Обговорення користувача:Nikolay.sinitskiy

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Nikolay.sinitskiy!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 14:17, 22 березня 2015 (UTC)

Село Камінь Житомирської області[ред. код]

Вами було вилучено мої редагування відносно статті про село де народився мій Батько. Причина вказана - плагіат. Прошу повернути мої зміни. Оскільки плагіа́т — привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора. Я в джерелах вказав автора. Чи можливо є правила, які я порушив? Джерело на яке я посилався є надбанням нації. Бабийчук Иван Олегович (обговорення) 10:13, 30 червня 2019 (UTC)

Прошу Вас уважно виконувати вимоги статті Вікіпедії — Плагіат і доопрацюйте раніш редаговані статті. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 16:06, 30 червня 2019 (UTC)
Я не зовсім розумію, що мені необхідно додати? Я просто не дуже досвідчений користувач. Ви маєте на увазі, що біля кожного параграфу слід зазначити джерело? Я зазначив джерело, ще з самого початку додання інформації, його ви чомусь не видалили, а саму інформацію видалили:

Історія міст і сіл УРСР Житомирська область. — Харків : Харківська книжкова фабрика ім. М.В. Фрунзе, 1973. — С. 228-236

Ще раз нагадую! Уважно вивчайте вимого ст. Плагіат. Джерела, примітки та посилання обов'язкого вказуйте в електронному вигляді для подальшої можливості їх переглядання. Раджу звернути увагу на подібні редагування досвідчених користувачів. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 05:47, 5 липня 2019 (UTC).
 • Я ж в доброзичливому контексті запитую. Я скачав книгу у pdf варіанті, перевів необхідні сторінки в jpg, розпізнав jpg за допомогою gImageReader. Звичайно ж розпізнано було не якісно, я все перечитав, виправив та додав на сторінку. Джерело вказав. Ось сама книга в мене на сервері, [1] Скажіть, будь-ласка, на який саме пункт мені звернути увагу в статті Плагіат?

Річкові замовлення[ред. код]

Вітаю! Помітив, що Ви активно заповнюєте гідрографічні прогалини в українській Вікіпедії і вирішив запитати — чи не пишете Ви, часом, статті про річки на замовлення? У мене є кількадесят статей на прикметі, але в інтернеті про них інформації обмаль, а у Вас, я так розумію, є якісь вагомі джерела на руках. Що скажете? З повагою, — Шиманський હાય! 10:37, 25 грудня 2017 (UTC)

Вітаю! Гарне питання щодо замовлення. Я сам їх собі замовляю і виконую. Дуже хотів би подивитися на Ваш перелік статей. З повагою, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 12:38, 25 грудня 2017 (UTC)
Ситуація наступна: себуанці ботом наклепали собі десь 4,5 тис. статей про географічні об'єкти України. Вони були собі ізольованими, не прив'язаними у вікіданих до наших відповідників. Я та кілька інших користувачів потрохи їх прив'язуємо, щоб, зокрема, у наших статей з'являлись інтервікі і хтось з інших мовних розділів мав більше підстав для їх перекладу/написання. Але для деяких таких відповідників у нашій вікіпедії немає, тому і звернувся до Вас про допомогу. Якщо Ви не проти — я залишу внизу кілька зразків, а там вже вирішите, чи це Вам це цікаво. — Шиманський હાય! 20:07, 25 грудня 2017 (UTC)

Мала ОсаваБодракМартаТетішулуйХуснеАбранкаРозсохувата

Було б дуже корисно цей перелік з ненаписаними на Укрвікі річками викласти у вільний доступ. Запропонувати відповідному міністерству провести Місячник географічних об'єктів України. Залучити до цієї Акції всі географічні стркутури, типу обласні Управління водними ресурсами для підготовки повної інформації відносно водних ресурсів. Мені здається, що на всю Україну лише у Житомирській та Вінницьких областях є непогані сайти з інформацією про водні ресурси. В решті областей - примітивні шпаргалки ніпрощо. З повагою, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 12:46, 26 грудня 2017 (UTC)
В тому то й проблема, що повного переліку немає — частина статей є, їх лише потрібно правильно «прив'язати». — Шиманський હાય! 04:46, 2 січня 2018 (UTC)

Уточнення[ред. код]

А чому ви не додаєте інтервікі до статей там де вони присутні? І створіть архів сторінки, щоб від вашої СО не глючили компи, а особливо мобільні телефони. --Jphwra (обговорення) 08:16, 24 червня 2018 (UTC)

Козинка (річка)[ред. код]

Доброго времени суток! В статье про реку Козинка Вы указали истоки реки северо-западнее села Романков. Подскажите на какой источник Вы ссылались? Majuro (обговорення) 07:20, 11 серпня 2018 (UTC)

Вітаю! Уважно читайте розділ Джерело вказаної річки. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 14:16, 11 серпня 2018 (UTC)
В издании Каталог рек предоставлен набор цифр про объекты. Да к по поводу истока, откуда эта неверная информация была взята?

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 15:13, 4 вересня 2018 (UTC)

Посилання на Вікіпедію як авторитетне джерело[ред. код]

Вітаю, пане Миколо! Будь-ласка пам'ятайте, що Вікіпедія (румунський і будь-який інший мовний розділ) не є авторитетним джерелом. Отже, прошу вилучити невірне посилання у Ведя (річка). Дякую! --Yuriz (обговорення) 21:39, 13 вересня 2018 (UTC)

Вітаю! А як тоді буди з інтервікі у Ведя (річка). Дякую! --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 04:06, 14 вересня 2018 (UTC)
Інтервікі і ВП:АД — це різні поняття. Почитайте, будь-ласка, що є авторитетними (надійними) джерелами. Вікіпедія до цього списку не входить. --Yuriz (обговорення) 09:35, 14 вересня 2018 (UTC)

Іншомовні географічні назви з мап[ред. код]

Пане Синицький! Скидаю шапку перед вашими стараннями поповнити гідрологічні статті. Сам стараюсь доповнювати статті про річки хоч якимись ілюстраціями. Але подавати російські назви під приводом того, що вони є на російських/радянських військових мапах - це не зовсім адекватна практика. Мапи самі по собі далеко не завжди можуть вважатися надійним джерелом. Поясню: село де жила моя перша жінка - Великі Глібовичі - на рад. військ. мапі називалось Хлебовице!!! Хоч ніколи ним не було! З цим треба дуже обережно. Напр. див. ВП:ІГО - там, зверніть увагу, лише словники вважаються прийнятними, карти - ні! А назви річок - це якраз і є назви географічних об'єктів. І потім, є ще австрійські (австро-угорські) мапи, є німецькі військові мапи території СРСР, є румунські, польські - то що, всі географічні назви з мап переносити в Вікіпедію? Чи лише річки? І за що річкам таке щастя? І чому лише з російських? Адже там, на цих територіях, було спершу щось там від дулібів чи в'ятичів, поітм ВКЛ, потім Польща, потім Рос. імперія, потім УНР, потім більшовики, потім Генерал-губернаторство, і той совок, який ви цитуєте, не був аж таким тривалим. Щодо іншомовних назв географічних пунктів можна зрозуміти, якщо подається назва, суттєво відмінна від існуючої, суттєво поширена в іншомовних джерелах, задля точнішої ідентифікації і т.ін. (напр. Wien/Vienna/Відень/Vindobonna). Але Котельня (рос. Котельня) не робить абсолютно жодного сенсу. Вибачте, але це ВП:НДА. Mykola Swarnyk (обговорення) 01:01, 8 жовтня 2018 (UTC)

Я не Ситницький. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 05:07, 8 жовтня 2018 (UTC)
Вибачте, ім'я виправив. Але додані вами дані з мап залишаються. Як з ними бути? Mykola Swarnyk (обговорення) 08:31, 8 жовтня 2018 (UTC)
Вітаю! Головне джерело, яким я користуюся при написанні річок є «Каталог річок України». — К. : Видавництво АН УРСР, 1957. . Головний принцип каталогу — інформування про річки, довжина яких більше 10 км, при загальній кількості річок 22000. У вказаному Каталозі написано лише 2613 одиниць, а решта — 19387. Таким чином, для посиленої роботи використовую мапи Російської імперії та мапи Генштабу СРСР. Вони дійсно мають історичну цінність. На привеликий жаль, наша держава має лише мізерні іформативні матеріали про малі річки у деяких областях. Не займайтеся більше вилученням інформації історичних мап. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 12:14, 9 жовтня 2018 (UTC)
Добре, я можу зрозуміти додавання мап, як намагання «хоч якось» врятувати статті про річки від безджерельного статусу, хоча це й суперечить ВП:ІГО. Однак додавання російської назви, як нібито, другої назви річки у преамбулі (тим більше, при повному збігу назв!) - це не зовсім правильно. Українська вікі не є двомовною українсько-російською, російська мова не має тут жодного підвищеного статусу, а іншомовне посилання сміливо можна додати до тексту статті в будь-якому відповідному місці. Навіть якщо є назви зафіксовані на якихось радянських картах - російська мова в УРСР ніколи не була офіційно встановлена державною. Дані, які ви додаєте - це іншомовна назва, як німецька, польська чи французька. Якщо є дані про російські назви географічних об'єктів на території України, і є величезна необхідність ці «історичні» назви якось зафіксувати - це слід робити в картці Вікіданих. Тут зліва на панелі під логотипом вікіпедії є синеньким "Елемент вікіданих". Коли створюєте статтю, клікніть на цей рядочок, зайдіть туди і заповніть, крім української, також російську графу. І польську, до речі, також, якщо користуєтесь «Географічним словником Королівства Польського». Якщо ви згодні утриматись від додавання непотрібних російських назв до преамбул - можна вважати інцидент вичерпаним після внесення відповідних правок. Якщо ж у вас є якась образа на "нашу державу", і повсюдне дублювання назв другою російською є вашою принциповою позицією - тоді будемо виносити цю дискусію на загал. Mykola Swarnyk (обговорення) 15:54, 9 жовтня 2018 (UTC)
На моєму компі "Елементи вікіданих" появляються лише при існуванні у статті інтервікі. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 17:23, 9 жовтня 2018 (UTC)
Попробуйте подивитись у налаштування, в мене відображається для для будь-якої статті. Для сторінок обговорень не відображаються, а для статей ніби повинно б. Ну, зайдіть у статтю з інтервіками, просто подивіться як воно працює. Там ще до шаблонів деяка інформація підтягується з вікіданих автоматично, навіть фото (що для мене суттєво), але не у всіх випадках однаково. Але, направду, це потрібна річ. Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 04:00, 10 жовтня 2018 (UTC)

Третій тиждень Польщі[ред. код]

Доброго дня! Запрошую Вас взяти участь у третьому тижні Польщі з нагоди сторіччя незалежності Польщі. Дякую!--DiMon2711 21:46, 9 листопада 2018 (UTC)

Вітаю! Дякую за запрошення. Вже пишу про Польщу з 04.11.2018 р. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 04:57, 11 листопада 2018 (UTC)
Вітаю! А чому для розділу обговорення нових статей у шаблоні зазначено дата початку 1 грудня 2018 року, адже Третій тиждень Польщі розпочався з 11.11.2018 року. Із запропонованим шаблоном щось не так. Прошу уважно подивитися.--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:21, 18 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:56, 15 листопада 2018 (UTC)

Адміністратору (Портал Польща)[ред. код]

Вітаю! 3 18.12.2018 року якимось чином заблоковано Słownik geograficzny Królestwa Polskiego i innych krajów słowiańskich, який я використовував при написанні річок Польщі. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:48, 19 грудня 2018 (UTC)

Вікімарафон 2019[ред. код]

Доброго дня! Запрошую Вас приєднатись до вікізустрічі в межах проведення Вікімарафону 2019. Зустріч заплановано на 10.00 26 січня в приміщенні Інформаційного центру ЖДТУ.

З повагою,--Mcoffsky (обговорення) 11:29, 16 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Nikolay.sinitskiy!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:07, 17 січня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:51, 22 січня 2019 (UTC)

Гирло[ред. код]

Вітаю. Дякую Вам за річки. Але, будь-ласка, поясніть, що означає мовна конструкція на кшталт "Гирло : Вислоки", наприклад в картці статті Бездзяда, якщо мова про те, що гирлом річки Бедзядзя є річка Вислока?--Avatar6 (обговорення) 14:13, 24 січня 2019 (UTC)

Вітаю. Річка має витік та гирло (місце, куди впадає річка). Знайомтеся з інтервікі.--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 14:30, 24 січня 2019 (UTC)
Так. Річка має витік та гирло (місце, куди впадає річка).
Інтервікі не пояснять граматику, узгодження відмінків (закінчень) української мови.
Гирло річки Бедзяда (або, якщо без іменника "річка", — 'гирло Бедзяди') : (є річка) Вислока, — питання 'що?' — називний відмінок.
Гирло річки Вислока (або, ось тут, якщо без іменника "річка", — 'гирло Вислоки') : (є водойма, або річка) <до якої є притокою Вислока>, — питання 'що?' — називний відмінок.
У Вашому варіанті виходить речення "Бедзяда є гирло Вислоки", коли треба "Гирло річки Бедзяда є річка Вислока". Перепрошую.--Avatar6 (обговорення) 14:59, 24 січня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Завоя (річка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Завоя (річка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:54, 2 лютого 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Бряза (річка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бряза (річка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:01, 17 лютого 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Гнилець (потік)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гнилець (потік) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:33, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:52, 15 березня 2019 (UTC)

села Коростенського району[ред. код]

я недавно тільки поправив після вас всі статті, ви знову додаючи матеріал збільшуєте штучно статтю (збільшуючи надмірно розриви між розділами). Зверніть на це УВАГУ, не можна бути таким неуважним. --Jphwra (обговорення) 05:45, 5 червня 2019 (UTC)

стосовно неуважності це не ваша справа. не можу зрозуміти хто ви є на сьогодні у Вікіпедії.--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 06:37, 5 червня 2019 (UTC)
по-перше не порушуйте ВП:НО, по-друге якщо вам зробили зауваження, то прийняли до відома, а не почали нести якусь нісенітницю. Я вам вкорте повторюю оформлюйте статті будь ласка так щоб після вас не треба було робити правки це раз, друге не треба штучно збільшувати розмір статті, лишаючи купу вільного місця між розділами і третє уважно, ніхто не відміняв уважність ви не перший рік правити і правити абияк. Якщо більшості до лампи ваші правки, то мені НІ. Недля того у вас статус патрульного, щоб правити хтозна як. --Jphwra (обговорення) 08:09, 5 червня 2019 (UTC)
замість правок, це ви роздуваєте свої показники лічильника. Ганьба!!!--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 08:16, 5 червня 2019 (UTC)
я перепрошую це не майдан, це енциклопедичний проект, де є певні правила та вимоги і вкотре прошу їх дотримуватись. А мої правки це якраз через ваші дії, коли залишено купа простору, не дотримано порядок оформлення статті та інше. Які я якраз і усуваю. --Jphwra (обговорення) 21:43, 5 червня 2019 (UTC)
в цій ситуації ви абсолоютно ніякого відношення до енциклопедичного проекту не маєте, який передбачає покращення статті. В моєму випадку це розширення географії та історії із застосуванням достовірних джерел. А те що ви проставляєте відмітку, ви автоматично надуваєте особистий лічильник. Щодо купи простору, це передбачено вікіфікацією та створеними програмами. Так що подібні питання задавайте до айтішніків. Раджу вам писати не тілько про м'ячі, але й про міста та села України, застосовуючи історичні факти. Тільки без ваших тотальних червоних кольорів. Ганьба!!!! --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 11:56, 6 червня 2019 (UTC)
Ви взагалі читаєте що я вам пишу чи ні? Є правила оформлення статей і я якраз не роздуваю, а навпаки прибираю зайве. І прошу вас також дотримуватись вікірозмітки в подальшому. Це було б дуже непогано. Бо вставляєте одне речення потім три порожніх строки йде і знову речення і знову пару строк порожніх. Ці порожні місця додають байтів статті яких вона насправді немає. І замість 3к після мого редагування вона вже має 2,5к. Я чітко пояснив свою роботу чи ні? --Jphwra (обговорення) 12:36, 8 червня 2019 (UTC)
користуюся вікіфікатором. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 13:23, 8 червня 2019 (UTC)
можливо я потрапляю на ваші ранні статті і там оте гуляння байтів йде. І ще. У вас є статус патрульного але чимала кількість ваших правок лишається без патрулювання плюс ви самі маєте можливість відпатрулювати статтю, тож прошу це також робити. І відносно стабу, які я вилучав. Є статті де вже є добрий розділ Історія і ще +3 розділи, тож пропоную при наявності розміру статті понад 2,7к вилучати той стаб. Такий стаб насамперед розрахований на статтю-заготовку з одного-двох речень. --Jphwra (обговорення) 13:36, 8 червня 2019 (UTC)

Бистра[ред. код]

Вітаю! Потрібна допомога, бо не можу розібратись зі статтею Бистра (притока Колодниці), яка наразі номінована на вилучення. Наскільки я зрозумів, стаття має називатись Бистра (притока Уличанки), в такому разі її потрібно просто перейментувати, а не вилучати. Разом з тим, у статті проставлено єдине джерело - дослідження місцевого краєзнавця. Тож прошу пояснити мені (на моїй СО або тут, тільки через шаблон {{пінг}}) з посиланням на джерела (якщо можливо), як має бути. Наперед вдячний. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 10:44, 7 червня 2019 (UTC).

Вітаю! Пропоную вказану статтю на вилучення порівняти з Бистра, у якій вказано багато достовірних джерел. На мій погляд, стаття Бистра (притока Колодниці) писалася на "бистру руку" без досконалого дослідження. Дякую, з повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 11:08, 7 червня 2019 (UTC)

Пояски[ред. код]

Вітаю! Для цього існують відповідні шаблони, що категоризують й можуть зацікавити когось доробити їх. Також для цього є сторінки обговорення авторів доданих матеріалів, листування з ними, навчання принципам і стилю енциклопедії. Крім того, певні тези можуть розкриватись і підкріплюватись джерелами у відповідних статтях, для чого достатньо зробити вікіфікацію (посилання на них).--Dim Grits 13:05, 5 липня 2019 (UTC)

Вітаю! На мій погляд застосування вказаного шаблону, це стрілянина з гармати по горобцях. Сумніваюся, що для цією "водички" знайтеться охочий процидити її із застосуванням достовірних джерел. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 17:30, 6 липня 2019 (UTC)

Ямниця (річка)[ред. код]

Вітаю! Хочу подякувати за змістовну статтю, однак шкода, що при виборі її назви Ви взяли за базову назву з польського джерела і проігнорували постійно цитований Вами «Каталог річок України». Адже саме назва «Павелча» вказується в українській літературі та на придорожніх вказівниках (за нагоди сфотографую і внесу фото до статті). Велике до Вас прохання — перейменуйте статтю. З повагою. --Oleh z Kalusha (обговорення) 07:22, 3 серпня 2019 (UTC)

Вітаю! Я виконав свою обіцянку і розмістив у статті фото придорожнього вказівника річки Павельче. Прохання до Вас як автора врахувати його для перейменування статті — оптимальною назвою напевно буде «Павельче (Ямниця)». З повагою.--Oleh z Kalusha (обговорення) 21:19, 14 вересня 2019 (UTC)

Вітаю! Дякую за гарну розвідку цієї річки. У Каталозі саме «Павелча». Про перейменування звернувся до В. Галушко. З повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:51, 15 вересня 2019 (UTC)
Пропоную взяти участь в обговоренні цього питання з В. Галушко в ст. "Перейменування річки Ямниця (притока Бистриці) на Павелча". З повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 14:19, 15 вересня 2019 (UTC)
Маю деякі сумніви щодо назви, тому просьба навести в статті посилання на свіжі джерела. --В.Галушко (обговорення) 17:33, 15 вересня 2019 (UTC)
На мій погляд необхідно все-таки дотримуватися назви Павелча, яка зазначена у Каталозі річок України: http://shron1.chtyvo.org.ua/Levchenko_SP/Kataloh_richok_Ukrainy.pdf. З повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 04:10, 16 вересня 2019 (UTC)
Чи вживається ще «Павелча» щодо села Павлівка? Чи зараз під цією назвою знають тільки річку? --В.Галушко (обговорення) 09:23, 16 вересня 2019 (UTC)
У цьому джерелі Павельче. --В.Галушко (обговорення) 09:28, 16 вересня 2019 (UTC)
Я переконаний, що джерело АКАДЕМІЧНОГО словника (Каталог річок України) не можливо порівнювати з місцевим діалектом та місцевою інформацією телевізійного каналу. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 18:40, 16 вересня 2019 (UTC)
Джерело 1957 року. Відтоді назву могли поміняти. --В.Галушко (обговорення) 20:26, 16 вересня 2019 (UTC)
@Oleh z Kalusha: пропоную назву «Павельче». На «Павелча» перейменувати все рівно не вийде, бо це сторінка-перенаправлення на Павлівка (Тисменицький район). Для обґрунтування «Павелча» як сучасної назви річки треба нове видання «Каталогу річок України». --В.Галушко (обговорення) 22:47, 20 вересня 2019 (UTC)
Слушне зауваження щодо помилкової назви сторінки-перенаправлення «Павелча», яке повинно виглядати як «Павелче» відповідно до Pawelcze // Słownik geograficzny Królestwa Polskiego. — Warszawa : Druk «Wieku», 1886. — Т. VII. — S. 901. (пол.), і на цій же сторінці словника рубрикою вище подана назва обговорюваної нами річки «Pawełcza». Тобто укладачі словника в третьому томі подали в назві помилкову останню літеру (вочевидь орієнтувались на німецькомовні австрійські карти), але вже в томі VII виправились: назва річки повинна відповідати жіночому роду (закінчення на -а), а назва села — середньому (закінчення на -е). Інша річ, що поляки дотримувались польського правопису і подавали вимову звуку «л» твердо — як похідну від польського імені «Павел», в той час як українці цим не зв'язані й вимовляють «ль»: Павельче (село) і Павельча (річка). А от помилкових закінчень невідповідного роду у придорожніх вказівниках досить багато (я проілюстрував на фото щодо села Довге-Калуське — написали «Довга Калуська»). Загалом, питання щодо назви річки в місцевих жителів абсолютно визначене (Павельча) і проблеми з назвою виникають тільки в немісцевих (укладачі замовлень на придорожні таблички і художники-оформлювачі).--Oleh z Kalusha (обговорення) 06:19, 21 вересня 2019 (UTC)
@Oleh z Kalusha: проблема в тім, що на Ваш варіант нема україномовних джерел. У старому Каталозі річок України Павелча, у сучасних джерелах — «Павельче». Логіка у Ваших міркуваннях, без сумніву є (село середнього, річка жіночого роду), але ОД у Вікіпедії заборонені. Знайдіть хоча б аркуш україномовної мапи. --В.Галушко (обговорення) 00:13, 22 вересня 2019 (UTC)
@В.Галушко: Згоден на варіант «Павелча» з Каталогу річок України, підтверджений виправленням назви у польському словнику. Але необхідно також перейменувати сторінку-перенаправлення «Павелча» на «Павелче», оскільки вона на має жодних джерел, через що є не тільки хибною, але й шкідливою — бо заважає внесенню правильної назви річки.--Oleh z Kalusha (обговорення) 05:30, 22 вересня 2019 (UTC)
@Oleh z Kalusha: сторінки-перенаправлення не перейменовуються, вони можуть тільки змінювати посилання чи вилучатися. Посилання на це перенаправлення є на Целевич Юліан Андрійович. Може, тут помилка? --В.Галушко (обговорення) 18:50, 22 вересня 2019 (UTC)

Дуба (притока Лімниці)[ред. код]

Вітаю! На жаль, Вас ввів в оману Географічний словник Королівства Польського, який чомусь змістив устя річки Дуба до села Довге-Калуське. Тож у складеній Вами статті Ви насправді описали Тужилівський по́тік. Саме так необхідно перейменувати статтю. З повагою.--Oleh z Kalusha (обговорення) 21:49, 8 жовтня 2019 (UTC)

Вітаю! Прошу Вас чітко вказати достовірне джерело Тужилівського потоку. З повагою. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 04:25, 9 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:09, 11 жовтня 2019 (UTC)

село Гулянка Коростенського району[ред. код]

Вітаю. Пане Синицький, після Ваших правок стаття про село Гулянка (Коростенський район) може і стала більш стандартно виглядати, але інформативно - ні. Ту інформацію, що ви вилучили (про соціально-економічний стан села), краще було б переформатувати, аніж вилучати.

Шаблон Пишу у статті Безіменна (притока Хвоси)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Безіменна (притока Хвоси) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 20:32, 21 січня 2020 (UTC)

Місяць Криму[ред. код]

Вітаю, пане Nikolay.sinitskiy! Запрошую Вас долучатися до проведення тематичного місяця Криму, який проходитиме з 13 квітня по 10 травня цього року. Багато річок Криму не мають статті у Вікіпедії українською мовою, перелік — на сторінці тижня. З повагою — Шиманський હાય! 15:24, 9 квітня 2020 (UTC)

Щодо річок АРК[ред. код]

Вітаю. Чи свідомо в статті Ташликсу Ви вказали приналежність до Росії та до вигаданої країни Автономна Республіка Крим? --Юрко (обговорення) 09:11, 6 травня 2020 (UTC)

Однакові статті[ред. код]

Вітаю. Припутинка и Понора (притока Горині): [2]. Advisor (обговорення) 17:16, 6 травня 2020 (UTC)

Щодо річок АРК по раз другий[ред. код]

Вітаю. В картці річок АРК рядок "прирічкові країни" варто змінити на "регіон" - тоді не виникатиме таких комедій. Дякую.--Юрко (обговорення) 05:32, 8 травня 2020 (UTC)

Вітаю. Якщо при написанні нових матеріалів використано шаблон {{Пишу}}, в таких випадках заходити туди некоректно. Дякую. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 06:11, 8 травня 2020 (UTC)
О, то Ви таки читаєте со, але висновків не робите. Я повиправляв всі Ваші статті про річки АРК, тому вважаю і ту зміну коректною. Тим паче, Ви не відкликались.--Юрко (обговорення) 06:53, 8 травня 2020 (UTC)

Вітаю[ред. код]

Вас номіновано на позбавлення прав редактора. Ви про це знаєте? --Л. Панасюк (обговорення) 19:58, 8 травня 2020 (UTC)

@Леонід Панасюк: не редактора, а патрульного, не лякайте людину. У вікіпедії взагалі такого окремого права як редактор немає--Ілля (обговорення) 06:48, 9 травня 2020 (UTC)
вибачте помилився. Недогляд. Хотів був написати коректора - справді забувся --Л. Панасюк (обговорення) 06:49, 9 травня 2020 (UTC)

Тиждень Туреччини[ред. код]

Flag of Turkey.svg

İyi günler! Sizi devam eden Türkiye Haftası 2020'ye katılmaya davet ediyoruz!
Доброго дня! Запрошуємо вас долучитись до Тижня Туреччини 2020, що триває в українській Вікіпедії!

Порушення авторських прав у статті Верби (Ємільчинський район)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Верби (Ємільчинський район), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://proza.ru/2016/02/22/2184. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Верби (Ємільчинський район).

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Верби (Ємільчинський район), і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Юрко (обговорення) 18:10, 23 травня 2020 (UTC)
  Я є автором використаного джерела. Решта змін за вами. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 13:56, 24 травня 2020 (UTC)
  Надайте дозвіл на використання згідно вимог. Решта - за адміністраторами. Дякую. --Юрко (обговорення) 14:46, 24 травня 2020 (UTC)

Йол[ред. код]

Вітаю! Дякую за створення сторінки Йол, але є зауваження. Більшість посилань на назву «Йол» були посиланнями на тип судна, тому мусив перейменувати, обравши назву з уточненням. Надалі прошу перевіряти посилання на створювану сторінку (за посиланням «Посилання сюди» у меню ліворуч). З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:51, 29 травня 2020 (UTC)

Нецевичі[ред. код]

Ви працюєте над прізвищем Нецевичі. Є згадка про Вікторію Нецевич у статті Walery Gromadzki. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:29, 2 червня 2020 (UTC)

Вітаю! Якщо у Вас є можливість, можете доопрацювати перекладену з польської на російську нову статтю Громадзкие. З повагою--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 18:29, 5 червня 2020 (UTC)
Пізніше буде українською мовою. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 18:31, 5 червня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Вірівка (Ємільчинський район)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Вірівка (Ємільчинський район), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://proza.ru/2016/03/06/1714. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Вірівка (Ємільчинський район).

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Вірівка (Ємільчинський район), і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Юрко (обговорення) 19:27, 11 червня 2020 (UTC).

Щодо авторського права[ред. код]

Вітаю! Помітив, що в низці статей Ви без змін вставляєте текст, автором якого, очевидно, є Ви, однак ресурс, де розміщено оригінальний матеріал, захищений авторським правом. На Вашій СО вже були звернення з цього приводу. Будь ласка, задля уникнення втрати Вашого внеску ознайомтесь ретельно з ВП:АП й ВП:OTRS та дійте відповідно до правил. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 19:31, 11 червня 2020 (UTC)

Добридень! @Mcoffsky:, так там дата різна - у статті Верби інформація додана до 22 лютого 2016 року до Вікіпедії, а на Проза.ру уже 22 лютого. Вірівка інформація у Вікі додана ще у травні, а на Проза.ру аж 3 червня 2016 року. Тут тікет не потрібен, бо перша публікація була у Вікі.--Gouseru Обг. 19:55, 11 червня 2020 (UTC)
А й дійсно, дякую Користувач:AlexKozur! Перепрошую, що не звернув уваги. --Mcoffsky (обговорення) 20:12, 11 червня 2020 (UTC) P.S. А ще збила примітка, що посилається на згаданий ресурс. --Mcoffsky (обговорення) 20:18, 11 червня 2020 (UTC)
 • @AlexKozur: допоможіть розібратись. Із авторським правом, наче зрозуміло. Візьмемо статтю Вірівка (Ємільчинський район): єдине джерело на розділ «Історія» - оте з Проза.ру авторства Миколи Синицького, але на Проза.ру текст з'явився пізніше й, очевидно, за матеріалами статті з Вікіпедії. Тобто верифікованості в даному випадку нуль. Чисте ВП:ОД чи я щось плутаю? --Mcoffsky (обговорення) 20:31, 11 червня 2020 (UTC)
  можливо ВП:ОД, але чисте порушення ВП:В. Я підозрюю, що автор брав матеріал з якихось книг. Надіюсь, що Nikolay.sinitskiy зацікавиться верифікацію джерел за надійними джерелами --Gouseru Обг. 20:46, 11 червня 2020 (UTC)
  Також на це сподіваюсь. --Mcoffsky (обговорення) 22:06, 11 червня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Безіменна (права притока Постолови)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Безіменна (права притока Постолови) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:40, 16 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 06:04, 18 червня 2020 (UTC)

Тиждень Херсонщини 2020[ред. код]

Вітаю, Nikolay.sinitskiy! З 29 червня по 12 липня плануємо попрацювати над статтями про Херсонський край. Якщо знайдете для себе щось цікаве — буду радий попрацювати з Вами пліч-о-пліч ). З повагою — Шиманський હાય! 08:38, 25 червня 2020 (UTC)

привіт! перепрошую, що турбую. тиждень Херсонщини продовжено ще на тиждень, до 19 липня. буде чудово, якщо вдасться ще щось дописати про регіон --アンタナナ 20:14, 12 липня 2020 (UTC)

Тиждень Чернігівщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Nikolay.sinitskiy! З 10 по 23 серпня плануємо писати про Чернігівські землі, і в списку пропозицій є кілька річок. Був би радий, якби Ви долучилися і заповнили цю прогалину. З повагою, — Шиманський હાય! 14:27, 7 серпня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Солона (балка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Солона (балка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:30, 15 серпня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Скотовате (балка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Скотовате (балка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 20:08, 16 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 16:09, 17 серпня 2020 (UTC)

Тиждень Луганщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Nikolay.sinitskiy! Наступні 2 тижні планую працювати над статтями по Луганщину. Був би вдячний, якби Ви долучилися до створення чи покращення статей у рамках тематичного тижня. З повагою, — Шиманський હાય! 16:01, 14 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Розсішний (струмок) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Розсішний (струмок), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 жовтня 2020. Що ще можна зробити? --Artem Lashmanov (обговорення) 00:14, 11 жовтня 2020 (UTC)

Вітаю. Статтю доопрацював. ЇЇ необхідно залишати, адже це — ГЕОГРАФІЯ. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 08:37, 11 жовтня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Балка Безіменна (притока Орчика)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Балка Безіменна (притока Орчика) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 09:56, 18 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Провулок Альбрехта номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Провулок Альбрехта, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 15:04, 20 листопада 2020 (UTC)

Не бачу суті вилучення. Краще пишить нові статті про нові вулиці та провулки, а не "кляцайте" на шаблони. Ганьба. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 08:33, 21 листопада 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Балка Мечетна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Балка Мечетна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 20:43, 27 листопада 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Балка Кам'яна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Балка Кам'яна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:08, 30 листопада 2020 (UTC)

Тиждень Житомирщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Nikolay.sinitskiy! Запрошую долучатися до проведення тижня Житомирщини (з 5 по 20 грудня), буду радий побачити Вас серед учасників. — Шиманський હાય! 13:02, 3 грудня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Лозова (притока Ворскли)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лозова (притока Ворскли) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:15, 7 грудня 2020 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Хіценко Іван Іванович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Хіценко Іван Іванович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.warheroes.ru/hero/hero.asp?Hero_id=3108. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Хіценко Іван Іванович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Хіценко Іван Іванович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 22:18, 24 грудня 2020 (UTC).

Сторінку Скиба Петро Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Скиба Петро Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 січня 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 20:05, 2 січня 2021 (UTC)

Щодо Файл:Скиба П.В. військова.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Скиба П.В. військова.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Kharkivian (обг.) 20:06, 2 січня 2021 (UTC)

Вітаю! Файл Файл:Скиба П.В. військова.jpg переоформив у відповідності правил Вікіпедії на файл Файл:Скиба Петро Володимирович.jpg. У першому випадку допустив помилку. Згоден на вилучення першого файлу, а не статті в цілому. Дякую. З повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 02:22, 3 січня 2021 (UTC)

Тиждень Дніпропетровщини 2021[ред. код]

Вітаю, пане Nikolay.sinitskiy! Хотів подякувати Вам за участь у попередніх тематичних тижнях, які я започатковував, і нахабно затягнути Вас ще й на таку авантюру ). Вже 4 роки як ми не збиралися, щоб гуртом батька бити про Дніпропетровщину писати. Не знаю, чи є цей регіон у Вашій сфері інтересу, але спробувати мушу. Тому якщо матимете час між святкуваннями — буду радий побачити Вас серед учасників. — Шиманський હાય! 13:30, 3 січня 2021 (UTC)

Сторінку Ліпецький Валерій Романович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ліпецький Валерій Романович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 січня 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 18:12, 7 січня 2021 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вилучати службовий шаблон про номінацію на вилучення заборонено. Це не змінить того, що стаття номінована. Але подібні дії ред.№ 30492090 можуть призвести до того, що Вас заблокують через вандалізм. Прошу так більше не робити, бо в іншому разі мушу звернутися до адміністраторів щодо порушення Вами правил. --Kharkivian (обг.) 20:26, 7 січня 2021 (UTC)

Я абсолютно не бачу причину вилучення номінованих статтей. А не краще б Вам конкретно зайнятися конкретними порушниками через вандалізм, які безпардонно постійно створюють мені конфлікт редагувань. Я пропоную Вам разом зі мною звернутися до адміністраторів з пропозицією щодо позбавлення можливостей порушення особами через вандалізм --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 02:24, 8 січня 2021 (UTC)
Ви можете не бачити причин для вилучення, але вилучати службовий шаблон номінації заборонено. За це справді можливе превентивне блокування.
Що стосується тієї статті, то вона є типовим прикладом ВП:ОД - вона просто без джерел. Неможливо верифікувати (перевірити) іншим користувачам всі факти з біографії у друкованих чи електронних джерелах, бо а) вони не вказані, б) схоже, відсутні в принципі. У мене багато друзів значимі як волонтери і про них можна було би написати статті у Вікіпедії, але немає достатніх джерел, а значить я не пишу. Можна писати лише те, що може будь-хто перевірити в книжці, газеті, журналі чи в інтернеті. Тому що одні з китів Вікіпедії - це правила ВП:АД, ВП:В.
І поясність що за конфлікти, якого роду, які саме, хто саме тощо? Я не стежу за іншими дописувачами (не маю такої звички), а тому просто не в курсі про такі справи. Зрештою, Ви самі можете щодо цього звернутися на ВП:ЗА - за Вас цього робити ніхто не буде. --Kharkivian (обг.) 10:17, 8 січня 2021 (UTC)
Спілка ветеранів Митної служби України і є достовірним джерелом, адже цю організаціє очолює НЕ ВОЛОНТЕР, а працівник Митної служби України. --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 12:37, 8 січня 2021 (UTC)
А де там хоч якесь джерело? Це посилання підтверджує лише того, що особа очолює якусь там спілку. а решта фактів без джерел. За правилами ВП:АД, ВП:В Ви можете вносити лише ті факти, які описані в друкованих чи електронних ОПУБЛІКОВАНИХ матеріалах. Якщо Вам хтось розповів ці факти, але вони ніде не опубліковані, то Ви не можете на основі цього створити статтю. Без джерел для мене я особа - такий собі "ряжений козачок з бряцкальцями", які можна купити у будь-якому воєнторзі. Спочатку опублікуйте статтю у місцевій пресі про цю особу, а потім вже додавайте до Вікіпедії. Інакше не можна. --Kharkivian (обг.) 14:55, 8 січня 2021 (UTC)
Ви дуже мілко "копаєте". Я автор розміщених фото, і на ваш погляд, я фотографував би "ряженого козачка з бряцкальцями". Ганьба! Не розкідайтеся шаблонами, а краще результативно працюйте над внесками у Вікіпедію. З повагою, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 16:09, 8 січня 2021 (UTC)

Сторінку Хіценко Іван Іванович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Хіценко Іван Іванович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 січня 2021. Що ще можна зробити? --Улюбленець поїздів (обговорення) 12:10, 9 січня 2021 (UTC)

Статус файлу Зображення:Скиба Петро Володимирович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Скиба Петро Володимирович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Kharkivian (обг.) 21:54, 11 січня 2021 (UTC)

Вітаю. У разі вилучення цього файлу, чи зберігається "недоторканість" існуючого "тіла" статті в цілому? Дякую, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 00:05, 12 січня 2021 (UTC)
Вітаю. Стаття 10 січня 2021 була вилучена через невідповідність ВП:БІО. Там проблема не у файлі (див. Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/2_січня_2021#Скиба_Петро_Володимирович). Не варто її заново створювати. Якщо у Вас з'являться аргументи, щодо відповідності ВП:БІО, звертайтесь, будь ласка, на ВП:ВВС. --Олег (обговорення) 15:29, 12 січня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Шроль Платон Лаврентійович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Шроль Платон Лаврентійович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.warheroes.ru/hero/hero.asp?Hero_id=17358. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Шроль Платон Лаврентійович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Шроль Платон Лаврентійович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 21:27, 12 січня 2021 (UTC).

Порушення авторських прав у статті 668 ракетний полк (в / ч 54294), позивний «Інтеграл»[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю 668 ракетний полк (в / ч 54294), позивний «Інтеграл», але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://rvsn.info/regiments/reg_668.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю 668 ракетний полк (в / ч 54294), позивний «Інтеграл».

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті 668 ракетний полк (в / ч 54294), позивний «Інтеграл», і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 11:33, 13 січня 2021 (UTC).
А які можуть бути порушення авторського права у разі автоматичного перекладу --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 13:23, 13 січня 2021 (UTC)
Відповідно до ВП:АП, Бернської конвенції і Закону України "Про авторське право та суміжні права" дослівний переклад тексту, який захищається авторським правом, - це все одно порушення авторського права. Єдине - у Вас (чи в автомата) як перекладача з'явились авторські права на переклад. Але авторські права на первинний (похідний) текст - все одно існують і вони захищаються. Тому для того, аби такого порушення не було, - необхідно зробити рерайт, навіть під час перекладу. --Kharkivian (обг.) 14:01, 13 січня 2021 (UTC)

Статтю Авіабаза Лебедин висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Авіабаза Лебедин, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 13 січня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 15:21, 13 січня 2021 (UTC)

Статус файлу Зображення:Особовий склад 4-го відділення 9-ї батареї (заправщики).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Особовий склад 4-го відділення 9-ї батареї (заправщики).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Kharkivian (обг.) 12:32, 14 січня 2021 (UTC)

якщо було завантажено файл із зображенням живих відомих людей, то скористайтеся повідомленням

Порушення авторських прав у статті 665-й ракетний полк (в / ч 44073), позивний «Галстук»[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю 665-й ракетний полк (в / ч 44073), позивний «Галстук», але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://rvsn.info/regiments/reg_665.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю 665-й ракетний полк (в / ч 44073), позивний «Галстук».

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті 665-й ракетний полк (в / ч 44073), позивний «Галстук», і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 14:23, 14 січня 2021 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Глущенко Андрій Іванович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Глущенко Андрій Іванович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://rvsn.ruzhany.info/names/glushchenko_a_i.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Глущенко Андрій Іванович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Глущенко Андрій Іванович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 14:57, 15 січня 2021 (UTC).

Шаблон пишу у статті Бухонка Петро Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бухонка Петро Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:40, 16 січня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Махоткин Микола Михайлович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Махоткин Микола Михайлович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://rvsn.ruzhany.info/names/makhotkin_n_m.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Махоткин Микола Михайлович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Махоткин Микола Михайлович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 12:07, 16 січня 2021 (UTC).

Номінація на позбавлення прав патрульного[ред. код]

Змушений номінувати Вас на позбавлення прав патрульного, оскільки всі Ваші статті, які я переглядаю, - це суцільне копівіо з перекладом з російською, що також є порушення авторського права. Деталі номінації - тут: Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав патрульного#Nikolay.sinitskiy. --Kharkivian (обг.) 12:28, 16 січня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Топольцев Віктор Федорович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Топольцев Віктор Федорович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://general.org.ua/book/t3/p364.pdf. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Топольцев Віктор Федорович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Топольцев Віктор Федорович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 12:52, 16 січня 2021 (UTC).

Статус файлу Зображення:Топольцев Віктор Федорович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Топольцев Віктор Федорович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Kharkivian (обг.) 12:53, 16 січня 2021 (UTC)