Sega Channel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Sega Channel
Sega Channel adapter.jpg
Тип Цифрова дистрибуція
Керування цифровими правами
Соціальна мережа
Розробник Sega
Перший випуск NA December 1994
Платформа Sega Mega Drive
Операційна система Sega Mega Drive
Стан розробки Закритий
Ліцензія Власницька
Вебсайт http://sega.com/channel

Sega Channel — колишній сервіс онлайн-ігор розроблений Sega для Genesis відео ігрової консолі оскільки вийшло лише для Америки, який слугує системою доставки контенту. Запуск в грудні 1994 року, Sega Channel був представлений громадськості TCI і Time Warner Cable через телевізійних кабельних послуг шляхом коаксіальний кабель. Це був сервіс, за допомогою якого клієнти можуть отримати доступ до Sega Mega Drive гри онлайн, грати демо-версії ігор, і отримати коди. продовжився до 31 липня 1998 року, Sega Channel працює через три роки після випуску наступного покоління приставкою Sega Saturn. Хоча критики за погано приурочений запуск і високу абонентську плату, Sega Channel похвалили за свої інновації в завантаження контент і вплив на онлайн-послуг для відеоігор.

Історія[ред. | ред. код]

Випущений в Японії як Mega Drive в 1988 році, в Північній Америці як Sega Genesis в 1989 році, і в Європі і в інших регіонах, як Mega Drive в 1990 році Mega Drive був запис Sega в 16-бітної ери ігрових консолей. У 1990 році Sega почав свій перший інтернет-сервіс для консолі, Sega Meganet, в Японії. Діючи через картридж і периферійну називається "Мега-модем", ця система дозволила власникам Sega Mega Drive] грати сімнадцять ігор онлайн. Північноамериканський версія цієї системи, що отримала назву "Tele-Genesis", було оголошено, але не випускали. Інший телефон на базі системи, Mega Anser, перетворили японський Mega Drive в онлайн-банківського терміналу. Через низький числа Meganet в назв, непомірно високою ціною, а також відсутність Mega Drive успіху в Японії, система виявилася комерційним провалом. До 1992 року окружна Mega модем можна знайти в угоду бункерів за зниженою ціною, і перероблена версія консолі, випущений в 1993 році зняв EXT 9-контактний порт в цілому, запобігаючи нову модель від підключення до Meganet обслуговування.

У квітні 1993 року Sega оголосила сервіс Sega Channel, який буде використовувати кабельного телебачення послуг для доставки контенту. Національний випробування в Сполучених Штатах для служби почалися в червні, і розгортання на всій території Сполучених Штатів почалася в грудні, з повним випуском в Північній Америці в 1994 році До червня 1994 року Sega Channel отримала в цілому 21 компаній кабельного телебачення підписалися нести службу. Збори в Сполучених Штатах для служби варіюється в залежності від місця розташування, але були приблизно US $ 15 в місяць, плюс плата за активацію в розмірі $ 25, який входить адаптер. На стадії планування служби, Іупф подивився заробити на ринку оренди, який бачили деякий успіх з Sega CD здається в оренду через Blockbuster, Inc., і дивився на базу пропозицію сервісу ігор та демонстрацій в допомогти продати більше патронів.

На початку 1995 року генеральний директор Sega Хаяо Накаяма вирішив закінчити розвиток на Sega Genesis і його доповнень, на Sega CD і Sega 32X. Таке рішення було прийнято, щоб підтримати Sega Saturn, який вже був випущений в Японії. Це поставило випуск Sega Channel прямо в розпал занепаду Genesis з ринку. На своєму піку, Sega Channel було роботи більше 250 000 абонентів, а до 1997 року число абонентів скоротилася до 230 000, через два роки після того , як Накаяма було прийнято рішення змістити акцент з Буття до Saturn. Хоча Sega розглядав варіанти, щоб довести обслуговування ПК, служба була припинена зрештою, до 31 липня 1998 року.

Примітки[ред. | ред. код]