Обговорення користувача:Володимир Груша/Архів 1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Російський — руський

Вітаю!
Є одне заперечення і хочу пояснити — чому. Бо дві правки ваші скасував: замість «російський» — «руський».
І ось чому. «Русские» (рос.) — самоназва народу, і, мабуть, немає підстав називати їх інакше. Тому я й пишу «рускіє». І «русское правительство», я називаю «рускім урядом», бо у даному випадку мається на увазі не уряд Росії (тобто російський), а саме «русский». Якщо назвати його «російським», то змінюється зміст речення. Так само і «русская национальность» — «руська національність», бо мається на увазі не народ усієї Росії — «российский народ», а саме «русский», тому не можу написати інакше як «руський». А вживання замість «руський» — «російський»,— це пропагандиські штучки влади російської (як влади Російської імперії — і минулої, і нинішньої), а ще точніше — того народу, який себе називає «рускім» — «русским». З повагою Ejensyd 15:53, 26 січня 2012 (UTC)

В українській мові руський має одне значення давньоруський, назва нації у нас росіяни, подібно до того як є українці як нація і як населення України. І як це зрозуміти уряд руський - уряд був Російський, оскільки це офіційна назва держави. Це росіяни перекладають у себе руський на русскій, наприклад, туж руську трійцю назвали Русскую хоча вона відстоювала українську мову і державність. У нас же неприйнято перекладати русскій на руський, лише як російський. Лише інколи в теперішній пресі передають русский як русскій але не як руський і то це є порушення літературних норм і переважно для власних назв як то "Русскій мір" -- Volodimirg 16:16, 26 січня 2012 (UTC)
Може ви і маєте рацію з погляду філолога, але русифікація — справа політична, і вживання в українській мові «російський» замість російського «русский» — теж нав'язане українцям з метою політичною, а не філологічною. І у випадку, що розглядається, від того, яке слово «російський», чи «руський» Ви використаєте, залежить суть речення та й цитати в цілому.Ejensyd 16:47, 26 січня 2012 (UTC)
Можливо навпаки нам нав'язують русскій перекладати як руський. Як що не дотримуватись уже укладених традицій в укр. мові, тоді буде повна плутанина. І раз вони є їх потрібно дотримуватись. Власне ж росіяни теж люблять маніпулювати назвами, згадаймо що власне національність русскіх росії в 19 столітті була великороси, а не русскіє. Держава початково була московським царством, лише згодом стала Росією, хоча взагалі то вони хотіли повністю стати Руссю, лише неузгодженості в написанні в церковнослов'янській як Роусь та деякі розмовні трансформації, зробили державу вкінці Росією, а не Руссю. Власне російський раніше був повним синонімом русскій, оскільки початково держава була майже мононаціональною і розрізнення як такого не робили, та й власне поняття нації було розмите. Розрізнення росіян і русскіх почали робити лише з політичних мотивів, та й то в тій же англійській такого також немає усі Russians як і в українській Росіяни і нація і населення. -- Volodimirg 17:03, 26 січня 2012 (UTC)

22/11/63

Вітаю! Думаю статтю варто переписати у теперішньому часі :)--Krystofer (обговорення) 23:12, 16 квітня 2012 (UTC)

Осучаснив, переписав абзац:). Решта мабуть доповню, коли вийде переклад українською. Тоді хоч буде достатньо інформації українською, а то перекладати з англ. зараз часу бракує.-- Volodimirg (обговорення) 15:28, 18 квітня 2012 (UTC)

Категорія:Персоналії:Українофобія

Виставив на обговорення Вікіпедія:Обговорення категорій#Категорія:Персоналії:Українофобія. Якщо Ви зацікавленні у боговоренні даного питання — долучайтесь. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 12:57, 17 травня 2012 (UTC)

ВП:ЗСП

Вітаю! За результатами обговорення вам надано права редактора та відкочувача (щодо останнього, можете ще раз подивитися правила). Успішної роботи. --Microcell (обговорення) 08:03, 22 травня 2012 (UTC)

Дякую)-- Volodimirg (обговорення) 12:26, 23 травня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Вестерн

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Вестерн був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:09, 24 травня 2012 (UTC)

Тулсервер

Розпитайте пана Юрія за Інструментарій --ASƨɐ 16:34, 1 липня 2012 (UTC)

Хрещення Русі

Вітаю! Тут у мене виникла суперечка з користувачем -- Geohem щодо вживання слова ідол , але ми так і не змогли прийти до згоди. Я бачу що Ви проти вживання іншомовних слів , а слово «ідол» саме і є таким. Прошу Вашої допомоги у відстоюванні мого погляду. Дякую --109.104.182.33 07:09, 26 липня 2012 (UTC)

Я проти запозичень, але в даному випадку ідол - занадто добре пустив корені в українській мові. При вживанні слова образ чи подоба буде виникати плутанина і непорозуміння. Ця суперечка повинна виконуватись поза вікіпедією, якщо в іншій сучасній літературі будуть використовувати ваші варіанти, тоді можна і статтю перейменовувати і використовувати... Викладіть хоча б ваші міркування на сторінці обговорення статті "Ідол"-- Volodimirg (обговорення) 14:12, 26 липня 2012 (UTC)

Шаблон:Видання

У книгах Стівена Кінга вказано мова = українська. Хіба тут не має бути англійська? Відповідно Перекладач = Ім'я без додавання фрази "з англ.". Просто є ще один рядок Видання українською мовою, тобто і так зрозуміло, що переклад є. А то якось дивно виглядає українська мова у англомовного автора. З повагою Divega (обговорення) 09:43, 7 серпня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у місяці рок-музики

Шаблон:Стаття

Доброго дня! Маю питання технічного характеру. Побачив, що параметри прізвище та ім'я у цьому шаблоні зазвичай не використовуються. Лише параметр автор. Так і є правильно. Томо хочу видалити ці параметри із шаблону. Чи можна якось перевірити список стетей де використовується шаблон: стаття із полями прізвище та ім'я? --Єлисаветградець (обговорення) 10:03, 6 листопада 2012 (UTC)

Чим вам воно заважає? Є повна форма, є коротка, є надкоротка. Не лагодьте те, що не ламалось.--213.108.75.177 10:10, 6 листопада 2012 (UTC)
Колись я грався з параметрами пошуку, але як саме уже не пам'ятаю і якщо це робити вручну, то це доволі марудна і довга справа. Крім того не бачу причин видаляти ім'я, прізвище. Справді є ж короткі форми. Інколи повна форма може бути корисною для вказання іноземних авторів. Адже не завжди зрозуміло де прізвище, а де ім'я, ім'я може бути спереді, або ззаді, а так можна однозначно встановити. Інколи може бути корисним. -- Volodimirg (обговорення) 10:15, 6 листопада 2012 (UTC)

PavloTabakov.jpg

Доброго дня! Ви влітку завантажували цей файл. Але на жаль, зараз такий шаблон ліцензії не підходить для "живих публічних людей", фото таких людей мають бути виключно вільнимим (без порушень авторського права). Цей файл можуть вилучити, якщо ви не поставите вільної ліцензії. З повагою --ВікіPEDист (обговорення) 14:57, 26 листопада 2012 (UTC)

То завантажте, новий і видаліть цей. Де це в правилах прописано?-- Volodimirg (обговорення) 09:37, 28 листопада 2012 (UTC)
Наскільки я бачу шаблон Fairuse in існує і підтримується. Знайдете вільне зображення, видаляйте це, але якщо немає іншого, то не бачу причин видаляти. Зображення покращують привабливість вікіпедії. -- Volodimirg (обговорення) 09:41, 28 листопада 2012 (UTC)
Треба правила? Ось.
« (…)КДВ[Критерії добропорядного використання] не дозволяють завантажувати матеріал, якщо достатньо обґрунтовано можна очікувати на його вільний замінник для цієї ж мети, як, наприклад, у випадку із зображенням майже усіх живих публічних людей
Оригінальний текст (англ.)
(…)An EDP[Exemption Doctrine Policy] may not allow material where we can reasonably expect someone to upload a freely licensed file for the same purpose, such as is the case for almost all portraits of living notable individuals
»

Згідно з цим правилом, усі файли, знайдені в інтернеті не можуть бути завантажені під цією ліцензією (у випадку з Табаковим - це жива публічна людина, фото якої може бути замінене на вільне.) --ВікіPEDист (обговорення) 15:43, 28 листопада 2012 (UTC)

Ви мене вибачте, але все це гра з правилами. По перше ви дали зсилку на українські правила і я там не бачу цього. В англійських по інтервікі я не можу знайти цього, що ви на писали. Далі я, наприклад, не можу впродовж місяця надати вільний файл ви можете то додайте!. Один невільний файл дозволяється і я це бачу із правил. Колись через офіційні сайти я до кількох виконавців звертався по е-пошті дозволити використання їхніх файлів, був цілковитий ігнор. Так як в мене немає часу спамити всіх виконавців, можете зробити це ви. Якщо буде вільне зображення не маю нічого проти видалення вище наведеної фотографії. Ви самі розумієте, що правила у нас доволі умовні і дозволяють трактувати все по різному. Поки що в нас правила дозволяють невільні зображення, я вказав джерело і не бачу нічого поганого в одному невільному файлі. У нас нажаль не такі продивнуті папараці, щоб було достаньо вільних зображень. -- Volodimirg (обговорення) 16:32, 28 листопада 2012 (UTC) 16:28, 28 листопада 2012 (UTC)
Взагалі я не маю часу сперечатися з вами. У вас два варіанти, або ви самі завантажити вільне фото(як я бачу ви також цікавитесь музикою) або виставляйте на голосування видалення файлу, щоб вирішувала спільнота. Але як я казав видалення погіршить статтю. -- Volodimirg (обговорення) 16:32, 28 листопада 2012 (UTC)
Я згоден з вами, що правила - штука досить прямолінійна та індивідуальна, і краще було б схилятись до людських ситуацій, а не "діяти за шаблоном, встановленим 5 років тому":). Але я навпаки не хотів, щоб цей файл був вилучений, тому вас і попередив, а далі ваша справа, як діяти. У мене теж нема часу звертатися до всіх артистів, фото яких хочу завантажити, і тому доводиться вислуховувати від адмінів, щодо цього шаблону (все ж вони винні, що не прописали там, що цей шаблон має якісь обмеження), але якщо вже на те пішло, що всі мої файли з такою ж ліцензією вилучаються, тоді нехай вилучають і схожі фото разом з тим (включаючи ваше). Якщо грати за правилами, то за правилами. Я не буду попереджати адмінів про цей файл, але тільки вони про нього згадають, самі вилучать, і ніхто не питатиме! З повагою --ВікіPEDист (обговорення) 16:41, 28 листопада 2012 (UTC)

Тиждень Європейського кіно

Доброго дня, Володимир Груша! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня «Тиждень Європейського кіно», що проходитиме у період з 10 по 23 грудня. З повагою, --TheLotCarmen (обговорення) 23:30, 7 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Список (елемент GUI)

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:25, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні нових фільмів

--KuRaG (обговорення) 12:04, 10 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:30, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні кінопремій

--KuRaG (обговорення) 10:59, 1 лютого 2013 (UTC)

Запрошення

--Krupski Oleg (обговорення) 09:18, 20 березня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:09, 24 липня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --visem (обговорення) 20:34, 27 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:BychynskaN.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:BychynskaN.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 17:44, 29 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Konstantyn Rodyk.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Konstantyn Rodyk.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 18:26, 31 жовтня 2013 (UTC)

Патрулювання

Вітаю! Зверніть увагу, що патрулювання сторінок не зводиться до механічного натискання кнопки «перевірена». Недолугі доповнення у статті Комітет державної безпеки СРСР як з мовними, так і технічними помилками успішно були вами затверджені. Прошу переглядати внесок перед затвердженням або утриматися від патрулювань і залишити більш сумлінним патрульним. Дякую за розуміння. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:41, 30 січня 2014 (UTC)

Вітаю і вас! Не давайте волю емоція і давайте виходити з того, що всі хочуть добра вікіпедії :) Я переглядаю те, що затверджую і ніколи не натискаю кнопку "перевірено" просто заради забави. Мовні помилки можливо інколи і пропускаю, зі всіма буває, крім того існують різного роду мовні уподобання для кожної людини, одному так здається правильно іншому так. Ось я можу посперечатися з частиною внесених вами правок, і що з того, думаю навряд чи я вас переконаю. Що там казати, якщо навіть професійні мовники часто не можуть дійти згоди по певним питанням. Мене передусім цікавить зміст вкладеної інформації, а не буквоїдство. Якщо лишати усе лише для тих хто стереже чистоту мови, то до ряду статей взагалі руки можуть не дійти. Крім того професійні технічні статті я би мовникам взагалі б не довірив -- Volodimirg (обговорення) 12:16, 31 січня 2014 (UTC)
Не розводьте тут дилетантства, будь ласка, його вистачає. Мовні помилки не можуть бути уподобанням. Тим паче в нас тексти наукового характеру, де суб'єктивізму не місце. Давайте мені буде подобатися 2+2=5, але ж це неправильно. Існують чіткі норми. Щодо дискусії, то раджу вам засвоїти елементарні правила вживання розділових знаків, а потім про щось говорити. Тут вистачає «дискусійників», з якими доводиться вести пустопорожні бесіди. Крім того, помилки були не лише мовні. Ваша ж фраза професійні технічні статті я би мовникам взагалі б не довірив трохи дивакувата. Мої колеги (хіміки, фізики) завжди перед опублікування дають перечитати статті на наявність як граматичних, так і логічних помилок. Це і є робота мовника. --Bulakhovskyi (обговорення) 12:48, 31 січня 2014 (UTC)
Нормальні фахові наукові статті справді повинні перечитуватися дуже скрупульозно. Про це ви мені можете не розказувати. Переважно потрібно, щоб вичитувала людина з фахової точки зору і окремо людина з хорошим знанням правопису української мови, тобто потрібно два редактори. Плюс на вичитування статті потрібно доволі багато часу витратити. Сам маю досвід в написанні таких статей. Тут постає різне розуміння патрулювання у вас і у мене. Скільки у нас людей справді професійно може вичитати статтю і приділити цьому достатньо часу? Не думаю, що знайдеться хоча б десяток людей готових витрачати на кожну статтю цілий день. Дивимось, що таке "Патрулюва́ння — первинне перевіряння якості сторінок та окремих їхніх версій із установленням відповідної відмітки: процедура передбачає первинне перевіряння якості, оформлення, відсутності серйозних порушень правил Вікіпедії". Зверніть увагу на слово "первинне". Дальше дивимось, що є бажаним, але не обов'язковим "Відсутність у статті орфографічних, пунктуаційних чи стилістичних помилок". І це правило не просто так, якщо ми будемо зосереджуватися лише на останньому, то статті у нас будуть перевірятися дуже повільно. Власне, якщо почитаєте історію вікіпедії, проект попередника вікіпедії не розвивався якраз через спробу створити якісну наукову енциклопедію і до редакторів висувалися високі вимоги. Власне, було б непогано, якщо б у нас було кілька видів патрульних, одні б робили попередню швидку перевірку, інші скрупульозну з точки зору граматики, орфографії, пунктуації і т.п.. Проте враховуючи кількість активних користувачів, про таке нам поки що лишається мріяти. На мою думку, Вікіпедія навряд чи коли наблизиться до справді наукової енциклопедії. Не даром офіційно не рекомендується використовувати вікіпедію як джерело при написанні дисертацій. Проте, вікіпедія хороша для швидкого ознайомлення із певною темою і пошуку подальшої інформації. -- Volodimirg (обговорення) 14:47, 31 січня 2014 (UTC)
Я, звичайно, згоден, що правопису варто приділяти більше уваги. Постараюсь краще вичитувати. Проте, якщо ви будете так усіх патрульних переконувати, то скоро крім вас і ще може кількох людей у нас патрульних не залишиться :) -- Volodimirg (обговорення) 15:02, 31 січня 2014 (UTC)

Пропозиція

Вітаю! Якщо ви підтримуєте ідею воз'єднання Східної Слобожанщини з Україною, розмістить у себе цей юзербокс - {{Користувачі - прихильники возз'єднання Східної Слобожанщини з Україною}} --Hmarskiy II (обговорення) 23:57, 11 серпня 2014 (UTC)

З повагою!

Оскар (1-а церемонія вручення)

Усім небайдужим, а також усім, хто вважає (або хоче), що список повинен опинитись (або може опинитись) на головній, будь ласка, залиште свій голос "за" чи "проти", а також зауваження (аби виправити недоліки, якщо такі є) на сторінці обговорення кандидатів у вибрані списки Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки. Олексів (обговорення) 08:03, 24 листопада 2014 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:37, 27 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Нейронна мережа прямого поширення

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Нейронна мережа прямого поширення був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:56, 27 липня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Покоління мов програмування

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Покоління мов програмування був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:20, 13 листопада 2015 (UTC)

УІС

Друже Володимире, в УІС відбулися зміни, які висвітлені у останній редакції сторінки УІС у Вікіпедії. Прошу не скасовувати дані зміни, а для верифікації дійсного стану справ прошу звернутися до компетентних осіб.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:29, 30 березня 2016 (UTC)

Запит на створення програми

Шановний розробнику Програмного Забезпечення! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і розробити для нас програму, що могла би автоматично вікіфікувати посилання на села та шукати в них координати? Можливі алгоритми роботи викладені на сторінці Вікіпедія:Завдання для роботів. Проект був би дуже вдячним!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:29, 30 березня 2016 (UTC)

Звернення до киян

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:29, 30 березня 2016 (UTC)

Запрошення


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:29, 30 березня 2016 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:29, 30 березня 2016 (UTC)

Гаррі Гаррісон

Навіть з форми слова видно, що це дієприкметник, і переклад в ліґво підтверджує це. Ну і третє, в оповіданні йдеться про бойовий космічний корабель, який законсервували (і дінАльту треба в нього залізти, бо за розконсервування лінкора платять великі гроші), як зазвичай законсервовують військову техніку. Не знаю як вам, а мені дивно звучить БТР в нафталіні, чи Булат в нафталіні. Тому поверніть будь ласка редагування --Vovchyck (обговорення) 20:17, 18 квітня 2016 (UTC)

Якщо б автор хотів вжити слово консервація, то він би вжив більш формальне слово "conserve" чи щось подібне, він же вжив Mothballed - перше значення якого нафталін, нажаль у нас не вживається слова на зразок "нафталінити", "занафталінений лінкорн" було б дослівним перекладом, але це для нас би було б дико (хоча може і не дуже):), але як би там не було у нас очивидно хтось перекладає як "консервувати", "ставити на консервацію", але це уже доволі наближений переклад і перекладачі повинні дивитися на контест слова. Щодо Гаррісона, то він взагалі любить вживати неформальні слова, тому "Лінкорн у нафталіні" більш краще підходить для передачі назви твору в дусі автора як на мене і очевидно з того ж виходив той хто запропонував даний переклад. Хоча якщо хочете можете вжити і свій варіант, не думаю що це варте того, щоб воювати, я не буду більше вживати ніяких дій стосовно цього:)-- Volodimirg (обговорення) 07:46, 19 квітня 2016 (UTC)
PS. Зробіть зворотній пошук по слову консервувати і ви там не знайдети слова Mothballed -- Volodimirg (обговорення) 07:51, 19 квітня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Великий китайський голод

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Великий китайський голод був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:53, 22 червня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо

Вітаю @Володимир Груша: вітаю, запрошую вас до участі у вересні (за 3 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 14:43, 10 серпня 2016 (UTC)

Статус файлу Файл:Babel.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Babel.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:11, 7 грудня 2016 (UTC)
Те зображення ніяк не є критичним для ілюстрування тих статей. Статті ж не про книжку. Мови програмування взагалі ілюструються найкраще програмним кодом, імхо, але якщо вже є велике бажання то можна створити хмаринку теґів з назв популярних мов програмування і таке зображення буде дуже доброю вільною заміною цій вежі, тому заміна тут таки можлива. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:14, 7 грудня 2016 (UTC)
рисунок був завантажений ще в 2010 році і від тоді не було ніяких зауважень:). Шаблони обґрунтування добропорядного використання там є. Якість зображення низька, хоча по розмірах дещо і перевищує рекомендовану ширину, але незначно всього на 100px. Ілюстрація цікава для показу того, що мов програмування є багато. Якщо так хочеться видалити, то видаляйте, я воювати за нього не буду:). Якщо добавите свої вищеописані ідеї до статті, то це буде взагалі непогано. -- Volodimirg (обговорення) 17:28, 9 грудня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017!

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Володимир Груша/Архів 1!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)