Обговорення користувачки:Yulia Pysarenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Yulia Pysarenko!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:47, 21 січня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Yulia Pysarenko вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:47, 28 серпня 2017 (UTC)

Yulia PysarenkoДоброго дня! Сподіваюся, що реєстрацією ви не обмежитися, бо від самої реєстрації користі не багато, не забувайте про свою анонсовану участь, тож чекаю на ваш внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:50, 7 жовтня 2017 (UTC)
Yasnodark Щиро дякую за нагадування! Статті в процесі, через брак часу пишу не так швидко, як хотілося ;) --Yulia Pysarenko (обговорення) 17:53, 7 жовтня 2017 (UTC)
Yulia Pysarenko вітаю та вдячний за відповідь! Якщо стаття "в роботі", то зазначте її в табличці учасників, щоб хтось інший не створив дублікат і ваші зусилля не були марними.--Yasnodark (обговорення) 12:11, 8 жовтня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Yulia Pysarenko вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:31, 31 серпня 2018 (UTC)

Переклад вмісту[ред. код]

Добрий день! Прошу Вас ні за яких обставин не коистуватися функціями "Переклад вмісту" та "Переклад вмісту 2". Функції працюють жахливо і краще перекладати за допомогою гугл-перекладача. Таеож прошу Вас вичитувати статті, якщо використовуєте автопереклад. І посилання також потрібно перекладати. У Вашій новій статті стоїть посилання на статтю "Despicable Me (franchise)". Я думаю, Ви розумієте, що це неприпустимо. Виправіть, будь ласка, помилки.--DiMon2711 22:11, 6 січня 2019 (UTC)

Добрий день! Дякую за увагу, не переймайтеся, одразу після створення сторінки завжди беруся за вичитку, що, власне, й зараз роблю ;). Через пару хвилин буде стаття без помилок у шаблонах і виносках і з нормальними посиланнями. --Yulia Pysarenko (обговорення) 22:17, 6 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Вікімарафоні. На жаль, ми не знайшли у Вашому внеску створеної нової статті впродовж Вікімарафону, тому ми не можемо надіслати Вам сувенір згідно з правилами на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2019/Сувеніри. Запрошуємо Вас продовжувати дописувати до Вікіпедії та брати участь в наступному Вікімарафоні. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 23:05, 20 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 00:52, 16 березня 2019 (UTC)

Пропозиція тощо[ред. код]

Yulia Pysarenko вітаю, триває реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартувала офіційно 20 вересня, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 17:10, 21 вересня 2019 (UTC)

Шаблон Перекладаю у статті 62-га церемонія «Греммі»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті 62-га церемонія «Греммі» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:40, 10 лютого 2020 (UTC)