saw your edits on Стратегування/Рух Вікімедіа/2017/Напрям.

I'd be more than very grateful if you decided to update the translation. Right now, the text is 68% complete. A number of changes is just rewording (simplification) here and there. If you have any doubts (concerning the translation) or difficulties (like a lack of time), please let me know.

Thank you very much! SGrabarczuk (WMF) (обговорення) 21:28, 17 вересня 2017 (UTC)