Обговорення користувача:Friend

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Обговорення користувача:Friend/Архів 2012


Веломісяць у Вікіпедії![ред. код]

Вітаю, дорогий велосипедисте! Радий повідомити, що з 22 серпня по 22 вересня в нас проходитиме Веломісяць. Закликаю долучитись до конкурсу з наповнення статтями на велотематику української Вікіпедії і здобути цінні призи, перемігши в ньому!
З повагою, голова оргкому Звірі 11:22, 19 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Національний університет Узбекистану[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Національний університет Узбекистану був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:41, 17 листопада 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, перепрошую, що турбую. побачила, що Ти серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 22:49, 24 листопада 2017 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Friend! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 20:20, 23 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Українська термінологія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Українська термінологія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 11 днів. — KrBot (обговорення) 08:33, 26 лютого 2018 (UTC)

Іскра-ЛОШВСМ-ЛОВУФК[ред. код]

Стаття Іскра-ЛОШВСМ-ЛОВУФК якась дуже закоментована. Той текст не можна читачам показувати? Якщо так то може його видалити, а якщо ні, то може таки показати? --Буник (обговорення) 20:33, 18 березня 2018 (UTC)

Привіт. Так, я забув про неї. Джерело, в принципі, авторитетне й заархівоване: http://archive.li/o0suI. Дякую за нагадування. Успіхів! :) --Friend (обг.) 09:17, 19 березня 2018 (UTC)
Я сприймаю це так, як "так, треба розкоментувати". ) Якщо помилився - виправіть. --Буник (обговорення) 09:58, 19 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:20, 29 березня 2018 (UTC)

Бородянка-Боярка[ред. код]

Д.Д. Турбую Вас із приводу статті Інтер (Боярка). Мене попрохав Артур Валерко -- єдина людина, котра займається історією футболу Бородянки. Він запевняє, що "Система-Борекс" (Бородянка) НЕ МАЄ НІЧОГО СПІЛЬНОГО з командою із Боярки. Чи можна розділити статтю на дві -- окремо про бородянську команду, окремо про боярську? Якщо потрібно, надам координати Артура. Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 13:37, 3 квітня 2018 (UTC)
@Volodymyr VB: Доброго дня та перепрошую за втручання: можливо, варто винести це на Обговорення Вікіпедії:Проект:Український футбол? Джерело (публікація того ж Артура Валерка) в принципі є, питання в тому, яке розмежування правильне: на дві частини Борекс-Борисфен+Освіта/Боярка, або ж Борекс-Борисфен/Освіта+Боярка, або на три частини Борекс-Борисфен/Освіта/Боярка (від цього все ж залежить уся статистика цих клубів і їх гравців) — NickK (обг.) 14:44, 3 квітня 2018 (UTC)
Іще раз усім добрий день. Ось щойно написав Артур:

суть така.

кінець 2003 року - ФК Система-Борекс не може продовжувати виступи в ЧУ через нестачу фінансів. клуб припиняє виступи. початок 2004 року. Обласна федерація футболу (важливо!) домовляється з ФК Борисфен, щоб не втратити місце в ПФЛ і спробувати створити новий проект на місці старого. Президенти Ковалевич та Пилипенко домовляються про те, щоб дограти до кінця сезону. весна 2004 року. Щоб посісти місце ФК Система-Борекс у Першій лізі, створюється тимчасове утворення - ФК Борекс-Борисфен (Бородянка). За документами це все той же клуб, просто слово Система замінене на Борисфен. Всі його гравці та тренери - борисфенівські. Від Бородянки - президент, спортивний директор, прес-аташе, лікар. Спершу грали у Бородянці, догравали у Щасливому. Тож: Систему-Борекс та Борекс-Борисфен вважаємо першим періодом - окрема стаття, яка називається Система-Борекс (Бородянка) - так команда називалася більшість часу в своїй історії, під цим іменем виходила у Першу лігу. У кінці вказується, що Система-Борекс припинила існування по ходу сезону й догравало тимчасове утворення - Борекс-Борисфен
літо 2004 року. Створюється ЦІЛКОВИТО новий клуб - Освіта. Засновники - Всеукраїнська футбольна асоціація студентів і МАУП за посередницької участі Міносвіти. Клуб проіснував півтора року. Спершу (юридично) базувався у Бородянці (сезон 2004/05), потім - у Києві (сезон 2005/06). Зник посеред сезону 2005/2006 у зв'язку з припиненням фінансування. Це друга стаття, називається - Освіта (футбольний клуб, Бородянка-Київ).
зима, початок 2006 р. Знову ж таки, за посередництва Обласної федерації місце вже Освіти (Київ) посідає клуб ФК Боярка-2006, через півроку перейменований в Інтер (Боярка). Клубом керували брати Смовжі. Він мав зовсім інше фінансування й лише трохи орендував стадіон у Бородянці (як це пізніше робили Оболонь-2, Рось, ЦСКА і багато інших безхатченків, яким з тих чи інших причин треба була арена на недовгий період). Це третя стаття. Називається - Інтер (Боярка).
Отже?--Volodymyr VB (обговорення) 15:51, 3 квітня 2018 (UTC)
@Volodymyr VB: Дякую за деталі. Це ж та сама обласна федерація, яка організувала історію з «Трансімпексом-Россю-2» між Вишневим, Терезеним і Славутичем? ). Власне ж виходить те саме, коли півсезону піде «Освіті», а інша половина — «Боярці-2006». Мені здається, що за аналогією з «Трансімпексом» назва Система-Борекс виглядає логічною, бо он і президента саме так називають, «Освіту» мабуть можна назвати просто Освіта (футбольний клуб), бо нічого однойменного в інших містах не знайшов. Найбільш критичним мені видається питання назви (Система-Борекс чи Борекс-Борисфен), я б усе ж виніс це на обговорення іншими учасниками проекту, якщо ви не проти — NickK (обг.) 23:18, 3 квітня 2018 (UTC)
Д.Д. Артур знову написав:
Справді, якщо остання назва клубу була "Борекс-Борисфен" - є спокуса так і назвати. Але є обставина (як це завжди буває). ББ - це було тимчасове утворення, навіть не нова фіз.особа чи по новому заявлений клуб. А це була та ж "Система-Борекс" за документами. І, відповідно, її місце Із 1994 по 2003, найбільший період, команда так і називалася. Я особисто назвав би її "Системою-Борекс". Аналогія - "Темп" (Шепетівка). Ми ж не називаємо те, що було в першій половині 90-х "Темп-Адвісом" чи тим більше якоюсь "Ратушею".
Логічно, як на мене.--Volodymyr VB (обговорення) 10:45, 4 квітня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]