Innovative Biosystems and Bioengineering

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Міжнародний науковий журнал "Innovative Biosystems and Bioengineering"
англ. Innovative Biosystems and Bioengineering
Innovative biosystems and bioengineering[1]
Скорочена назва Innov Biosyst Bioeng
Країна видання Україна Україна
Тематика прикладна біологія, біомедицина, біотехнологія та біоінженерія, біофізика та біоінформатика, хімія живого
Періодичність виходу 4 рази на рік
Мова українська, англійська, російська
Адреса редакції пр. Перемоги, 37, м. Київ, 03056, Україна
Головний редактор Дуган Олексій Мартем’янович
Видавець Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Засновник Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Засновано 2017
ISSN 2616-177X, 2616-177X

ibb.kpi.ua

«Innovative Biosystems and Bioengineering»  — міжнародний науковий журнал, заснований у 2017. Дочірнє видання, сформоване на основі біологічного напряму журналу "Наукові вісті НТУУ «КПІ»[2].

«Innovative Biosystems and Bioengineering» є щоквартальним рецензованим науковим електронним виданням, читачі якого щойно після публікації випуску мають безплатний доступ до статей без необхідності підписки[3].

Галузь та проблематика збірника[ред. | ред. код]

  • Прикладна біологія: дослідження біологічних об'єктів (акаріотів, прокаріотів та еукаріотів, а також окремих їх частин) на всіх рівнях організації живої матерії, що спрямовані на створення продуктів і технологій, корисних людству (використання у промисловості, медицині, сільському господарстві тощо), а також призначені для захисту природного навколишнього середовища тощо; проблеми безпеки при роботі (використанні) біологічних об'єктів, а також проблеми біоетики.
  • Біомедицина: розробка нових біомедичних технологій, створення продуктів і технологій для системи охорони здоров'я на основі чи за участю біологічних об'єктів.
  • Біотехнологія та біоінженерія: інженерна реалізація біотехнологій у різних галузях промисловості (харчова, фармацевтична, легка, аграрно-промисловий комплекс тощо); інженерна реалізація природоохоронних біотехнологій, промислова біоенергетика; процеси й апарати біотехнологічних виробництв.
  • Біофізика та біоінформатика: фізичні процеси на різних рівнях організації біосистем; вплив навколишнього середовища на фізику живого організму, трансформація енергії в організмі, термодинаміка; моделювання внутрішньоклітинних процесів, математичний аналіз складних біологічних систем; біологічна кібернетика, структурна та геномна біоінформатика.
  • Хімія живого: молекулярні основи життєвих процесів і їх практичне застосування; молекулярна структура біомолекул, їх динаміка і взаємодія, термодинаміка і механізми хімічних реакцій; шляхи біотрансформації хімічних речовин; хімічні та фізико-хімічні методи аналізу живих об'єктів; біомолекулярний дизайн; використання методів комп'ютерної хімії для моделювання біологічних систем.[4]

Редакційний штат[ред. | ред. код]

Головний редактор

Олександр Галкін, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна

Заступник головного редактора

Олександр Солдаткін, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Україна

Індексування[ред. | ред. код]

Журнал включено до міжнародних баз даних, репозитаріїв та пошукових систем: DOAJ, ROAD, HINARI, CNKI Scholar, J-Gate, ICMJE, Public Knowledge Project Index, JournalTOCs, WCOSJ, Vifabio, EZB, Zeitschriftendatenbank, Bielefeld Academic Search Engine, OpenAir, WorldCat.

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]