Автовокзал (Тернопіль)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Міжнародний Автовокзал — комплекс споруд у місті Тернопіль, який обслуговує пасажирів як внутрішньообласного, так і міжнародного сполучення. Забезпечує автобусне сполучення з населеними пунктами області, з окремими обласними центрами України, містами за кордоном держави.

Відомості[ред. | ред. код]

Нині діючий як автовокзал І класу в Тернополі відкритий у 1971 році. Від 2013 року приміщення перебував на реконструкції. Каси і зала очікування розташовувалися в тимчасовому павільйоні, що знаходився з боку посадкових платформ.

15 лютого 2016 за участі голови ОДА Степана Барни, міського голови Сергія Надала відбулось урочисте відкриття реконструйованого вокзалу.[1]

Автовокзал забезпечує автобусне сполучення з райцентрами та іншими населеними пунктами області, з окремими обласними центрами України і Києвом. Нині з Тернополя курсують автобуси до Варшави, Вроцлава, Ряшева (Польща), Праги (Чехія), Мюнхена (Німеччина), Берестя (Білорусь), Кишинева (Молдова), Москви (Росія) та інших міст ряду країн.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Луків, Н. Нове «обличчя» Тернополя: відкрили реконструйований автовокзал // Наталя Луків / Свобода, 2016. — № 13 (3051) (17 лют.). — С. 1.

Джерело[ред. | ред. код]