Обговорення користувача:Сергій Липко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів: 2014*2015

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Сергій Липко!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Nickispeaki (обговорення) 18:50, 5 квітня 2014 (UTC)

«Критик повинен бути готовим і здатним у кожну хвилину за першої потреби зайняти місце опонента й виконувати його справу продуктивно й компетентно; в іншому разі критика перетворюється на наглу самодостатню силу й стає перепоною на шляху культурного прогресу» Йозеф Гебельс
Пиши статті,
а не базікай!

особливо у Вікіцитатах і Вікісловнику

Стосовно статті про Боббі Фішера[ред. код]

Ви додали статтю про Боббі Фішера на поліпшення. Я вже переклав один розділ з англійської Вікіпедії. Візьміть ще Ви перекладіть один чи два розділи. Там є багато інформації, яку можна перекладати з англійської і вставляти в українську версію нічого в ній не міняючи. Стаття має 1500 переглядів на місяць і заради цього можна її поліпшувати, але в мене не вистачить часу і терпіння, щоб самому її перекласти. Потім можна буде ще зробити оголошення, щоб інші долучились до перекладу.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:59, 25 січня 2016 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: все не так просто, я не вчив англійську)) максимум можу додати трохи матеріалу з російського розділу) також я зараз більше як піар-менеджер тих списків Топ-1000 і Топ-10000, стараюся, де можна, їх втулити, оформляю запити на нові статті, тримаю їх на виду, паралельно маю недороблені хвости, розвиваю Вікіцитати, але думаю щось із необхідних статей створю під час Вікіфлешмобу, найближчим часом працюватиму над створенням Місяця покращення необхідних статей, але ще потрібно мати повну статистику тих статей, як у Топ-1000, осіб з Топ-10000.--Сергій Липко (обговорення) 13:18, 25 січня 2016 (UTC)
Добре, я тоді сам ще кілька розділів додам. В цьому конкретному випадку з російської немає сенсу додавати, бо в англійській набагато детальніше і точніше написано.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:22, 25 січня 2016 (UTC)
Трохи поліпшив статтю, а закінчу це робити під час наступного шахового тижня, який я планую організувати наприкінці літа.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 00:24, 29 січня 2016 (UTC)
Дякую, і цього достатньо, стаття уже велика.--Сергій Липко (обговорення) 00:46, 29 січня 2016 (UTC)

Стаття Криничка Миколая[ред. код]

Вітаю. Стаття Криничка Миколая відредагована. Погляньте, будь ласка. Дякую.--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:07, 7 березня 2016 (UTC)

@Nikolay.sinitskiy: вітаю, стаття зараз непогано оформлена, але підбивають підсумок адміни і, крім того, наведені джерела дуже дрібні, новинні або криниця не є основною темою, тому сумніви в існуванні статті залишаються...--Сергій Липко (обговорення) 07:36, 7 березня 2016 (UTC)

Стаття Криничка Миколая[ред. код]

Вітаю. Добавив ще одне джерело. Прошу подивитися. Дякую.--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 09:55, 7 березня 2016 (UTC)

Привітання[ред. код]

Шановний Сергю. Дякую Вам за повідомлення про новий Місячник покращення статей. Тема Романське мистецтво була в моєму планчику справ до роботи. Все збіглося. Адже ми з Вами керуємося гаслом «Пиши статі, а не базікай». Вносити себе у учасників не буду, але все одно візьму у роботу ще одну тему при нагоді.

Вітаю Вас з приходом весни і бажаю натхнення. --Lorry (обговорення) 07:51, 8 березня 2016 (UTC)

Дякую, тихою сапою... творчих успіхів Вам також!)--Сергій Липко (обговорення) 11:31, 8 березня 2016 (UTC)

Олександр Олесь[ред. код]

українську. Тут про українське жодним словом не написано. Ви впевнені у правці? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:17, 21 березня 2016 (UTC)

Якраз я відмінив цей спам, а Ви повернули. ) Гляньте уважно.-Сергій Липко (обговорення) 08:55, 21 березня 2016 (UTC)
Вибачте, промахнувся. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:08, 21 березня 2016 (UTC)

Про одну статтю до Місяця покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

Вітаю. Скажіть, будь ласка, чому ми маємо ганятися за іншими Вікі у копіюванні окремих статей. Так у цьому розділі під №84 вказана "Бубонна чума". Була собі недолуга стаття у нашій Вікі, невдалий невичитаний переклад з різних мов, неузгоджений тощо, якій містив ще й недостовірну і невірну інформацію (повірте мені як фахівцю) . А я поправив паралельно сторінку Чума, де все з позицій сучасної медицини виклав повну інформацію, якої, до речі, немає у росіян і англомовних. Те, що було доцільно, додав з недолугої сторінки "Бубонна чума" на сторінку "Чума", де є усе й про бубонну - одну з клінічних форм чуми, не саму страшну. А з сторінки «Бубонної чуми» створив перенаправлення, яке веде на більш розвинену та інформативну сторінку. Я, взагалі, за великі сторінки по проблемі, а не за окремі стаби. Нащо знову створювати на поталу іноземцям сторінку, як уся інформація присутня на головній по хворобі сторінці? Хіба "Бубонна чума" входить до переліку 10 000 обов'язкових для усіх Вікі? З повагою, --АВШ (обговорення) 22:43, 26 березня 2016 (UTC)

@Шкурба Андрій Вікторович: так, en:Bubonic plague входить у список 10 000 необхідних статей на Метавікі, час від часу той список редагують і змінюють за наявності достатньої аргументації, пропозицію заміни на чуму можна поставити на СО. Перенаправлення не буде враховане у рейтингу й відповідно стаття буде відсутньою. Я розумію Ваше ставлення, але як спеціаліста прошу виділити окрему статтю, нехай для початку це буде стаб 5 кб, але з правильною інформацією, бо її все одно хтось створить і вона може не задовільняти Ваші вимоги щодо змісту, або запропонувати на опрацювання учасникам Вікіпедія:Проект:Медицина.--Сергій Липко (обговорення) 23:33, 26 березня 2016 (UTC)
Я просто не знайшов бубонну чуму у списку список 10 000 необхідних статей. Як було вирішено, що така стаття має бути, хоч воно неправильне з моєї точки зору, але я зроблю заміну існуючого на сьогодні перенаправлення на невелику статтю. Потім трохи розширю, зараз не маю часу. Чи ставить тоді на СО шаблон про те, що сторінку створено/відновлено у межах "Тижня..." та шаблон про приналежність до тих статей, що мають бути у всіх Вікі? --АВШ (обговорення) 12:18, 27 березня 2016 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: дякую за розуміння. Фактично Ви заново створите статтю, бо попередня не задовільняла за змістом, тому можна поставити шаблон на СО, що стаття створена під час цього місячника, звісно, якщо створите до 31 березня включно. Шаблон про приналежність до списку необхідних статей у нас є лише для Топ-1000, ця ж стаття входить до Топ-10000, тому нічого більше не потрібно (поки не вирішимо і не створимо аналогічний шаблон). Й це не горить, коли Вам буде зручно, маємо ще 500 статей до створення.--Сергій Липко (обговорення) 15:52, 27 березня 2016 (UTC)
Дякую, все зрозумів. Так і зроблю. --АВШ (обговорення) 16:27, 27 березня 2016 (UTC)
Створив досить велику, в подальшому дороблю. Поставив шаблон на СО, добавив у список створених статей на сторінці Тижня..., але може Ви приберете у цьому розділі під №84 згадування про неї? Я не знаю, чи маю на це право... --АВШ (обговорення) 17:21, 27 березня 2016 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: дуже дякую, а навіщо звідти вилучати? Це просто робочий список і одразу видно, що створено/доопрацьовано, надалі цю статтю не згадуватимуть серед відсутніх статей, просто не звертайте увагу.--Сергій Липко (обговорення) 17:29, 27 березня 2016 (UTC)
Зрозумів. --АВШ (обговорення) 17:39, 27 березня 2016 (UTC)

Подяка[ред. код]

Present.gif

Дякуємо за ініцітиву проведення та участь у Місячнику покращення необхідних статей. Вікімедіа Україна хотіла б відзначити Вашу активність сувеніром. Напишіть мені на вікіпошту адресу, на яку можна відправити посилку. Дякую! --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 15:16, 9 квітня 2016 (UTC)

Дякую за увагу і підтримку!)--Сергій Липко (обговорення) 15:21, 9 квітня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Сергій Липко:, запрошую вас до участі у вересні (за 2 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 14:19, 17 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Голосування[ред. код]

Саме від Вас залежить, яким буде Арбітражний комітет. З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:26, 7 вересня 2016 (UTC)

Опитування CEE Spring 2016[ред. код]

Logo CEE-t.png

Вітаємо, учаснику CEE Spring 2016! Міжнародні організатори конкурсу просять Вас пройти опитування, що стосується конкурсу. Воно є дуже коротким. Це дасть нам трішки статистики й допоможе поліпшити конкурс. Будь ласка, пройдіть опитування за цим посиланням: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45 З найкращими побажаннями,
-- Ата через Масові повідомлення 13:29, 10 вересня 2016 (UTC)

В річницю 9/11[ред. код]

Вітаю! То ви вже знайшли інфу про того одного нашого громадянина, який загинув 11 вересня 2001 року під час сумнозвісних терактів? (хто саме мав український паспорт?) Готовий про нього написати статтю.--NOSFERATU (обговорення) 12:55, 11 вересня 2016 (UTC)

@NOSFERATU: наче не бачив такого.--Сергій Липко (обговорення) 15:28, 12 вересня 2016 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь в урочистому нагородженні переможців та учасників Вікімарафону до 730-річчя міста Черкаси, яке відбудеться 24 вересня о 10-00 на базі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка. Якщо Ви з різних причин не зможете прийти, вкажіть будь ласка Вашу поштову адресу аби ми змогли надіслати призи чи сувеніри Вам поштою. Дякуємо за участь у заході. --Вальдимар 09:43, 21 вересня 2016 (UTC)

@Вальдимар: дякую, мій внесок скромний, якщо сувеніри вікіпедійні, то в мене є трохи іх, тому нема потреби пересилати, чи пропонуються якісь особливі черкаські? 😁 --Сергій Липко (обговорення) 11:03, 21 вересня 2016 (UTC)
Саме вікіпедійні. --Вальдимар 09:23, 22 вересня 2016 (UTC)
@Вальдимар: дякую, тоді наразі мені досить сувенірів.--Сергій Липко (обговорення) 10:12, 22 вересня 2016 (UTC)

Місяць Азії 2016[ред. код]

привіт! з 1 по 30 листопада триватиме місяць Азії. якісного внеску! ) --アンタナナ 18:05, 29 жовтня 2016 (UTC)

@Antanana: дякую, бачив оголошення-банер, запропоную також відсутні статті з Топ-10000 по темі, може, щось сам встигну створити у перервах між перегонами у Вікіцитатах.--Сергій Липко (обговорення) 21:57, 29 жовтня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, побачила, що Ти є серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 17:05, 25 листопада 2016 (UTC)

привіт. можливо у вікіцитатах щось на цю тематику можна було б зробити? --アンタナナ 22:44, 24 листопада 2017 (UTC)

@Antanana: так, я створював на цю тему ще у 2015 р., глянь по тому списку основному, зараз найважливіше перекласти на інші мови. Я зараз найчастіше працюю у Вікіцитатах, бо без мене там тишина, на жаль...--Сергій Липко (обговорення) 19:54, 25 листопада 2017 (UTC)

Туберкульоз[ред. код]

Вітаю. Цю сторінку, як на мене, не можна було затверджувати — через це, пункт 2. З повагою, --АВШ (обговорення) 00:56, 27 листопада 2016 (UTC)

АВШ, вітаю, гляньте уважно (уже не можна перевірити), моя остання дія була автоматично відпатрульована від попередньої відпатрульованої версії користувачем Khodakov Pavel, Ви на правах патрульного маєте повне право зняти затвердження версії, що я й зробив. Проблема в тому, що треба послідовно відміняти попередні затвердження різних версій, що трохи зроблю. Khodakov Pavel, прохання не затверджувати версії статей, якщо є шаблон «помилки».--Сергій Липко (обговорення) 02:30, 27 листопада 2016 (UTC)
Я трохи розпатрулював, лишив Вам, щоб поглянули, як самі затверджували версії з шаблоном «помилки». ) Це довга чорна робота розпатрульовувати усі версії, тож краще, щоб хтось з біологів, медиків перевірив, можна подати статтю на поліпшення...--Сергій Липко (обговорення) 02:38, 27 листопада 2016 (UTC)
Я одразу зрозумів, чому так вийшло, але не хотів сам знімати затвердження версії. Тому й написав Вам. Цю статтю взагалі мав би подивитися фтизіатр, тому що тільки людина, що має фаховість, таке може зробити. Я не пробую навіть, хоч бачу сутність помилок. Дуже дякую за розуміння. --АВШ (обговорення) 12:18, 27 листопада 2016 (UTC)

Джомгурі-йе Еслɒмі-йє Ірɒн[ред. код]

Привіт. А що то за літери у Джомгурі-йе Еслɒмі-йє Ірɒн? ɒ - а ? -- Green Zero обг 20:09, 29 грудня 2016 (UTC)

@Green Zero: зі статті Ісла́мська Респу́бліка Іра́н (перс. جمهوری اسلامی ایران‎ — Джомгурі-йе Еслɒмі-йє Ірɒн).--Сергій Липко (обговорення) 20:25, 29 грудня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2005.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 17:08, 6 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Харкові!

Каяття[ред. код]

Вітаю! Перепрошую, ви затвердили статтю (і автоматом - також). Однак де ви чули, щоб каяття мало тільки негативне забарвлення? Дякую за увагу. --Д-D (обговорення) 09:20, 10 лютого 2017 (UTC)

@Бучач-Львів: вітаю, я вас зрозумів, каятися правильно, але це ж сум з приводу гріхів, поганих вчинків, коли сповідаються, не усміхаються, не сміються, бо не анекдоти розказують, тому це негативна забарвлена емоція.-Сергій Липко (обговорення) 11:42, 11 лютого 2017 (UTC)
Перепрошую, тут власне кажу те, як (принаймні так зрозумів і проповіді, і досвід інших людей, та й якийсь власний) сприймають каяття. Власне - як суміш емоцій, позитивних (бо людина усвідомила хибність попередніх власних вчинків тощо), так і те, про що говорите ви. --Д-D (обговорення) 07:14, 12 лютого 2017 (UTC)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Привіт! Моя справа повідомити — може б мав бажання бути оргом чи в журі )

Від організаторів очікуватиметься:

 • сформувати список статей про Україну, які створюватимуть учасники в інших Вікіпедіях
 • сформувати правила конкурсу
 • затвердити журі
 • працювати над поширенням інформації і
 • слідкувати, щоб усе працювало.

Від журі:

 • перевіряти написані статті,
 • виставляти їм бали за якість,
 • за можливості — писати зауваження і поради авторам

Дописуйтеся у відповідний розділ на сторінці обговорення проекту й одразу ж коментуйте основні питання. Зрештою, коментувати можна й не будучи в оргкомі ), але оргомітет матиме приймати рішення.

Очевидно, що ні організатори, ні члени журі не зможуть отримати призів, тому вибір суто за вашим бажанням. -- З пов., Ата (обг.) (учасниця міжнародного оргкомітету), ViraMotorko (WMUA) (менеджерка ВМУА) 19:43, 27 лютого 2017 (UTC)

@Ата та ViraMotorko (WMUA):, дякую, подумаю, в журі не хочу, не люблю когось оцінювати й мало такого досвіду, а про організацію можна.--Сергій Липко (обговорення) 20:55, 27 лютого 2017 (UTC)

Адріано Челентано[ред. код]

Вітаю! Ви у 2014 році голосували "За" щоб ця стаття стала доброю. За цей час вона значно змінилася та була покращена. На сьогодні я номіную її у вибрані. Якщо Ви згодні щоб стаття стала вибраною — буду вдячний за Вашу підтримку.--Парус (обговорення) 10:59, 10 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Долинський ліцей[ред. код]

Шаблон:Навчальний заклад Долинський природничо-математичний ліцей — навчальний заклад Долинського району Івано-Франківської області.

Долинський природничо-математичний ліцей був створений у 1990 р. за ініціативи М.В.Чміля, який на даний момент є директором цього навчального закладу.

Учень може навчатися на троьх факультетах: фізико-математичний, математично-економічний, хіміко-біологічний.

Просьба[ред. код]

Шановний користувач прошу відредагувати Огірко Ігор Васильович

Дякую — Це написав, але не підписав користувач Огірко (обговореннявнесок).

Листівка[ред. код]

Добрий вечір! Дуже вдячний Вам за створені статті у Вікіцитатах в рамках Тижня Ірану. Прошу для отримання листівки найближчим часом заповнити форму. Бажаю подальших успіхів! --visem (обговорення) 22:23, 20 липня 2017 (UTC)

Дякую!) --Сергій Липко (обговорення) 22:50, 20 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Сергій Липко вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити.

Або можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада.--Yasnodark (обговорення) 13:35, 21 липня 2017 (UTC)

Дякую, я постійно стежу за тематичними тижнями, жаль, що кілька тижнів одночасно відбуваються, Ваш доречний, бо актуальний щодо змагань, а щодо діаспори погарячкували, варто було перенести і проводити довше, ніж тиждень, хоча б два, можливо, продовжать.--Сергій Липко (обговорення) 20:12, 22 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 19:05, 25 липня 2017 (UTC)

Дякую, заповнив анкету.--Сергій Липко (обговорення) 21:41, 25 липня 2017 (UTC)

Тиждень Харківщини 2017[ред. код]

Food for energy by Merwebhotel Central Doha.jpg
За участь у Тижні Харківщини 2017
Шановний Сергій Липко, дякую Вам за участь у Тижні Харківщини! Завдяки Вам з'явилось 2 чудові нові статті. Дозвольте у цей жаркий літній час пригостити Вас віртуальним морозивом ). Натхнення й наснаги Вам у подальшій роботі. З повагою, — Шиманський હાય! 13:43, 5 серпня 2017 (UTC)

Дякую) і 5 статей у Вікіцитатах. )--Сергій Липко (обговорення) 12:13, 7 серпня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:26, 10 серпня 2017 (UTC)

Дякую, спробую, щоб почути критику.--Сергій Липко (обговорення) 19:03, 10 серпня 2017 (UTC)

Тиждень Вінниччини 2017[ред. код]

Four pears.jpg
За участь у Тижні Вінниччини 2017
Шановний Сергій Липко, дякую Вам за участь у Тижні Вінниччини! Завдяки Вам з'явилась чудова нова стаття у Вікіпедії і 4 — у Вікіцитатах. Дозвольте пригостити Вас цими віртуальними дарами літа )! Бажаю успіху у Ваших починаннях! З повагою, — Шиманський હાય! 04:05, 12 вересня 2017 (UTC)

Дякую! ) --Сергій Липко (обговорення) 09:42, 12 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, дякую реєстрацію та початок. Особливо був би вдячний за вікіцитатні статті чи пліпшення існуючих про українських письменників-фантастів: Олеся Бердика, Вассиля Бережного, Ігоря Росоховатського, Юрія Щербака, Володимира Владка, Миколу Руденка, Олега Тесленка, Віктора та Володимира Савченків, Наталію Околітенко, Мирослава Капія, Марію Романівську, Юрія Винничука, Володимира Аренєва, Михайла Назаренка, Андрія Валентинова, Дмитра Громова, Олега Романчука, Галини Пагутяк, Юрія Ячейкина, Павла Загребельного, Всеволода Нестайка, Леоніда Тендюка, Людмили Козинець, Леоніда Панасенка, Миколу Тарасенка, Людмилу Козинець, Бориса Штерна, Юрія Тиса, Юрія Смолича чи чи інших на ваш вибір, проте буду радий і будь-якому іншому внеску. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark (обговорення) 13:10, 18 вересня 2017 (UTC)

@Yasnodark:, ок, спробую знайти щось, як вийде, бо зараз маю проблеми з нормальним нетом.--Сергій Липко (обговорення) 16:57, 26 вересня 2017 (UTC)
Сергію вдячний за ваші намагання поліпшення сторінки, та будь-ласка не треба нічого прибирати зі сторінки проекту, лише додавайте новостворене, редагуванням сутнісної частини я займаюся сам. Тим більше не вилучайте більше дні, навіть у які нічого не створено чи поки не проставлено, що щось було створено. Дні я залишаю, бо мені важливо потім аналізувати, як тривав місячник днем за днем, а не вираховувати, скільки днів проминуло між результативними. До того ж, я періодично проглядає, чи не упустив чогось, часто графи потім заповнюються. Порожні заготівлі для вставлення статей я теж прибираю за ймовірністю заповнення і наприкінці місячника їх взагалі не буде і з номерацією все буде гаразд, хоча періодично я їх теж прибираю, проте дні залишаться після завершення - на номерацію вони не впливають та допомагають мені, як коодинатору проекту орієнтуватися, такі мої принципи. У тематичниках, проводимих вами ви можете застосовувати дещо інші принципи, проте "у чужий монастир зі своїм статутом не ходять...". Тож дуже прошу нічого не дооформлювати на власний розсуд, цим займаюся я, як координатор проекту "Фантастика". Бо це не забирає у мене час на відтворення потрібного мені вигляду, який я міг витратити на більш корисні спрви.--Yasnodark (обговорення) 14:36, 29 вересня 2017 (UTC)
Сергій Липко доброго дня! Планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список ( якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман, проте необов'язково), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 чи певна менша кількість прочитаних романів та знайдеться час та бажання.--Yasnodark (обговорення) 14:55, 23 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
 1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
 2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. Під час відповіді прошу пінгувати.

@Yasnodark: я колись любив читати, але читав переважно класику з шкільної програми, не настільки начитаний для створення такого списку.--Сергій Липко (обговорення) 21:15, 1 січня 2018 (UTC)
Вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! З повагою і до зустрічі у наступному році.--Yasnodark (обговорення) 16:59, 30 грудня 2017 (UTC)
@Yasnodark: дякую, взаємно!--Сергій Липко (обговорення) 13:30, 31 грудня 2017 (UTC)
Сергію вітаю вас у наступному році, а щодо вашого варіанту списку, то нічого якщо він буде не дуже довгим. Головне, щоб перелічені вами романи були достойними та мали фантастичну складову. Можливо, що якісь з прочитаних вами творів ви сприймали за пригодницькі, дитячі, філософські, психологічні чи інші твори, та ніби помічали присутніх фантастичних елементів, тож можливо і ваш перелік вийшов би не таким куцим.--Yasnodark (обговорення) 12:27, 2 січня 2018 (UTC)

Місяць Боснії і Герцеговини[ред. код]

Вікі-орден Боснії і Герцеговини ІІІ ступеня.png
Вікіорден Боснії і Герцеговини ІIІ ступеня
Нагороджується Сергій Липко за участь у Місяці Боснії і Герцеговини, що тривав з 25 вересня до 31 жовтня 2017 року. Під час Місяця здобуто 17,6 бала, причому всі – за створення нових статей.
Wikiquote-logo.svg
Спеціальна нагорода «За внесок у Вікіцитати»
Нагороджується Сергій Липко за створення статей у Вікіцитатах, що стосувалися Боснії і Герцеговини під час Місяця БіГ. Своїм внеском Ви переконуєте, що Вікі – це не лише Вікіпедія.

З повагою Олесь Діброва (обговорення) 19:32, 6 листопада 2017 (UTC)

Дякую, приємно, думав, що не отримаю нічого, бо порівняно небагато набрав балів. ) --Сергій Липко (обговорення) 19:36, 6 листопада 2017 (UTC)
Не варто, Ваш внесок більший за участь у цьому тематичному тижні Олесь Діброва (обговорення) 19:41, 6 листопада 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:57, 31 грудня 2017 (UTC)

Дякую, взаємно!)-Сергій Липко (обговорення) 21:37, 31 грудня 2017 (UTC)

Тиждень Одещини 2018[ред. код]

بقلاوة (حلوى شرقية).JPG
За участь у Тижні Одещини 2018
Шановний Сергій Липко, дякую Вам за участь у Тижні Одещини! Завдяки Вам з'явилось 3 нові статті у Вікіцитатах. Тому у цю холодну пору бажаю Вам південного тепла і одеського гумору ). З повагою, — Шиманський હાય! 15:14, 28 січня 2018 (UTC)
Дякую!--Сергій Липко (обговорення) 19:02, 28 січня 2018 (UTC)

Конкурс у Вікімандрах[ред. код]

Вітаю! Запрошую до участі в конкурсі «Підтримай Вікімандри українською» у проекті Вікімандри, який стартує вже опівночі та триватиме до кінця лютого. --visem (обговорення) 17:45, 31 січня 2018 (UTC)

Вінник Іван Юлійович[ред. код]

Доброго дня Сергій Липко. Потрібна ваша допомога, як адміна Вікіпедії. В серпні 2017 року ви брали участь у голосували за надання прав адміна користувачу Вікіпедії AlexKozur. З AlexKozur у нас виникла конфліктна ситуація. Він заблокував сторінку публічної особи Вінник Іван Юлійович, чим позбавив мене можливості видалити образливу та недійсну інформацію. А саме: "При цьому нове керівництво заводу звинуватило Вінника та фінансового директора Сергія Бабія у розкраданні коштів на суму понад 20 млн гривень". У нас тільки суд, іменем України, визначає винна людина чи ні. Рішення суду, де Вінник і Бабій визнані винними у крадіжці не існує. Про всі ці факти було неодноразово повідомлено адміну AlexKozur. Але він вперто відмовляється розблоковувати сторінку та видаляти образливу інформацію. Можливо це некомпетентність, а можливо заангажованість. На мою думку така поведінка, людини, за яку проголосували віп-дописувачи Вікіпедії, порушує саму ідею чесності та порядності закладеної у філософію всесвітньої енциклопедії. Підкажіть що робити? З повагою, Shturmans.

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Сергій Липко вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіаваюся на вашу участь.--Yasnodark (обговорення) 13:50, 31 серпня 2018 (UTC)

@Сергій Липко: доброго дня, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та вікіцитатний внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:28, 20 вересня 2018 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:22, 6 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, приємно, заповнив форму--Сергій Липко (обговорення) 19:25, 6 вересня 2018 (UTC)

Results from global Wikimedia survey 2018 are published[ред. код]

19:25, 1 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: дякую, бачив, я радий, що там є статті з Топ-10 000.--Сергій Липко (обговорення) 16:14, 2 листопада 2018 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:32, 22 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019[ред. код]

Вітаю! Можете уточнити у якому форматі відбудеться Вікімарафон у Львові? Я маю на увазі у якості "лайтової" Вікізустрічі чи серйозного вікі-заходу? )--NV (обговорення) 20:22, 26 січня 2019 (UTC)

@NV: та наче серйозний тренінг, реєстрація новачків, створення статей, допомога новачкам, все залежить від нових учасників. Досвідчені вікіпедисти також можуть обговорити про подальші регулярні вікізустрічі, наприклад, щомісячний Вікічетвер.--Сергій Липко (обговорення) 20:33, 26 січня 2019 (UTC)
Дякую.--NV (обговорення) 20:36, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник ілюстрування Вікіпедії[ред. код]

привіт! даруй, що турбую :) запрошую долучитися до місячника ілюстрування Вікіпедії. є галереї об'єктів із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» та «Вікі любить Землю» за регіонами, можна вибирати світлини і використовувати їх у статтях. а також можна виправляти помилки, якщо не той об'єкт вказано у списках… списки пам'яток культури, наприклад, Донецька область (можна також за районами) чи й інші регіони України: Вікіпедія:Wiki Loves Monuments/Ukraine. і, звісно, якщо трапиться щось хороше для вікіцитат — можна й там використать --アンタナナ 11:40, 15 квітня 2019 (UTC)

Тиждень Намібії[ред. код]

Вітаю! Стартував Тиждень Намібії. Запрошую долучитися до написання статей у Вікіпедії, а також і у Вікіцитатах щось написати. З повагою, --visem (обговорення) 05:09, 9 червня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 08:21, 22 серпня 2019 (UTC)

@Нестеренко Оля: дякую, відповів.--Сергій Липко (обговорення) 14:18, 23 серпня 2019 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю @Сергій Липко:, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 6 вересня 2019 (UTC)

Питання щодо ВікіЦитат[ред. код]

Вітаю вас, Сергіє Липко! Хотів би я попрацювати у ВікіЦитатах, додати цитати кількох персонажів Marvel чи «Доктора Хто». Тим не менш, у мене є важливе питання щодо цього. Не знав, куди звертатись, тому мені вас порекомендували. Питання: Цитати потрібно брати з офіційного дубляжу фільму/серіалу (якщо такий є) чи писати дослівний переклад з оригінального тексту? • Григорій Лисиця (обговорення) 18:28, 4 грудня 2019 (UTC)

• Григорій Лисиця, можна і так, і так, перший варіант кращий, головне — джерело цитати, чи зі збірки цитат, чи власноручна вирізка з фільму у такому-то варіанті.--Сергій Липко (обговорення) 22:38, 4 грудня 2019 (UTC)
@Сергій Липко, дякую. Тоді все зрозуміло. • Григорій Лисиця (обговорення) 14:57, 5 грудня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Сергій Липко!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви берете участь у вікіпроекті «Вікі любить пам'ятки» — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:02, 6 лютого 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Запрошення до вікіпроєкту «Харківщина»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харківщини і/або брали участь у вікізустрічах у цьому регіоні і/або іншим способом пов'язані із Харківщиною. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 14:57, 23 травня 2020 (UTC)

Запрошення до вікіпроєкту «Харків»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харкова і/або брали участь у вікізустрічах у цьому місті і/або іншим способом пов'язані із Харковом. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 15:01, 23 травня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень/червень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Вибрані новини «Вікімедіа Україна» за травень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Анонси на червень і поточні події
 • Ми проведемо серію вебінарів про авторське право та персональні дані. Реєстрація на перший, який пройде 13 червня, уже відкрита. Детальний анонс тут.
 • 5 червня у Вікіпедії розпочався Тиждень птахів. Він приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища і триватиме до 25 червня. Долучайтеся!
 • Триває зголошення до журі конкурсу статей «Європейська весна». Шукаємо досвідчених редакторів і редакторок, які перевірятимуть якість статей конкурсу. Зголошуйтеся тут.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:59, 6 червня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за червень
Вибрані анонси на липень і поточні події

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:19, 5 липня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за липень
Вибрані анонси на серпень і поточні події
 • До 22 серпня в українській Вікіпедії триває Тиждень ентомології. Долучайтеся!
 • Ми анонсували конкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні, який традиційно пройде протягом вересня. До початку конкурсу ще майже місяць, але готувати світлини можна уже зараз. Детальніше читайте тут.
 • 2—4 жовтня пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2020 — онлайн-конференція, яка замінить собою щорічний захід Wikimedia CEE Meeting для вікімедійної спільноти із Центрально-Східної Європи. Протягом серпня триває подання заявок на виступи; читайте детальніше тут.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:26, 5 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за серпень—вересень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за серпень
Вибрані анонси на вересень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 1 вересня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 15:06, 21 вересня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за вересень
 • У вересні відбулися дві знакові події для української спільноти вікіпедистів:
  • Українська Вікіпедія вийшла на 17 місце за кількістю статей серед 303 мовних розділів. Про подробиці події читайте у нашому блозі.
  • Стаття про столицю України в англомовному розділі Вікіпедії була перейменована із «Kiev» на «Kyiv». Пригадали історію питання разом з вікіпедистами.
 • 30 вересня завершився фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні. 550 учасників та учасниць завантажили рекордну кількість файлів за 9-річну історію конкурсу — понад 47 000 фото. Дякуємо усім, хто долучилися! Стежте за новинами та результатами у соцмережах проєкту: Facebook logo.png Instagram icon.png AIMMP@Twitter.png
Вибрані анонси на жовтень
 • Триває голосування щодо дат Вікіконференції 2020, а також збір пропозицій тем та спікерів на сайті «Вікімедіа Україна».
 • Подовжено обговорення планів діяльності «Вікімедіа Україна» на 2021 рік. Запрошуємо пропонувати ініціативи, які ви хотіли б втілити наступного року і які потребують підтримки, або просто висловити свої думки та побажання на сайті «Вікімедіа Україна» або у Кнайпі.
 • У жовтні стартує другий конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс триватиме із 20 жовтня до 20 грудня, але реєструватися запрошуємо уже зараз. Запрошуємо освітян долучатися та позмагатися за цінні призи. Анонс та реєстраційна анкета.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:09, 2 жовтня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за жовтень
 • Протягом жовтня у межах конкурсу «Вікіпедія для школи» було створено близько ста статей на теми шкільної програми. Запрошуємо освітян долучатися далі та позмагатися за цінні призи, адже конкурс триває до 20 грудня. Анонс та реєстраційна анкета
 • Оголошено результати більшості номінацій фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Дізнавайтесь, які фото пам’яток природи стали найкращими в областях, у номінаціях «Найкраща аерофотографія» та «Найкраще відео» на сайті конкурсу та у соцмережах: Facebook logo.png Instagram icon.png
 • З 12 жовтня у Вікіпедії триває Місяць котових. Наразі створено та покращено 40 статей, стаття «Оцелот» вже отримала статус доброї.
З початком листопада стартували

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:08, 9 листопада 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Mislyuk ma.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Mislyuk ma.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Gouseru Обг. 06:28, 22 листопада 2020 (UTC)

Тиждень Житомирщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Сергій Липко! Запрошую долучатися до проведення тижня Житомирщини (з 5 по 20 грудня), буду радий побачити Вас серед учасників. — Шиманський હાય! 12:54, 3 грудня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за листопад—грудень[ред. код]

Visual for WMUA monthly digest November December 2020.jpg

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Новини за листопад
 • В результаті марафону «Це зробила вона» було покращено 120 статей Вікіпедії та Вікіцитатах, майже 20 користувачів долучилися до проєкту.
 • Оголошено переможців номінації «Найкращі фото» у конкурсі «Вікі любить Землю». Переглянути топ-10 якісних фото конкурсу за оцінками журі можна сайті конкурсу. 14 листопада відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу, що проходила онлайн. Трансляція.
 • Оголошено переможців спецномінації «Via Regia Ukraine» у конкурсі «Вікі любить пам'ятки». Детальніше.
У грудні можна приєднатись до

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:10, 9 грудня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за грудень 2020—січень 2021[ред. код]

Кіт Профітроль з сувенірами від Вікімедіа Україна за участь у Вікіконференції

З Новим роком! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію на його сторінці або скорочену нижче.

Новини за грудень та анонси січня

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 10:48, 5 січня 2021 (UTC)