Обговорення користувача:VikaIvankiv (WMUA)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, VikaIvankiv (WMUA)!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:41, 5 грудня 2017 (UTC)

Проблемка[ред. код]

Доброго дня! Виникла проблема через пошту не знаю чи надіслався лист тому напишу особисто

Напишіть де і як можна отримати сувенір. Пишіть в разі потреби. Можливо буду на зустрічі. Прошу напишіть її деталі що буде і тд. 18:21, 24 травня 2018 (UTC) Ольжич Мушинський (обговорення) 18:21, 24 травня 2018 (UTC)

Доброго дня. Дякую вам за активацію Вікіпошти. Деталі надіслала вам у приватні повідомлення.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 18:56, 24 травня 2018 (UTC)

Доброго дня. Що до «‪Місяць фантастичних творів 2017: підсумки‬», неякої форми не отримував.--Blitz1980 (обговорення) 10:10, 6 вересня 2018 (UTC)

Вітання, @Blitz1980. Надіслала Вам повторно лист у приватні повідомлення. Лінк на форму для заповнення шукайте внизу листа.)--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:44, 6 вересня 2018 (UTC)

Доброго здоров'я! Мушу повідомити, що забув змінити у профілі неактуальний іМейл, тому повідомлення з Вікі до мене не доходили. Виправив 10.09.2018. Актуальний канал зв'язку: zаmmed(равлик)еmаіl.ua (копіпаст не прокатить;).--Zammed (обговорення) 10:13, 11 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), вітаю. Пройшло півтора тижні з часу заповнення форми, але досі смс з нової пошти нема - це вони щось наплутали, чи Ви ще з якоїсь причини не відправили?--Гуманіст (обговорення) 14:45, 14 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня, @ Гуманіст. Початок відправки відзнак відбувається після завершення збору інформації від усіх учасників конкурсу. Потім пакунки відправляються партіями. На жаль, ми не можемо відправляти пакунок у день заповнення форми. Також рада Вам повідомити, що Ваш пакунок сьогодні був уже відправлений. Очікуйте сповіщення. Дякую.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 16:26, 14 вересня 2018 (UTC)

Надання особистих даних[ред. код]

Вітаю! На Ваш запит я надав свої особисті дані. А чи дійсно ця інформація потрапила на Вашу адресу. Дякую--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 14:59, 15 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня, @ Nikolay.sinitskiy. Наразі бачу, що Ваших даних у заповненій формі ще немає. Вам потрібно заповнити форму за лінком, яку надіслала приватним повідомлення. На жаль, сповіщень від Вас не отримувала, проте наголошую, треба заповнити форму з переліком питань, а не надсилати адресу приватним повідомленням. Дякую.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:35, 16 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю, @VikaIvankiv (WMUA):! В мене, як і у інших ) виникло питання. Я ще 11 днів тому заповнив Google форму щодо місячника фантастичних творів 2017, а від Нової Пошти ні слуху ні духу). Чи Ви отримали мою відповідь?--NV (обговорення) 19:36, 17 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня, @ NV. Так, все добре. Ваші дані отримали. Дякую Вам, що оперативно заповнили форму. Початок відправки відзнак відбувається після завершення збору інформації від усіх учасників конкурсу. Очікуйте персональне сповіщення про відправку. Дякую! --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 08:44, 18 вересня 2018 (UTC)

Вітаю, @VikaIvankiv (WMUA):! Це я вам телефонував, детальніше, там, де казав і в тому ж просторі на моїй сторінці обговорення. Про всяк випадок, продублював тут для підстраховки, щоб ви побачили, кого питати, якщо щось не зрозуміли чи не знайдете (тоді питайте на моїй сторінці обговорення там чи тут).--Yasnodark (обговорення) 14:57, 8 жовтня 2019 (UTC)

Сувенір[ред. код]

Доброго вечора, я також заповнив анкету Гугл ще 10 вересня, перевірте про всяк випадок, дякую за увагу --Columbia16 (обговорення) 17:46, 18 вересня 2018 (UTC)
Привіт, @ Columbia16. Так, все добре. Ваші дані отримала. Сповіщу Вас про відправку. Гарного дня!--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 08:24, 19 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)