Санденс Кід

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Harry Longabaugh (the Sundance Kid) і Etta Place, перед від'їздом до Південної Америки

Гаррі Алонзо Лонгбоу (англ. Harry Alonzo Longabaugh) (1867 — 6 листопада 1908?), також відомий як Санденс Кід — відомий американський бандит часів Дикого Заходу. Член «Дикої банди» Буча Кессиді.

«Дика банда» відрізнялася тим, що під час пограбувань її члени намагались уникати насильства, покладаючись на переговори і залякування. Цей імідж, в дещо перебільшенній формі, також знайшов своє відображення в кінострічках Голлівуда. Насправді члени «Дикої банди» під час пограбувань все ж вбили кілька людей, а по всій країні були розвішені плакати з написом «Розшукуються живими або мертвими», а також була оголошена нагорода в $30000 за інформацію, яка може привести до їх затриманні або смерті.

Обставини смерті Лонгбоу лишаються невідомими і донині. 3 листопада 1908 року кур'єр з компанії «Aramayo Franke y Cia Silver Mine» недалеко від міста Сан Вінсент в південній Болівії був пограбований двома американськими бандитами. Після чого злочинці сховалися в невеликому готелі в Сан Вінсенте. Будівля була оточена місцевими поліцейськими і двома солдатами. У перестрілці, що зав'язалася, бандити, швидше за все, були вбиті, проте досі невідомо, чи був серед них Лонгбау.

Див. також[ред.ред. код]


Criminal Silhouette L.svg Це незавершена стаття про злочинця.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.