A Way Out

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
A Way Out
Обкладинка відеогри A Way Out.jpg
Обкладинка відеогри
Розробник Hazelight Studios
Видавець Electronic Arts
Дистриб'ютор Origin
Жанр(и) Пригодницька гра
Платформа
Дата випуску 23 березня 2018
Режим гри кооперативна гра
Творці
Режисер(и) Йозеф Фарес
Сценарист(и) Йозеф Фарес
Програміст(и) Андерс Олссон
Художник(и) Клаус Енгдал
Композитор(и)
  • Сам Гулік
  • Густаф Грефберг
Технічні деталі
Рушій Unreal Engine 4
Носій цифрова дистрибуція і Blu-ray Disc
Офіційний сайт

A Way Out (укр. Вихід) — пригодницька відеогра, розроблена студією Hazelight Studios і видана компанією Electronic Arts. Це друга відеогра від Йозефа Фареса, після Brothers: A Tale of Two Sons. A Way Out була анонсована на E3 2017. Гра доступна тільки в локальному або спільному онлайн режимі між двома гравцями без режиму одиночної гри. Гра вийшла на платформах PlayStation 4, Xbox One і Windows 23 березня 2018 року.

Опис гри[ред. | ред. код]

Зустрічайте Лео і Вінсента, двох хлопців, що мотають термін у в'язниці, яка добре охороняється. Ще вчора вони не були навіть знайомі, але сьогодні в них просто не залишилося іншого виходу — треба будь-що-будь втекти на волю, Лео і Вінсент разом вирушають у дорогу, на якій їм доведеться пережити багато чого: погоні на машинах, відчайдушні вилазки, бійки, перестрілки й бог знає що ще.

A Way Out — це новітня кооперативна гра з локальним і мережевим режимами, де ви приміряєте на себе роль одного з двох ув'язнених, які вирішили втекти. І з перших же кроків по тюремному коридору захоплива втеча перетворюється в насичене яскравими враженнями емоційна пригода, подібне якому вам навряд чи доводилося переживати раніше.

A Way Out — це гра виключно для двох гравців. Кожен із вас керує одним із головних героїв гри, Вінсентом або Лео, глибоко занурюючись у дуже особисту історію свого персонажа та прагнучи здійснити їхню сумісну втечу на волю. Це гра про довіру, взаємодопомогу та про прийняття рішень, з наслідками яких вам завжди доведеться мати справу.

A Way Out — це чудова можливість прожити унікальну кінематографічну пригоду абсолютно безплатно, скориставшись пробною перепусткою для друзів.


Головні особливості:

  • Гра A Way Out розроблена тільки для спільного проходження. Розвиток сюжету цілком покладається на взаємодію між гравцями: взаємодопомога необхідна для успіху, і вам доведеться постійно працювати спільно. Інакше просто не може бути!
  • Доступні локальний і мережевий режими спільної гри. Динамічне розділення екрана й індивідуальні ракурси огляду забезпечують додатковий рівень занурення для кожного з гравців.
  • В A Way Out кожен знайде для себе що-небудь особливе, чи то напружені або, навпаки, спокійні ігрові моменти, перестрілки, дослідження, головоломки, відчайдушні погоні або обережні потайливі дії.
  • Захоплива та заплутана історія тримає в постійному напруженні упродовж усієї гри. Ви будете поступово дізнаватися дедалі нові подробиці про долю персонажів, їхні мотиви та прагнення, спостерігаючи, як вони поводяться один з одним і з іншими людьми.