Bully

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Bully
Canis Canem Edit.jpg
Європейська обкладинка
Загальне
Розробник Rockstar Vancouver
Видавець Rockstar Games
Дистриб'ютор Take-Two Interactive
Жанр(и) Action-adventure і відкритий світ
Платформа PlayStation 2
Xbox 360
Wii
Microsoft Windows
Android
IOS
Мова англійська, французька, німецька, італійська, японська, іспанська, польська і російська
Творці
Композитор(и) Shon lee[d]
Технічне
Дата випуску PlayStation 2
США 17 жовтня 2006
Європа 25 жовтня 2006
Японія 24 липня 2008
Wii & Xbox 360
США 4 березня 2008
Європа 7 березня 2008
Японія 24 липня 2008
Microsoft Windows
США 21 жовтня 2008
Європа 31 жовтня 2008
Японія 4 грудня 2008
Вік. обмеження BBFC: 15
CERO: D
ESRB: T
OFLC: M
OFLC: R13
PEGI: 16+
Рушій RenderWare і Gamebryo[d]
Режим гри однокористувацька гра і багатокористувацька гра
Носій DVD-ROM
Керування Геймпад, Клавіатура, Мишка
Посилання
Сайт rockstargames.com/bully/home/

Bully (відома як Canis Canem Edit в Європі) — пригодницька гра з відкритим світом, розроблена компанією Rockstar Vancouver і опубліковано Rockstar Games. Він був випущено 17 жовтня 2006 для PlayStation 2. перевидання гри, підзаголовок Scholarship Edition, був розроблений Mad Doc Software і випущений 4 березня 2008 року для Xbox 360 і Wii, а 21 жовтня 2008 року для Microsoft Windows. Bully був повторно випущений на PlayStation 4 доступна через цифровий завантаження з PlayStation Network 22 березня 2016 р Оновлена ​​версія Scholaship Edition, під назвою Anniversary Edition, була розроблена War Drum Studios і був випущений для Android і IOS з прошивкою від 8 грудня 2016 року.

Відкрита конструкція світу дозволяє гравцям вільно переміщатися містом Bullworth, який включає в себе ряд міст. Гра грається з точки зору третьої особи і можна переміщуватися ногами, або іншим транспортом скейтборд, самокат, велосипед або ходунок. Головний героєм є Джиммі Хопкінс, студент, який мимоволі зарахований в Bullworth Академії. Він виявляє, що школа заповнена одними хуліганами, і старається принести мир, в кінцевому рахунку, стає все більш шанованим серед міських груп. Джиммі також буде брати участь в уроках який проходити новий матеріал буде 5 разів з одного предмету, якщо уроки Джейммі прогулює то його можуть затримати старости і відправити на урок. У Scholarship Edition, для двох гравців в режимі мультиплеєра конкурентоспроможні дозволяє двом гравцям конкурувати за найбільшу кількість очок в різних класах.

До релізу, гра отримала суперечки за очікуване насильство і гомосексуальна зміст. Bully отримав вельми позитивні відгуки після випуску, з похвалою, спрямованої на ігри місія, описову і персонаж. Оригінальна версія Bully було продано більше 1,5 мільйонів копій і отримав кілька нагород у кінець року .