Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/7 квітня 2021

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
На вилучення:10 квітня11 квітня12 квітня13 квітня14 квітня15 квітня16 квітня
Див. також
усі кандидати на вилучення
критерії вилучення статей
Інші статті-кандидати
на об'єднання
на розділення
на відновлення
на поліпшення
на перейменування

Пам'ятайте, що статті вилучаються за підсумками обговорення, а не голосування. Неаргументовані голоси не враховуються!


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати тему

Парамонов Денис Юсупович

 1. Значущість особи дуже сумнівна та, схоже, не відповідає критеріям значущості. Попри те, що деяке висвітлення є, але в центрі уваги все-таки бізнес. Бізнес значущий, але не настільки, щоби його власник був автоматично значущим. Це не є найбільшим гравцем на ринку м'ясопродуктів як "Наша Ряба". Що стосується меценацтва, то передати 100 л антисептика чи 1000 текстів - ну, трохи не серйозно... У частині джерел немає згадки пана Парамонова (напр., в цьому. Також частина джерел - більше схоже на якісь сміттєві бачки, де за 100-200 баксів можна розмістити будь-що. Власне, всю важливу інформацію перенести до статті про SMK Group. Так я вже спілкувався із дописувачем, і схоже він має стосунок до цієї компанії, тому маємо платне редагування без розкриття. Резюмучи, певне значущість є, але все-таки не настільки велике і наразі особа не дотягує і не відповідає ВП:КЗП. Вилучити. --Kharkivian (обг.) 18:41, 7 квітня 2021 (UTC)
 2. Погоджуюся з тим, що група підприємств дійсно важлива та стаття про «SMK Group» потрібна в енциклопедії. Щодо філантропії пана Дениса, то поки що наведені факти благодійності та керування групою підприємств не виглядають достатніми аргументами для існування окремої статті. --Friend (обг.) 10:10, 8 квітня 2021 (UTC)
 3. бізнесмен, але з амбіціями мати статтю у Вікіпедії. --Anntinomyобг 10:58, 8 квітня 2021 (UTC)
 4. На мою думку не дотягує особа до загальних критеріїв значущості. Але стаття не повна безнадія. Її ще варто допрацювати - дати шанс авторові. --Taniatos (обговорення) 13:16, 8 квітня 2021 (UTC)
 5. Не відповідає ВП:КЗП. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 16:52, 11 квітня 2021 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Ми з вами не спілкувались, я намагався вам задати запитання на моїй сторінці при завантаженні фотографій, але ви мене проігнорували і мені довелось шукати допомогу з цим у інших. Я не маю стосунку до компанії, я є студентом і цього року практика через коронавірус проходить у заочній формі. Одним із завдань є написання ряду статей, присвячених м'ясній галузі України. Я написав дві, планую написати ще, хоч це йде повільніше як думав. За це я не отримую оплати. Що торкається значущості, то я не знайшов у ВП:КЗП критеріїв для бізнесменів. Я дивився аналогічні правила у російській Вікіпедії там є засновники, довготривалі одноосібно керівники і контролюючі власники великих компаній, які мають вплив на економіку країни, регіону чи галузі. Денис Парамонов підходить під цю категорію. Він є одноосібним власником 4-х великих м'ясокомбінатів, історія яких має десятки років - Богодухівський, Бердянський, Салтівський і м'ясокомбінат у Білій Церкві. Вони входять у число найкрупніших у галузі м'ясопереробки. Всю інформацію я збирав з відкритих джерел, можливо там і трапилось щось несуттєве, якщо це зайве, то видалю. Але допомога лікарням була не лише тестами, але й апаратами швидкої вентиляції легенів [1].--Kordi567 (обговорення) 20:35, 7 квітня 2021 (UTC)
  По-перше, моя підозра у тому, що після мого пояснення, щодо ліцензії на сайті - вона дивним чином з'яаилася на ньому. Без комунікації із підпримством - цього явно не можливо. Тому поясність як це сталося? По-друге, Салтівський м'ясокомбінат не є великим. Так само і Богодухівський. Є більші підприємства - наприклад, Харківський м'ясокомбінат. От це - дійсно велике підприємство у Харкові, яке займає цілий квартал. А Салтівський м'ясокомбінат менший навіть за Новожанівський за розміром території. Богодухівський - співміний із Вовчанським. Крім того, найбільшим підприємством Богодухова м'ясної промисловості є МК "М'ясний". --Kharkivian (обг.) 20:59, 7 квітня 2021 (UTC)
 2. Скоріше проти. На жаль у нас немає спеціальних КЗ для власників бізнесу, тому спираюсь на аналогію з діячами освіти. Ректори провідних ЗВО у нас значимі формально. Вважаю, що власники найбільших (у своїй галузі) бізнесів так само мають проходити як значимі за формальною ознакою. Принаймні їх роль у суспільному житті й економіці точно не менша, ніж футболістів першої ліги, порноакторок(-ів) і персонажів мультсеріалів (яких у нас навалом). SMK Group належить до найбільших у м’ясній галузі, це верифікується, і судячи з того, що номінант є її засновником, то вивів її у лідери таки саме він. --A1 (обговорення) 09:08, 9 квітня 2021 (UTC)
 3. Є згадки в мережі у неафілійованих джерелах про меценатство. — Alex Khimich 09:06, 10 квітня 2021 (UTC)
  Стаття доповнена інформацією про діяльність як засновника футбольного клубу Ніка-СМК, який був володарем кубка Харківської області та віцечемпіоном області. --Kordi567 (обговорення) 02:41, 16 квітня 2021 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь: