Debit MasterCard

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Debit MasterCardдебетова карта, що є однією з основних банківських платіжних карт та випускається тими ж системами, що і стандартна кредитна картка міжнародної платіжної системи MasterCard. На відміну від неї Debit MasterCard не надає держателям кредитну лінію, а замість цього має прив'язку до засобів клієнта банку, які він зберігає на своєму банківському рахунку.

Поширення[ред.ред. код]

Велика Британія[ред.ред. код]

В Великої Британії Debit MasterCard працюють нарівні з уже створеною схемою дебетових карт Maestro корпорації MasterCard.

До введення Debit MasterCard, тут функціонували лише дебетові картки Maestro, що надаються MasterCard, але які не приймаються так широко у всьому світі, як інші карти MasterCard. Система роботи карти Maestro все ще альтернативна карті Debit MasterCard та управляється компанією S2 Card Services Ltd., яка діє за ліцензією MasterCard.

Австралія[ред.ред. код]

В Австралії Debit MasterCard конкурує з картами Visa Debit, наданими VISA.[1]

Debit MasterCard в Австралії вперше випущені банком Westpac у 2006[2] як альтернативна карта власникам карток Cirrus.

Commonwealth Bank і ME Bank[en] примітні тим, що вони єдині банки в Австралії, що випускають Debit MasterCard до будь-якого рахунку особи віком від 16 років та старше,[3][4] в той час як інші установи вимагають, щоб власники карт були віком 18 або більше років.

Балтійські країни[ред.ред. код]

Swedbank став пропонувати карти Debit MasterCard в Естонії з 2011, а в Латвії та Литві - з 2012.

США[ред.ред. код]

у США так само як у Великій Британії та Австралії карти Debit MasterCard доступні чотирьох рівнів: Standard, Gold, Platinum і World.[5]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Credit Card | Debit | Products | MasterCard®. Mastercard.com. Архів оригіналу за 2013-04-08. Процитовано 2012-08-04. 
  2. Press Office | About Us | MasterCard® Australia. Mastercard.com. Архів оригіналу за 2013-04-08. Процитовано 2012-08-04. 
  3. Commonwealth Bank unveils youth Debit MasterCard — International Business Times. Au.ibtimes.com. Архів оригіналу за 2013-04-08. Процитовано 2012-08-04. 
  4. Request Rejected
  5. MasterCard Debit Cards | MasterCard®. Mastercard.com. Архів оригіналу за 2013-04-08. Процитовано 2012-08-04. 

Посилання[ред.ред. код]