Eufloria

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Eufloria
Розробник Алекс Мей
Рудольф Кремерс
Видавець Omni Systems (Steam)[1]
Дистриб'ютор Steam
Композитор Браян Грейнгер
Дата випуску 21 жовтня 2009[1]
Версія 2.07 (на 5 грудня 2010 року)
Жанр(и) стратегія в реальному часі
Вікові
рейтинги
ELSPA: 11+
ESRB: Teen
PEGI: 12+
Платформа Android, Linux, PlayStation Vita, PlayStation 3, Microsoft Windows і iOS
Режим гри одиночна гра
Носій завантаження з інтернету
Системні
вимоги
Процесор 1 ГГц
Оперативна пам'ять 512 MB
50 Mb на жорсткому диску
Керування Мишка, клавіатура
Сайт [http://www.dyson-game.com]

Eufloria (також відома як Dyson, в неофіційній українській версії — Ейфлорія) — комп'ютерна гра в жанрі стратегія в реальному часі, створена незалежною групою розробників і яка розповсюджується через інтернет-сервіс Steam. Основна ідея гри побудована на гіпотезі англійського фізика Фрімен Дайсон, яка говорить про те, що особливі рослини (названі дайсонівськими деревами) можуть зберігатись на кометі і таким чином розносити життя по Всесвіту.

Геймплей[ред.ред. код]

Eufloria, як і більшість подібних ігор створених незалежними розробниками (DEFCON, Braid тощо) має експериментальну ігрову механіку. Гравець отримавши на початку гри один або декілька астероїдів намагається захопити решту астероїдів які є на карті. Щоб захопити астероїди необхідно проростити там дайсонове дерево, а для цього потрібно мати певну кількість зернят. Зернята ж дає це саме дерево. Таким чином отримавши спершу декілька астероїдів з деревами, або ж з потрібною кількістю зернят, гравець направляє їх на астероїди де по прибутті необхідної кількості він може виростити нове дерево. В цій астероїдній експансії гравцю будуть заважати й вороги які теж можуть міститися на астероїдах і знищувати прибулі зернята, інколи там можуть бути навіть ворожі дерева. Гравець не керує зернятами безпосередньо, а лише направляє їх до потрібного астероїда.

Локалізація[ред.ред. код]

На сервісі Steam пропонують шість мовних версій: англійську, іспанську, німецьку, французьку, нідерландську та італійську.[1]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]