Stihl

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Stihl
Тип бізнес і підприємство
Форма власності командитне товариство в Німеччиніd
Галузь Інструмент
Засновано 1926
Засновник(и) Андреас Штіль
Штаб-квартира Німеччина Німеччина, Вайблінген
Ключові особи Андреас Штіль — засновник
Продукція бензопили, газонокосарки
Співробітники 7 500 (2004)
Дочірні компанії VIKING
www.stihl.com
CMNS: Stihl у Вікісховищі

Stihl (офіційна назва Andreas Stihl AG & Company) — міжнародна компанія, що виготовляє мотоінструмент: бензопили, мотокоси, газонокосарки, бензорізи та ін. Заснована в Німеччині, підприємцем Андреасом Штілем.

STIHL має власні заводи в Німеччині, Швейцарії, США, Бразилії, Китаї, а також завод дочірньої компанії VIKING в Австрії.

Корпорація STIHL представлена в понад 160 країнах, включаючи ринки Північної та Південної Америки, Європи, Азії, Африки, Австралії та Океанії. У 2004 році в корпорації працює 7,500 співробітників в цілому світі — майже на третину більше, ніж в 1989.

Фірма STIHL є однією з лідируючих компаній у світі з виробництва бензопил. Кожна третя пила, яка виробляється на світовому ринку, належить фірмі STIHL. Вона є світовим лідером з виробництва бензорізів. В цьому сегменті ринку їй належить 30 %.

Історія[ред. | ред. код]

Stihl MS 170 29.05.2006 15-13-17.JPG

В 1926 році, німецький підприємець Андреас Штіль заснував в Каннштаті неподалік Штутгарта свою компанію. В той час, лісопильні машини були важкими та ненадійними. Німецьких інженерів та механіків непокоїло те, як зробити роботу в лісі легшою. Ідея полягала у тому, щоб механізувати нелегку роботу працівників деревообробної промисловості.

В 1926 році з'явилася електрична ланцюгова пила. Вже через п'ять років STIHL починає імпортувати свою продукцію в США та Росію.

В 1932 році компанія заключає договір з фірмою DEFRIES з Мілана, яка стає першим імпортером продукції STIHL.

В 1950 році випущено першу компактну ручну пилу «Benzinmotorsäge Typ BL» якою міг працювати один робітник.[1] Пилу було оснащено компактним бензиновим двигуном з відцентровим зчепленням та ланцюговим ріжучим апаратом.

В 1959 році Андреас Штіль стає всесвітньо відомим завдяки випуску пили STIHL CONTRA, за що він був названий «батьком ланцюгової пили».

В 1971 році Андреас Штіль святкує свій 75-літній ювілей та в тому ж році його компанія визнана найбільшим виробником ланцюгових пил у світі.

В 1983 році Німецька Ринкова Асоціація нагороджує STIHL «Німецьким ринковим призом», а через два роки вже Федеральна Асоціація Логістики за зразкову організацію логістичної діяльності нагородила компанію «Німецькою нагородою логістики».

За результатами 1997 року, STIHL — бренд, який найбільше продається в своєму сегменті.

Продукцію компанії реалізує 30.000 дилерів в 140 країнах світу.

в Україні[ред. | ред. код]

Продукція компанії STIHL відома в Україні з початку 90-х років. Перші закупівлі продукції здійснювалися напряму з Німеччини.

В 1994 році в Тернополі відкрилося представництво фірми STIHL. Завданням представництва було спостереження за розвитком українського ринку, а також вивчення перспектив продажу продукції STIHL в Україні. Представництво зайнялося пошуком імпортерів, які готові були продавати продукцію компанії на ринку України. Таким чином з 1996 по 2003 рік на ринку працювало 7 імпортерів, які займалися реалізацією продукції STIHL та VIKING (дочірня компанія STIHL Group). За цей час продукція торгової марки STIHL стала популярною в Україні. Попит на продукцію компанії зріс, а можливості імпортерів не дозволяли охопити обсяги продаж. Це було головною причиною сім'ї STIHL відкрити дочірню компанію, яка б займалася реалізацією продукції STIHL в Україні.

24 грудня 2002 року ТОВ «Андреас Штіль» офіційно зареєстровано в Києві, а з 1 липня 2003 року проводиться діяльність з реалізації продукції STIHL та VIKING в Україні.

У наш час ТОВ «Андреас Штіль» має дилерську мережу, в яку входить близько 390 дилерів — фірм, компаній та приватних підприємців, які займаються реалізацією та сервісним обслуговуванням продукції STIHL. Дилери користуються складом, який не має аналогів серед інших марок конкурентної продукції, яка імпортується в Україну.

Маркетингова стратегія фірми базується на гуртовому продажі через офіційну дилерську мережу. Така стратегія реалізується компанією STIHL в Україні та в усьому світі. Продаж здійснюється через спеціалізовану торгівлю. Клієнт отримує кваліфіковані консультації з вибору та використання інструменту, гарантійне та сервісне обслуговування. Кількість дилерів ТОВ «Андреас Штіль» дорівнює кількості сервісних центрів. Тільки таким чином можливо задовольнити всі побажання покупців, щоб клієнт завжди залишався задоволеним як самою технікою STIHL, так і рівнем її обслуговування. Завдяки цим принципам компанія STIHL досягла таких значних успіхів в усьому світі.

Андреас Штіль: «Бензопила може бути настільки хорошою, наскільки хороше її обслуговування». Андреас Штіль

Галерея[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. ANDREAS STIHL AG & Co. KG, Waiblingen. STIHL - Geschichte. www.stihl.ch (de). Процитовано 2019-11-25. 

Посилання[ред. | ред. код]