Обговорення користувача:Blitz1980

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Blitz1980!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Dimant 15:47, 14 травня 2011 (UTC)

Закордонна Слобожанщина[ред. код]

Зверніть увагу, будь ласка, планується місяць Східної Слобожанщини. Може, Вам буде цікаво. Адже в Східній Слобожанщині нема українських вікіпедистів.--Ffederal

Звернення до харків'ян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний харків'янине! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання харківського списку пам'яток? Найбільше зараз ваша допомога потрібна у вікіфікації ось цього файлу. На жаль він погано відформатований, що не дозволяє його автоматично відформатувати під вікі, до того ж написаний іноземною мовою. Але буде дуже прикро, якщо Харків не буде належним чином представлений у конкурсі, як наприклад вже представлені Київ чи Одеса. Отже просимо допомогти. У файлі 29 сторінок, тож якщо кожен із 47 харківських вікіпедистів зробить хоча б півсторінки, цього буде достатньо! Оброблений матеріал можна складати сюди - Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Харківська область/Харків (архітектура) --А1 20:33, 26 липня 2012 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Якщо ви підтримуєте ідею воз'єднання Східної Слобожанщини з Україною, розмістить у себе цей юзербокс - {{Користувачі - прихильники возз'єднання Східної Слобожанщини з Україною}} --Hmarskiy II (обговорення) 00:40, 22 серпня 2014 (UTC)

З повагою!


Потрібна Ваша уважність! ДУЖЕ! :-)[ред. код]

Добрий вечір!

Щойно перевірив Вашу статтю Перекрестови. Написана добре. Але є ряд суттєвих зауважень. Перше - УВАЖНІШЕ пишіть. Це стосується ком, пробілів, яких не вистача. Також користуйтеся Вікіфікатором - він дооформить Ваші статті. Тому рекомендую через деякий час ПІСЛЯ написання статті - через тиждень-два, ЩЕ РАЗ перечитувати статті. Тоді відразу буде видно помилки. Сам так іноді роблю. Або (так частіше роблю) ВІДРАЗУ після написання статті ЩЕ РАЗ перечитую і виправляю помилки. Наскільки Ви можете бачити, виправлення були мало не в кожному реченні! ;-0 І затратив я тільки на одну статтю (не велику, до речі!) аж пів-години. Це, можливо, і відвідь, ЧОМУ Геохем не відпатрулював Ваші статті - ВСЕ вимагає часу, а іноді, навіть більше, ніж в нас є! Ок. Більше зауважень немаю, тому швидко пройдіться по ІНШИХ своїх статтях. Чомусь мені здається, що там ті ж глюки. ;-) Дайте знати мені на СО, коли закінчите - щоб я відпатрулював. І... проголосував за Вас, коли Ви закінчите із статтями. ;-) Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 22:25, 2 лютого 2015 (UTC)

Ще таке (забув відразу написати) - перечитайте правила використання у-в, з-із. Щоб дотримуватися правил мелодійності в українській мові. Українська мова - одна з НАЙМЕЛОДІЙНІШИХ мов світу! АЛЕ це досягається виконанням деяких правил мелодійсності. От, саме про це я й кажу. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 22:28, 2 лютого 2015 (UTC)

Доброго дня! Дякую за увагу!!! Про "уважніше" на жаль згоден. Я іноді погано перемикаюсь з української на російську (до 1918 р.) звичайно також йде все тяжко й в зворотньому напрямку. Так вже склалося, що останнім часом був там, де української мови немає (Якщо ліночі не переможуть, вхоплюсь за Іран, це в УкрВікі, TerraIncognsta). Фарсі є, арабська є....Української немає....так що, сам через деякий час перевіряю надруковане мною, й коректую-та коректую....Помилки, та стилістика. Але з цим вже розібрався. Подруга, добра душа, спромагається перевірити все, й виправити. Вона викладачка, а я лише інженер))) --Blitz1980 P.S. Про "коми". Виправляюсь, але це дуже тяжка, хронична хвороба. Але виправляюсь.

Статті.[ред. код]

Чи підправляли Ви свої статті? Ну, принаймні пробіли? Зайві і вставити там, де треба? Якщо так, то дайте знати! :-) --Nickispeaki (обговорення) 15:20, 13 лютого 2015 (UTC)

Корректую. Донці-Захаржевські, Охтирський полк. Але холепа, в тому, що я отримав та вивчаю нове джерело "Перелік храмів Харківської губернії", та перечитав Лукомського "Старовинні маєтки Харківської губернії". Дуже богато нової інформації. Заповнилися пробіли в родовідах. Саме по володарям маєтків (наслідування) можливо відследіти хто кому у родині. Та й родинні зв'язки. А ось помилки виправляю. Можете подивитися Донці-Захаржевські, Охтирський полк. Але інше......Куліковські та Квітки, будуть доповнюватися. Перекрестови, та Перекрестови-Осипови, буду передивлятися. Пробіли буду передивлятися (можете розповісти, в чому проблема, що воні такі? Як таке могло статися?). Ще всюди виправляти "козачі" на "козацькі" й таке....--Blitz1980(обговорення)
До речі... Я маю декілько цікавих книг, ще імперського видання. Вони в ПДФ, з запасників західних (Гардард та подібне) емігранських, міг би їх завантажити, але не маю думки як, навчите буду вдячний. Так як й світлини, чи є різниця. Бо маю жаль, що літератури мало (майже все страчене за радянщини, чи вівезене за Громадянської) навіщо іскати довго, якщо можливо її в вікі й узяти. Ще раз дякую за увагу, пробачайте, що так тривало змінюю помилки, але маю думку зрозумієте, нова інформація, це змушує сп'яніти.--Blitz1980 P.S. До речі, коли я вчився, нам ще не дали гідного розуміння між двома "Г". Цю халепу я даже не маю думки як й вирішити. Так що, як говорять перси, "мушкель".
Донець Іван Степанович - подивиться, будь ласка.--Blitz1980
Дивлюся. Пишеться "будь ласка". :-) (вище я вже виправив). --Nickispeaki (обговорення) 15:37, 14 лютого 2015 (UTC)
YesТак Зроблено Відпатрулював. Все більш-менш нормально. Погляньте, що виправляв. Як, може видно, більше всього - зайві пробіли видаляв. Воно, може, і не смертельно, але ж.. Це хвороба новачків, що ще не встигли швидко і без помилок набирати текст. З часом пройде. :-) АЛЕ! Якщо Ви до того будете ДОКЛАДАТИ ВЛАСНИХ (!) ЗУСИЛЬ, то воно пройде ДОСИТЬ швидко! Ну, може, за місяць-два-три. Це - досить швидко. (згадую себе :-)) Удачі! Виправляйте ПР оБІЛИ іпишітьменіщоб я патрулював! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 16:31, 14 лютого 2015 (UTC)
Зрозумів. "але ж.." навіщо воно вам потрібно. Зрозумів. Дякую.--Blitz1980 (обговорення) 20:55, 14 лютого 2015 (UTC)
Ок. А НАВІЩО Вам потрібно, скажімо, щоб диктор з телебачення говорив українською літературною мовою? Або газети теж літературною? Або сайти? Або книжки для дітей? Писали б як, он, зеки балакають! ділов то!--Nickispeaki (обговорення) 21:04, 14 лютого 2015 (UTC)
Я мав, на увазі, "а навіщо воно вам треба за мене мої ж помилки корегувати", якщо це моя справа. Я лише дописав за Вас. Ви мене не так зрозуміли. Я гарно зрозумів, що це мій обов'язок. Я з цим згоден. Виправимо, куда ж дінемося. Все буде гаразд, бо іначе й бути не може.--Blitz1980 (обговорення) 21:14, 14 лютого 2015 (UTC)

І вам дякую[ред. код]

За статті. на жаль, поки не можу значно їх покращити. Успіхів!--Бучач-Львів (обговорення) 09:05, 29 квітня 2015 (UTC)

Ще раз дякую за корегування. Людською мовою роблю помилки. Потім й самому соромно. --Blitz1980 (обговорення) 09:41, 29 квітня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:46, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Blitz1980!

В минулому ви створили 39 статей Вікіпедії та додали 942 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 19:47, 28 січня 2016 (UTC)

Паручік[ред. код]

Вітаю! Прохання не плутати москалів та українців. В УГА був ранг поручника. У московитів - поручик. Надіюсь - це просто і зрозуміло. ) --Бучач-Львів (обговорення) 10:35, 17 лютого 2016 (UTC) Там також «ліві» посилання на джерела. Наприклад: примітка 4 Крип'якевич І. П., Гнатевич Б. П., Стефанів З. та інші Історія Українського війська. /Упорядник Якимович Б. З. — 4-те вид., змін. І доп. — Львів: Світ, 1992. — С. 142—712 с. — ISBN 5-7773-0149-7 (Львів; 1936; Вінніпег, 1953; Львів, 1992) на що виводить - на видання 1993 року [1] де всього 288 с. Так не робиться. --Бучач-Львів (обговорення) 11:22, 17 лютого 2016 (UTC)

 • Доброго дня. По перше вам в обговоренні вказано ще у 2015 році про синонімічність цих слів у української мові. По друге сторінка Поручник перекидається на сторінку Поручик. Якщо ви не згодні з тим що це синоніми, зробить нову сторінку. А так (дивився на сторінку до того, як доповнив її), сторінка була тільки про москалів (вашими термінами) і це також ваша заслуга. Мова за часи мельника і терміни до речі також і сучасні ДЕРЖАВНІ українські норми, може трішечки різні?

Також про зникнення світлини Мельника. В назві змінили на «поручник» і все. А ви зразу різати. Екстремізм якийсь. Партизанщина. Про посилання №4. Треба залюбки фотокопії надам. Сторінка 142. Тримаю книгу, це в розвороті сторінка зліва (на розвороті зліва малюнок з вибранцем), передостанній параграф. Починається « Коло 1500.(так стоїть крапка)р.(ще крапка) появилася в Польщі нова формація кінноти, зорганізована на чужий (саме так) зразок - гусарія.». Так що не треба…. З вас імєйл з мете фотокопія сторінок.

« В УГА був ранг поручника. У московитів - поручик.» -ні не зрозуміло. У чехів та словаків та й болгар «поручик». Багалій також використовує «поручик». Також треба надам фото копію. До речі Мельник у однострої УСС.--Blitz1980 (обговорення) 11:57, 17 лютого 2016 (UTC)

1) Поважай діаспору - якби не вона, у нас було б як у у вас - как, што, ґдє. Вони писали поручник - а не так, як сучасні грамотії, що ліплять докупи поручників-українців та поручиків-москалів. 2) Хто мені може вказувати - НіскК, чи що? Він що - мовник, історик? Він вже давно мені трохи грубить, вікі - трохи шкодить. 3) Імєйла нема - є імейл. 4) треба точно вказувати сайти. У примітці - 1992, сайт Чтиво - 1993. Питання? Можна перевірити. Пліз.--Бучач-Львів (обговорення) 12:10, 17 лютого 2016 (UTC) Мельник в гробу, певне, перевертається, що його на москальський «мааанєр» звуть.--Бучач-Львів (обговорення) 12:16, 17 лютого 2016 (UTC)
 • "Поважай діаспору"- без коментарів.--Blitz1980 (обговорення) 12:13, 17 лютого 2016 (UTC)
 • "што"- "що"--Blitz1980 (обговорення) 12:14, 17 лютого 2016 (UTC)
  1) Так вже є коментар. Краще за мовою свою дивіться. 2) Називайте статю Поручник - тоді туліть світлину Мельника. Зараз - фальсифікація - він поручник.--Бучач-Львів (обговорення) 12:17, 17 лютого 2016 (UTC)
 • ТаМ він й написан ПОРУЧНИК. Читайте краще. ПОРУЧНИК--Blitz1980 (обговорення) 12:19, 17 лютого 2016 (UTC) (В УГА відкорегую на ПОРУЧНИК). гаразд?--Blitz1980 (обговорення) 12:19, 17 лютого 2016 (UTC)
 • В українських формаціях вже "поручник". УНР виправив.--Blitz1980 (обговорення) 12:21, 17 лютого 2016 (UTC)

Іще....шановний користувач....чову ви початок сторінки змінили....Чому ви акцентуєте на Росії, якщо це звання майже у всіх слов’ян. А в формі саме "поручик" воно є у чехів, словаків, болгар....Мені дивно....Навіщо так....возносити росіян7--Blitz1980 (обговорення) 12:24, 17 лютого 2016 (UTC)

 • 1) Хтось там питався што? Відповідаю: є такий персонаж «дєд пішто». 2) Вважаю, що мають бути окремі статті. Бо Поручник в Україні асоціюється з УГА. УСС, поручик - з московитами. 3) Розмова закінчилась. Спочатку краще вивчіть українську мову. До побачення. Успіхів! --Бучач-Львів (обговорення) 12:26, 17 лютого 2016 (UTC)
 • 1. "Вважаю, що мають бути окремі статті."- прапор до рук....2. " поручик - з московитами"- в травні чехам розповім, вони будуть вражені(чеськ. Poručík, словац. Poručík).3."Розмова закінчилась."-"там питався што? "- ну що тут скажеш.--Blitz1980 (обговорення) 12:32, 17 лютого 2016 (UTC)
  Можна сказати перепрошую. В т. ч. за прапор до рук. не кажу про то, за що запит. Це - майже хамство. Нешановний (може, поки) чоловіче з Харкова. --Бучач-Львів (обговорення) 12:50, 17 лютого 2016 (UTC)
Ви вже подали запит до адмінів. Я не проти. Ви вже не вперше хамство помічаєте у інших, а не в себе. Є адміни, тепер це їх справа. Найкращого.--Blitz1980 (обговорення) 12:59, 17 лютого 2016 (UTC) (До речі "прапор до рук"- то є "дійте". Іншим пропонуєте сторінки створити, а самі візміть та створіть. А, що ви вже собі надумали того не знаю. Як що щось погане, то перепрошую звичайно.)--Blitz1980 (обговорення) 12:59, 17 лютого 2016 (UTC)
1) Ти можеш відрізняти слова поручник Українських Армій - та поручик - московських? Читай Енциклопедія Українознавства. Я тобі всього-навсього тикав. Це - не хамство. Нема конкретної вимоги казати. ви. Я не кажу тим, хто нерозуміє - а робить, ще й якісь виправдання знаходить. А ти - містечковість, провінція, шовінізм. То що - Львів - провінція? Хіба Австро-Угорщини. Тому й запит. Стосовно статті - чистий вінегрет. Подивись Поручник (звання). --Бучач-Львів (обговорення) 13:35, 17 лютого 2016 (UTC) Точніше - її історію. Бачиш? [2] Поручник (УПА)
Я розумiю. Але, для мене це й справдi синоними. До речi, якщо все розумiти напряму, то пробачте по " Вiську ..." не штаб а булава, не танк а панзерник, не офiцер а старшина, не наступить а офензiва. Не вiдступ а дефензiва. То вже дiалектизм. До речi майже вiдмерлий. Це не гарно. Менi це не довподоби.
Blitz1980 Слухай, чоловіче, ти май повагу до тих, хто за нас воював тоді. Зневажаючи пращурів - що отримаєш? Тому фраза «не довподоби» - має бути не до вподоби - некоректна. Вподобання тут ні до чого, ВП - не місце для вподобань. Є різні звання - поручик, поручник. Те, що професор (чи академік) глупо помилився (чи його підставили) - не підстава ліпити до купи непотріб та котлети. І за мовою слідкуй, будь ласка. --Бучач-Львів (обговорення) 10:19, 18 лютого 2016 (UTC) Болгари - сателіти московитів.
Як й чехи та словаки?
Вікіпедія то є енциклопедія. Не тільки Украіни, а взагалі світу. Ваша повага до діячів УПА, УСС (хоч саме я зробив малюнки знаків розрізнення) це дуже гарно. Але тут інша справа. Поручик/поручник це загальне слов'янське звання. Його використовують майже усі краіни, за винятков колишнього СРСР та болгарів. Отож для мене не зрозуміло акцентація Вами саме на росіянах, як і зневажлеве відношення до інших країн. Так, що нажаль я не маю можливості зрозуміти вас. А створення унікальної сторінки накшталт "Поручник УСС" чи "Поручник УПА" хибний шлях. Це моя думка. Є у Біблії притча про суд Соломонів. Так ось, ви видаливши частини про використання звання поручник в Україні зробили як мати яка хотіла розрубати дитину навпіл. Ви з'акцентували увагу саме на москалях яких ви так....Ураїнці це частина єдиної слов'янської родини. І все. Я сів, описав поручників Речі Посполитої, України, інших країн. Розширив Російський розділ (бо розумію що українці з 18 ст. по 20 ст. також носили це звання). Добавив світлин. І я думаю так, буде сторінка поручником чи поручиком. Все це єдине.
1) А чого пересмикувати? 2) Повторюю: знайдіть у джерелах часів УНР та ЗУНР, як називався ранг. Тоді й будем говорити. І не варто під дашок поручика заганяти поручника. Оскільки зараз це звання відсутнє, логічно, що про нього варто говорити на основі джерел того часу, коли воно існувало, чи пізніших.--Бучач-Львів (обговорення) 10:59, 19 лютого 2016 (UTC)
Це - вікіпедія українською мовою. А не чеською, російською тощо. --Бучач-Львів (обговорення) 11:00, 19 лютого 2016 (UTC) Є простий вихід: поручик - одна стаття, поручник - інша.
Може й вихід. Може й ні. Це вирішувати не мені вирішувати. Хай збереться група користувачів та вирішить як тепер цей термін звучить в українській мові. Поставте питання. І все. Не бачу проблеми ніякої. Свою точку зору я сказав. Для мене українці це частина сло'янського світу. З цієї позиції й думку маю. Нема унікального московського поручика, чи українського поручника. То все від лукавого.--Blitz1980 (обговорення) 12:02, 19 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:19, 7 березня 2016 (UTC)

Підпоручик[ред. код]

Є відповідна сторінка обговорення--Blitz1980 (обговорення) 16:16, 29 березня 2016 (UTC)

Ґефрайт-капрал[ред. код]

Є відповідна сторінка обговорення--Blitz1980 (обговорення) 16:16, 29 березня 2016 (UTC)

Фальсифікація, чи помилка у Надпоручик (про Карпатську Україну)?[ред. код]

Є відповідна сторінка обговорення--Blitz1980 (обговорення) 16:16, 29 березня 2016 (UTC)

Світлини меморіальних дощок[ред. код]

Дякую. Скористалась Вашими світлинами, поставила у статтю Меморіальні та анотаційні дошки Харкова.--Nadiya Li (обговорення) 18:12, 8 липня 2016 (UTC)

Перепрошую, що не відповідала на Ваше запитання, я майже не відвідувала Вікіпедію. Ви назвали табличку на мосту інформаційною, думаю, що можна і так. Дошки, де пояснюється, на честь кого названа вулиця, звуться анотаційними. Як щодо мостів, теж можна назвати анотаційними, може, це і не принципово. Фотографія таблички на Гончарівському мосту гарна, дуже чітка. Куди її поставити серед меморіальних дощок, не знаю, бо мости, наскільки я розумію, не мають адрес. Думаю, в статтях про мости ці фото будуть абсолютно доречні.--Nadiya Li (обговорення) 19:32, 19 вересня 2016 (UTC)

Опис джерел[ред. код]

Вітаю. Мабуть, в описах джерел тут мають стояти крапки СПб. (Санкт-Петербург) і Х., бо це скорочення. --MobyVan (обговорення) 23:58, 4 грудня 2016 (UTC)

@MobyVan:Доброго ранку. Ви праві, відкорегую.--Blitz1980 (обговорення) 05:41, 5 грудня 2016 (UTC)

Статус патрулювання[ред. код]

Запропонував Вашу кандидатуру на статус Патрулювання → Патруль Blitz1980 --ntonyahu(обг.) 12:01, 8 грудня 2016 (EET/KYVT)

 • Красно дякую. Там є розділ "запитання", мені на них відповідати? --Blitz1980 10:05, 8 грудня 2016 (UTC)
— Так, краще відповісти, я тимчасові прості відповіді поставив, але подтрібні з Вашим підписом! --ntonyahu(обг.) 8 грудня 2016 (EET/KYVT)
 • * За результатами обговорення вам надано права патрульного і відкочувача. --yakudza 13:18, 19 грудня 2016 (UTC)
  • Дякую. Буду обережним з використанням цього стану.--Blitz1980 (обговорення) 13:24, 19 грудня 2016 (UTC)

Тиждень нумізматики[ред. код]

Вітаю, колего! Серед Ваших інтересів побачив нумізматику, тому пропоную Вам долучитися до Тижня нумізматики. Мета тижня та заохочення описані на тій сторінці. --Brunei (обговорення) 21:32, 4 січня 2017 (UTC)

Доброго дня. Спробую. Хоч у "тематичних тижнх" участі не мав. Все тільки під настрій. Але спробую.--Blitz1980 (обговорення) 05:42, 5 січня 2017 (UTC)
Дякую! А раптом, і настрій з'явиться... :-) --Brunei (обговорення) 06:19, 5 січня 2017 (UTC)
Ось був час, подивитеся коли буде час Монети євро Андорри, Дайм, Півдайм (його у переліку не було...але зацікавило.--Blitz1980 (обговорення) 14:05, 5 січня 2017 (UTC)
Ого! Круто! Ми тут ще не вияснили однозначно, коли Тиждень почнеться (думаю, все ж вчасно) та які саме призи (але вони будуть гарантовано), а в нас уже є 4 статті! Дуже Вам дякую. Створювати й поліпшувати можна будь-які статті, що дотичні до нумізматики та боністики, список дуже короткий та наведений орієнтовно. На статті добре ставити шаблони на сторінці обговорення та/або записувати їх у списки отут внизу сторінки Тижня. Тоді буде легше їх оцінювати в кінці. Наснаги Вам у написанні статей! --Brunei (обговорення) 20:18, 5 січня 2017 (UTC)
Настрій був. Але я так, бачу, що після мене, необхідно ще перевіряти, нажаль. Про шаблон зрозумів, в подальшому буду ставити. Дякую, за побажання.--Blitz1980 (обговорення) 20:23, 5 січня 2017 (UTC)

Західноафриканський фунт[ред. код]

Привіт, інтервікі точно відсутні? --Jphwra (обговорення) 13:24, 9 січня 2017 (UTC)

Доброго дня. Є сторінки в іншомовних розділах Вікі.--Blitz1980 (обговорення) 13:27, 9 січня 2017 (UTC)
У жодному разі не забувайте про них!! --Jphwra (обговорення) 13:28, 9 січня 2017 (UTC)
Сторінці від народження півгодини...Все буде. Але кава, перечитати, попалити. Ще добавити мітку "Тижня нумізматики". Все йде за розкладом.--Blitz1980 (обговорення) 13:31, 9 січня 2017 (UTC)

Пенні Фінляндія[ред. код]

Дякую за доповнення Фінляндії (пенні). Нові статті я і згодом постворюю, а от з "готовими" біда повна. Написали про перехід євро, а те що пенні існувало з 1860 про це жодних відомостей. Також вічний пошук нумізматів про 5 пенні з фанфарами. Певно, у нас буде в перших довідка. По паперових грошах ФСРР не знайшов нічого, тому навіть не знаю. Окремо робити про монету статтю - то вже на розгляд адміністрації. З повагою - Вакуленко-К. Володимир (обговорення)

Це я Вам дякую! Статтю про "пенні" ви збільшили та збогатили. Якщо ви добавите відомості у сторінці П’ять пенні (Фінляндія), то буде чудово. До речі робиться сторінка по різновиду номіналу. Подивитеся по доларам там є "Долар у ковпаці" чи "долар Свобода, що сидить". Таких прикладів багацько. --Blitz1980 (обговорення) 17:03, 14 січня 2017 (UTC)
Finnish People's Delegation's coins.jpg
@Вакуленко-К. Володимир (обговорення), що до 1860 рік. Про наказ неодноразово згадано, але наявних монет карбування до 64/65 років, я не бачив ні в житті, ні в колекційних сайтах. Може їх й не було? Наказ був, а карбувати почали пізніше? А якщо й справді зробите сторінку про пенні з фанфарами, так буде супер. Коли зявиться можливість, зроблю зображення фінських монет на основі тих що в мене є. Вже сторінки будуть наглядніші. Випуски до 1917 року, а також після 1963. Так, що проілюструємо.
@Вакуленко-К. Володимир (обговорення) Доречі а монетний двір відкрили у 1863. Може в цьому відповідь....--Blitz1980 (обговорення) 17:57, 14 січня 2017 (UTC)
@Blitz1980 Зараз фінляндську марку опрацьовую до кінця. Вишукую інформацію періоду 1918-1999 років. Доведеться знову фінів "перекладати", якщо щось знайду. Боністина не моя тема, але супутня. По доларах, чи різновидах не цікавився - моя специфіка нумізматика. ввесь світ з 1850 року включаючи зміни устрою, міста, області, тощо (по одному номіналу. Але не цікавлять нодгельди, токени, тощо)... От на цьому і базуюсь. З фанфарами нещодавно бачив у прлодажу на ебей - 1000$. То занадто. Щось голова розболілася - мушу годинку відпочити. Єдині ліки - сон. Тому робитиму вночі, зараз просто зберіг те, що вже зроблено.Вакуленко-К. Володимир (обговорення)
@Вакуленко-К. Володимир (обговорення) Я мав якраз на увазі срібні долари та золоті орли--Blitz1980 (обговорення) 18:13, 14 січня 2017 (UTC) Келих домашнього вина, робить сон глибшим. Я у відпусці, а у Вікі зараз відпочиваю. Це релакс такий. А потім все))) Життя бува й без Інтернету. Джунглі, гори тощо...У світі багацько місць де технологій майже нема, може це й добре.--Blitz1980 (обговорення) 18:17, 14 січня 2017 (UTC)
@Blitz1980 Цейво. Указ дійсно був підписаним у 1860 році (це є на сайті Фінського Банку), але монети почали карбуватися з 1865 року. Ну, ми нумізмати, по своєму шизонуті. Різновидів, скажімо, дрібних грошей України, біл. сотні. То ягідка не там, то ще щось. З-за одної ягідки звичайна монета може й за 1000₴ коштувати. Тому якось перецікавило ще в юности, коли я різновиди діаметрів, металів, голова дрібна і велика - збирав. Я не вживаю алкоголь зовсім. В мене був серйозний зрив після Майдану, тому вирішив повністю відмовитися від нього. Имс пак голова не просто так болить, то майже стабільно тепер. Вакуленко-К. Володимир (обговорення)
@Blitz1980 Можно сайт/адресу банку? Мені би це допомоглоби у одному питанні. А алкоголь...то звісно суб'єтивно, я після "маляри" зовсім вживати не міг. А потім джинн став полюбляти, говорять люди хина в ньому. Сторінка про пенні гарна вийшла. Коли зроблю світлини монет (коли ще їх пооброблюю) то сторінки стануть більш привабливими. Так треба для пересічного користувача.--Blitz1980 (обговорення) 18:37, 14 січня 2017 року
@Вакуленко-К. Володимир (обговорення) Прошу: http://www.suomenpankki.fi/en/suomen_pankki/Pages/default.aspx

Там, певно, варто на обох сторінках доповнити посиланням. Хоча, бачите. я допустив помилку вказавши Вам, що інформація з сайту Банку, а тепер не можу знайти де саме. Тому вибачте - дивіться самі. Иаку інформацію, думаю, маєте. То з Краузе: The Republic of Finland, the third most northerly state of the European continent, has an area of 130,559 sq. mi. (338,127 sq. km.). Capital: Helsinki. Lumbering, shipbuilding, metal and woodworking are the leading industries. Paper, timber, wood pulp, plywood and metal products are exported. The Finns, who probably originated in the Volga region of Russia, took Finland from the Lapps late in the 7th century. They were conquered in the 12th century by Eric IX of Sweden, and brought into contact with Western Christendom. In 1809, Sweden was conquered by Alexander I of Russia, and the peace terms gave Finland to Russia which became a grand duchy , with autonomy, within the Russian Empire RULERS Alexander II, 1855-1881 Alexander III, 1881-1894 Nicholas II, 1894-1917 MONETARY SYSTEM 100 Pennia = 1 Markka MINT MARK No mm – Helsinki MINT OFFICIALS’ INITIALS Letter Date Name L 1885-1912 Johan Conrad Lihr S 1864-85 Aug. F. Soldan

Фінляндська марка[ред. код]

Ну от. Буду тепер і з фінською мовою орієнтуватися :) Повіднаходив усю імовірну інформацію на сайтах, які повказував нижче. Завтра, імовірно що, попрацюю над новою статтею (вона є в категорії не почата) срібні та золоті марки Німецької Імперії. Тим пак в колекції маю 6 марочних срібних монет, тому сканами поділюся охоче. Щодо власних зауваг. Там ще купа технічних помилок, невірні звороти і решта. Знаю, не наскільки грамотний, щоб створювати статті чисто. Тим пак мені така робота до смаку - багато чого навчився нового. Але "заготовка" статті готова. Можно повноцінно її доводити дороблти до стану кращої. З повагою - Вакуленко-К. Володимир (обговорення)

@Вакуленко-К. Володимир (обговорення)Доброго дня! По Фінляндії, все гарно зроблено. І монетні двори і марки и пенні, і навіть сторінки по номіналам пенні. Я по німецьким грошам не орентуюся майже. Я по російським (зокрема і колоніальним), а також по британським (також з колоніальними). Фінляндський розділ нумізматики бере початок саме з російського розділу (1860-1917), так, що це у мої інтереси входило. А німецькі, я в цьому не розуміюсь. До речі, я нажаль, сам друкую людською мовою не дуже...Багато помилок, та іншого, отож "старші товариші" по Вікі роблять мені періодично...зауваження. Але це виправляється досвідом та часом.--Blitz1980 (обговорення) 13:52, 15 січня 2017 (UTC)

^ :@Blitz1980 (обговорення) по Фінляндії я все зробив, що міг. Ніби написано мало, але інформацію доводилось де тільки не вишукувати. По рентенпфеннігу сьогодні зробив сторінку. Також вважаю, що по райхспфеннігах теж має бути окрема сторінка, тому створив і її. Скажу те, що всю потрібну інформацію перекопіював з райхсмарки і трішки під пфенніг її "підшаманив". З райхсмарки не прибирав нічого - най вирішує адміністрація. що тепер там зайве. Я ще вікіфікую створену сторінку. По рентенмарках там багато роботи. Щоб адміністрація не знищила - потроху працюватиму над нею. Мені простіше по нумізматиці - то моє. Особливо Німеччина - повністю моя тема, хоч і з боністикою доводиться займатися супутно. Щодо грамотности. Якщо займатися тільки грамотностю - на добру статтю не варто і розраховувати. Правити дотошно - вже вимучуєшся. Деякі свої роботи я порівнював з англійськими, німецькими ін. віківерсіями. Скажу відверто - я зацікавлений у тому, щоб на нашій Вікіпідії були статті кращими. Тому працюю хаотично саме у своїх темах. Тиску не терплю і не терплю наказів. Отак як працюю - мені подобається. Якщо вистачить енергії - опрацюю всі статті стосовані марок. З повагою - Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 15.01.2017 19:54

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Харкові!

Запрошення[ред. код]

Вітаю Blitz1980! Як координатор проектів Фантастика та дочірнього Наукова фантастика запрошую вас як автора галузевих статей та учасника проекту де-факто та зареєструватися де-юре на сторінці проектів. З повагою--Yasnodark (обговорення) 14:35, 31 січня 2017 (UTC)

@Yasnodark (обговорення) Доброго вечора. Зроблю, дякую за запрошення.--Blitz1980 (обговорення) 17:25, 17 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Східноафриканський шилінг[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Східноафриканський шилінг був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:22, 29 січня 2017 (UTC)

Поручник[ред. код]

вітаю. Ви непорядно зробили кільканадцять разів з поручника поручика (навіть вояк УСС став поручиком) - а я вам довіряв. --Д-D (обговорення) 14:30, 31 січня 2017 (UTC)

@Бучач-Львів (обговорення) Мої вітання. Вимушений виправдовуватися, але на час написання сторінки, в мене були не повні дані. Останнім часом її не редагував (тільки уточнував деякі параметри). Потім я не змінив свої недоробки. Ви праві УСС, УПА, УНР це поручНики, як і поляки доречі. Я думав, що змінів, але вже потім, після цієї "війни редагувань", був невпевнений. Також візуально я міг не момічати ріжницю поручик/поручник. Будьте обережні з висловами про "порядність", дуже обережні, і не помилиться де є ненавмисна помилка, а де "непорядність" та навмисна шкода. на данний час моя теза: Гетьманщина, УСС, УГА, УНР, УПА - 100% поручник. Якщо, десь я щось не догледів, та не виправив, то пробачайте і не шукайте чогось такого..."кримінального", це нажаль мій "недоробок".--Blitz1980 (обговорення) 15:33, 31 січня 2017 (UTC)
І ви не гнівайтесь за зауваження - по ділу. Якщо маєте підстави вважати мій закид надмірним - перепрошую (хоча мені дивно чути, що ви чогось не помітили). Успіхів. --Д-D (обговорення) 15:37, 31 січня 2017 (UTC)
@Бучач-Львів (обговорення)Дякую. Все гаразд. Зауваженння доцільне. Ваши корегування на сторінці дуже допомогли, якщо Ви не проти можу передивитися, та зробити "затверженою версією". На даний час змінилися обставини, та оновилися мої дані. Я передивлюся суміжні сторінки поручНик/підпоручНик/надпоручНик. Це є чинна форма.--Blitz1980 (обговорення) 15:44, 31 січня 2017 (UTC)
@Бучач-Львів (обговорення)Доброго дня. Передивився підпоручника та надпоручника, відкорегував недоробки. Маю надію, що такого як з "поручник"ом не буде.--Blitz1980 (обговорення) 06:30, 17 лютого 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Numismatics Barnstar Hires.png
За участь у Тижні нумізматики
Дякуємо Вам за участь у Тижні нумізматики у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про монети й банкноти. Blitz1980, ця нумізматична зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Але найближчими днями Вам прийде лист щодо реальних сувенірів, отож перевірте, чи Ваш вікі-запис під'єднаний до робочої пошти. ) Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:56, 31 січня 2017 (UTC)

А крім того я ось думаю: чи не зорганізувати нам спільний проект для продовження координації роботи, обговорень і всього такого корисного. Що скажете?--Brunei (обговорення) 18:56, 31 січня 2017 (UTC)

@Brunei (обговорення) Доброго вечора! Красно дякую!. Мені на пошту приходять усі повідомлення з Вікі.--Blitz1980 (обговорення) 20:03, 31 січня 2017 (UTC) Що до проекту, можна спробувати. Ілюструвати бажання маю. Отож можливо покращити деякі сторінки. Це здебільшого по колоніальній Британській імперії. Нажаль немаю сканера для сканування банкнот, деякі пробіли у статтях міг би заповнити. Іран, ЦА франки, Бірма тощо...--Blitz1980 (обговорення) 20:06, 31 січня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

W[ред. код]

Вітаю. Для вас не є проблема сфотографувати/додати світлину пам'ятника у повному панорамному обсязі? --Yuriy Urban (обговорення) 15:14, 26 серпня 2017 (UTC)

 • Зможу сфотогрофувати у понеділок. Коли багато людей не буде поруч. На фотоапарат сфотографую. Про панораму не зрозумів.--Blitz1980 (обговорення) 15:19, 26 серпня 2017 (UTC)
  • Добре. То не є терміново. Мав на увазі кілька фото з різних ракурсів, а там дивіться самі по можливостях. Маякнете коли будуть фото, напишу темстаттю, коли звісно не маєте намір самі то зробити --Yuriy Urban (обговорення) 15:51, 26 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, триває реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark (обговорення) 13:10, 18 вересня 2017 (UTC)

Цікаво, якого Гордона ви мали на увазі: Рекса Гордона[it] чи Гордона Р. Діксона чи ще когось? Гаррісон — Гаррі , Вільям[en] чи Майкл Джон Гаррісон[en]?--Yasnodark (обговорення) 14:10, 18 вересня 2017 (UTC)
Роберт Говард, кулл, Конан. Цікавять ці серії. Якщо ви не проти, Займуся оповіданнями цього класика.--Blitz1980 (обговорення) 14:20, 18 вересня 2017 (UTC)
Зокрема творам де Конан, завдяки уяві Гордона, стає гетьманом запорозьких козаків)))--Blitz1980 (обговорення) 14:22, 18 вересня 2017 (UTC)
Не проти звісно та все ж хотілося більше статей про менш розпіарені, проте не менш надзвичайні твори, неперекладені українською, а ще краще російською (що масово наведені на сторінці місячника), адже неодноразово впевнювався, що видавці користуються вікіпедії як нотатником для видання. А якщо ми раз за разом будемо видавати книги багаторазово видані російською, то ніколи їх не доженемо. Тож сприймаю рекомендацію щодо створення статей як рекомендацію для майбутнього видання, або опису вже виданого українською для збільшення відвідуваності укрвікі. Твори Говарда до обох цих цілей не мають стосунку. Проте ы статті про них теж збагатять укрвікі.--Yasnodark (обговорення) 14:33, 18 вересня 2017 (UTC)

Проте якщо захочете щось почитати з якісної позасерійної фантастики, неперекладеної українською, — оберіть одну з найвищих позицій цього списку, а якщо сподобається — можна і надалі спускатися додолу за списком. Повірте ці книги, достойні прочитання, хоча про більшість з них ви можливо і не чули, підбиралися не розпіарені. Тож дуже раджу, як буде час, на жаль ворожою мовою. Бо нашою не перекладалися. Можливо прочитання надихне на створення статтті про якийсь з цих романів, що зможе пришвидшити переклад творів, бо видавці укрвікі читають.--Yasnodark (обговорення) 14:33, 18 вересня 2017 (UTC)

Серійну фентезі читаю рідко, тож про козачий слід не знаю. Тож такий аспект додає цікавості. Гордон - це персонаж? Чи плутаєте називаючи так Говарда.--Yasnodark (обговорення) 14:33, 18 вересня 2017 (UTC)
Красно дякую. Зробив помилку і не помітив. Звісно Говард. Класик фентезі початку ХХ ст. Друг Лавкрафта. Дякую, що побачили помилку.
Blitz1980 нема за що. З Гордоном-Говардом розібралися. До речі, класиком він став виклично завдяки де Кемпу та Ліну Картеру та їх численним продовженням у "співаторстві" з померлим. Так, а Гаррісон який?

Вже побачив відповідь.--Yasnodark (обговорення) 15:46, 19 вересня 2017 (UTC)

Вітаю, дякую за початок, буду радий новим статтям, прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 13:06, 20 вересня 2017 (UTC)
А з Гаррісона найпотрібніший роман «Посуньтесь, посуньтесь»..--Yasnodark (обговорення) 16:26, 27 вересня 2017 (UTC)
Гаразд. завтра подивлюся. А то якось на Конані завис))))--Blitz1980 (обговорення) 17:24, 27 вересня 2017 (UTC)
Дякую! До того ж, роман вдало екранізований — фільм «Зелений сойлент» отримав премію "Неб'юла" за сценарій.--Yasnodark (обговорення) 13:29, 28 вересня 2017 (UTC)
Очікую на гарісонівське повернення.--Yasnodark (обговорення) 14:29, 18 жовтня 2017 (UTC)
Доброго ранку. Продовження буде. Але зараз на роботі завал, треба все розгрести, стане легше, повернуся.--Blitz1980 (обговорення) 04:31, 23 жовтня 2017 (UTC)
Blitz1980, вітаю знову! Планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список з 50 найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:10, 2 грудня 2017 (UTC)
Доброго дня. Вибачаюся, що не відповідав. Останнім часом, уйшов у роботу, кінець року. Та й ще якось зацікавився темою військових одностроїв, побачив, що ми поступаємося іншим Вікі. Навіть багато де не оновилися знаки розрізнення на профильних сторінках.--Blitz1980 (обговорення) 07:30, 14 грудня 2017 (UTC)
Blitz1980 вітаю ! Зараз ви відповіли, проте відповіді на питання я не почув: чи ви принципово згодні долучитися до анкетування та поступово створити власний список найкращих жанрових романів на цій сторінці аналогічно до 1 чи 2.--Yasnodark (обговорення) 17:16, 15 грудня 2017 (UTC)
Blitz1980 вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:16, 30 грудня 2017 (UTC)
Доброго вечора. З Новим роком, та Різдвом Христовим!!! дякую за побажання, маю надію на подальшу співпрацю!--Blitz1980 (обговорення) 18:57, 8 січня 2018 (UTC)
вітаю Blitz1980 навзаєм, а як щодо моєї пропозиції?.--Yasnodark (обговорення) 13:59, 10 березня 2018 (UTC)
Доброго дня Blitz1980 вітаю вас з цьогорічними святами, а як щодо моєї пропозиції, згодні складання власного переліку найкращих? Хотілося б все ж почути вашу відповідь, бачу, що ви вікіактивні.--Yasnodark (обговорення) 15:49, 3 січня 2019 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Вікіпедія:CEE Spring 2018[ред. код]

Привіт! З 21 березня по 31 травня у нашому розділі Вікіпедії проходив конкурс «CEE Spring 2018». Зважаючи на Ваші зацікавлення, чи не хотіли б Ви долучитися до оцінювання статей? Воно заплановане завершити протягом наступних двох тижнів, з тим, щоб нагородити переможців під час Вікіконференції у Києві 24—26 серпня 2018 року. Під час конкурсу написали майже 2000 статей, тому дуже потрібні члени журі-патрульні ). Якщо це для Вас потенційно цікаво, то я можу розписати детальніше --アンタナナ 18:07, 30 липня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Blitz1980 вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.----Yasnodark (обговорення) 13:19, 31 серпня 2018 (UTC)

Blitz1980 вітаю, не бажаєте доєднатися?--Yasnodark (обговорення) 13:27, 17 жовтня 2018 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 09:14, 6 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:37, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:32, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень Карибських островів та інше[ред. код]

Вітаю Blitz1980, додав трохи фантастичного до цього тижня, на участь в якому ви зголосилися. Сподіваюся на урізноманітнення вами внеску.--Yasnodark (обговорення) 16:09, 13 лютого 2019 (UTC)

Blitz1980 Дякую за відповідь, а мою пропозицію щодо участі в опитуванні з приводу визначення найкращих фантастичних романів ви розглядали? Хотілося б також отримати відповідь.--Yasnodark (обговорення) 17:29, 13 лютого 2019 (UTC)
Yasnodark, доброго дня. Якщо чесно, навіть не уявляю, як це робиться.--Blitz1980 (обговорення) 06:27, 14 лютого 2019 (UTC)

Blitz1980, вітаю! Якщо ви питаєте про список, то я вже тривалий час проводжу з приводу анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список найкращих жанрових романів (якомога довший, проте не більше 50 романів) різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. За домовленістю включати можна усі твори обсягом 100 і більше сторінок без різниці, як твір названо при виданні, а також окремі менші твори, проте в цьому випадку виключно, якщо твір названо романом. Також дозволяється включати цикли творів короткої форми у разі видання їх під однією обкладинкою. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманого від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, 50-й - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна інша кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:09, 2 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
 2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read
 3. Роберт Сілвеберг «Ми — мародери» (англ. «We, the Marauders», 1958), http://royallib.com/read/silverberg_robert/prisheltsi_s_zemli.html#0

та створювати на цій сторінці подібно до цієї або цієї сторінки. Тепер ви зрозуміли, що я мав на увазі і як це робиться? Сподіваюсь на вашу згоду та створення вами вище вказаної сторінки з першими 2-ма романами, а потім на поступове доповнення вашого варіанту списку у зручному для вас темпі, проте чим швидше - тим звісно краще. Після початку роботи над списком можна вирішити спірні питання окремо у разі їх виникнення.--Yasnodark (обговорення) 14:26, 14 лютого 2019 (UTC)

Вибачаюся за запізнення у відповіді. Останнім часом (після того, як передивився серіал "електричні сни Філіпа Діка", знову зацікавився цим автором. Можу зробити сторінки по його творчості. Просто я можу писати, лише після того, як сам прочитав. Перших з двох вами запропонованих авторів не знаю. До творчості Сільвеберга відношуся прихильно. Але мені подобається прочитати. Потім щось написати. До того ж у Діка взагалі порожнеча. А після того як перер є сериал (1 серія=1 оповідання), це стало мені цікаво. До цього трішки попрацював з "Карибським сектором", бо він мені трішки знайомий. --Blitz1980 (обговорення) 17:56, 24 лютого 2019 (UTC)
Blitz1980 вітаю та дякую за відповідь, буду дуже вдячний за будь-які тематичні ваші статті з цього переліку або про романи Діка, Сілвеберга чи інших майстрів жанру. Тож сподіваюся. Проте в цьому конкретному випадку мова йшла про створення вами списку власних фантастичних преференцій, а саме найкращих на вашу думку фантастичних романів різних піджанрів. Ті 3 романи Браннера, Жолдоша та Сілвеберга - то всього лише приклад оформлення вашого майбутнього списку: автор, назва українською та назва мовою оригіналу з роком першовидання, а трохи вище згадана та сторінка, на якій ви могли б його створити і приклади 2 інших списків-аналогів як зразок. Проте звісно зміст у вас буде відмінний від них відповідно до ваших особистих уподобань у фантастиці , як то Дік, Говард чи Сілвеберг тощо. Тож прошу вас долучитися і до цього процесу, бо кожний новий перелік значно підвищує репрезентативність узагальненого списку найкращих романів.--Yasnodark (обговорення) 15:11, 26 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 21:39, 17 березня 2019 (UTC)

 • Доброго дня. Пробачайте за запізню відповідь. Нажаль зараз не маю можливості приймати участь у конкурсах.--Blitz1980 (обговорення) 19:05, 17 квітня 2019 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю @Blitz1980:, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 16:41, 5 вересня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:47, 11 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:00, 2 листопада 2019 (UTC)

Вітаю[ред. код]

Вітаю друже. З повагою -- CesarNS1980 (обговорення) 18:01, 4 грудня 2019 (UTC)

Коронавірусна хвороба[ред. код]

Вітаю. Майте хоч повагу до праці у Вікі. Не бачили шаблон, що я пишу? Цікавий факт саме я вставив на сторінці Спалах коронавірусу 2019-nCoV, і там він доречний, а тут ні. Будь ласка, утримайтесь від корегувань сторінки, яка знаходиться під шаблоном "Пишу". Зніму шаблон — напишете скільки завгодно. --АВШ (обговорення) 23:23, 24 лютого 2020 (UTC)

 • Пробачайте, не помітив.--Blitz1980 (обговорення) 06:00, 25 лютого 2020 (UTC). Зробив сторінку твору, так, на запропанованій вамі сторінці зробив перенаправлення на неї. Дякую за підсказку.--Blitz1980 (обговорення) 07:50, 25 лютого 2020 (UTC)
Вибачте й мене за різкість. Дякую за розуміння і за створену сторінку твору. --АВШ (обговорення) 16:38, 25 лютого 2020 (UTC)
Все ОК, я радий, що ми порозумілися.--Blitz1980 (обговорення) 16:41, 25 лютого 2020 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:49, 18 березня 2020 (UTC)

 • Щиро дякую, нажаль деякий час не маю можливості приділяти вікіпедії часу.--Blitz1980 (обговорення) 09:21, 4 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Запрошення до вікіпроєкту «Харківщина»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харківщини і/або брали участь у вікізустрічах у цьому регіоні і/або іншим способом пов'язані із Харківщиною. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 14:57, 23 травня 2020 (UTC)

АЗКП[ред. код]

Дякую, що створили статтю, ви молодець, проте гадаю слід додати таку карту території, яка є в англійській вікі. Зробіть будь-ласка рівно таку ж карту.--NOSFERATU (обговорення) 19:06, 13 червня 2020 (UTC)

Намагаюся це зробити. Завтра зрання, спробую ще. Поки, що не вдалося нажаль Blitz1980 (обговорення) 19:08, 13 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 06:06, 26 червня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 16:09, 21 вересня 2020 (UTC)

Тиждень Львівщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Blitz1980! Чи не бажаєте на 2 тижні «перескочити» зі сходу (тижня Луганщини) на захід і доєднатися до написання/покращення статей по Львівщину? Був би радий Вас побачити серед учасників. З повагою, — Шиманський હાય! 15:55, 9 листопада 2020 (UTC)

 • Доброго!!!! Дуже хочу, але нічого обіцяти не можу нажаль, зараз велика халепа з часом. Зараз не я маю час, а він мене. Взалюбки спробую прийняти участь.--Blitz1980 (обговорення) 10:06, 10 листопада 2020 (UTC)

Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.

Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.

Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.

Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 01:48, 18 грудня 2020 (UTC)

Зробіть можливим святкування 30-річчя української держави у Вікіпедії[ред. код]

Coat of Arms of UNR.svg
Stamp of Ukraine s18.jpg

Шановний дописувачу української Вікіпедії Blitz1980!

Запрошую, Вас взяти участь у Місяці 30-річчя Української незалежності, що проходитиме з 24 липня по 24 серня 2021 року. Якщо ви можете прошу вас поставити підпис на сторінці конкурсу, щоб він з ідеї переріс в реальний проект!) Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць 30-річчя Української незалежності

Ви зможете написати на теми запропоновані в списку, а також написати на будь-яку тему яка вам до вподоби. Будемо раді вашій участі!--Користувач:Ольжич Мушинський (обг.) 13:58, 4 лютого 2021 (UTC)

Долучайтеся до WikiGap 2021[ред. код]

WikiGap-2021-main.png

Вітаю! Сьогодні розпочався WikiGap 2021 — онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 21 березня.

10 березня о 18:00 ми проведемо вебінар, приурочений до марафону (реєстрація).

За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної». Також за окремі призи можна поборотися у споріднених проєктах: міжнародному марафоні WikiGap Challenge (починається через кілька днів) або у WikiGap в українських вікіцитатах.

Долучайтеся!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у WikiGap 2020.

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:26, 5 березня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 23:06, 12 березня 2021 (UTC)

Рената Богданська[ред. код]

Вітаю. Що за безглузде скасування моєї правки у статті? Ви хоча б саму статтю, про цю "українську співачку...", читали?

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
 • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
 • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
 • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
 • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)