Machinarium

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Machinarium

Розробник Amanita Design
Дата випуску 16 жовтня 2009
Жанр Квест
Платформи Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, Wii (WiiWare), PlayStation 3 (PSN), Apple iOS
Режими гри Однокористувацька гра
Керування Мишка, клавіатура
Сайт Офіційний сайт

Machinarium — комп'ютерна гра жанру квест, розроблена студією Amanita Design. Гра побачила світ 16 жовтня 2009 для Microsoft Windows, Mac OS X і Linux.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Мета Машинаріуму розв'язати серію пазлів і логічних загадок. Пазли пов'язані одне з одним у всій грі системою традиційної пригодницької історії «point and click». Головною особливістю є те, що взаємодіяти можна тільки з тими об'єктами, що знаходяться в зоні досяжності гравця.

Машинаріум цікавий також тим, що не містить діалогів, ні звичайних, ні написаних, окрім кількох підказок на першому екрані навчання, повністю позбавлених зрозумілої мови. Гра замість цього використовує систему анімованих бульбашок-думок. Сцени пасхального яйця в передісторії в такому ж самому форматі можуть бути виявлені тільки мимохідь у кількох зонах.

Сюжет[ред.ред. код]

Як з'явився Машинаріум[ред.ред. код]

Якуб Дворскі, вигадуючи сеттінг гри, також придумав історію появи роботів на планеті:

« Коли я розробляв світ Машінаріуму, я також створював його історію — для себе, щоб зрозуміти цей світ краще і мати можливість продумати його в деталях. У самій грі цієї історії немає, але я розповім вам — коротенько. Все сталося на одній далекій і забутій планеті, куди люди звикли відправляти сміття, який вони виробляли — старі машини, механізми, комп'ютери та інше. З цього механічного брухту утворилися кілька простих роботів. Деякий час по тому вони побудували інших, більш вдосконалених роботів, а потім — поселення. Так і було створене місто Машинаріум.  »

Розробка[ред.ред. код]

Машинаріум розроблялася протягом трьох років сімома чеськими розробниками, що фінансували проект з власних заощаджень. Маркетинговий бюджет гри не перевищив $ 1000.

Нагороди гри[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Відеоігри Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.