Обговорення користувача:Friend

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Обговорення користувача:Friend/Архів 2012


Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:48, 23 листопада 2018 (UTC)

Иншомовне джерело → переклад[ред. код]

По тому, як з'явилося посилання на джерело російською, переклад до місця. До того це була цитата з іншого джерела, українською, хоч і не сучасною. --ReAlв.о. 11:58, 18 вересня 2018 (UTC)

@ReAl: http://nibu.kiev.ua/elfond/009/index.html — це російська мова. Порівняйте з працею Куліша, яка вийшла в ті ж роки: https://books.google.com.ua/books?hl=uk&id=IUpAAAAAYAAJ&pg=PA6. --Friend (обг.) 12:18, 18 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Ковальчук Олександр Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ковальчук Олександр Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 14:37, 26 вересня 2018 (UTC)

Вставки пісень маловідомих виконавців[ред. код]

Чому недоцільно?Яка різниця хто як відомий?До того ж статті в Вікі були,іх видалено.А так то я дію за принципом "З піснею по життю", ще " Нам пісня жить й будувать помагає".Є посилання,-- то й можна твір вставляти в Вікі,так написав адміністратор Сварник Микола,хоч я вважаю,що й без цього можна,-- аби в тему.--Rpvmlviv (обговорення) 06:02, 28 вересня 2018 (UTC)

До речі чому Ви не видалили пісні та кричалки вболівальників зі статті "Карпати(Львів)",-- взагалі автори не вказані?Вони під пунктом 7.1.--Rpvmlviv (обговорення) 06:33, 28 вересня 2018 (UTC)

Гімн ФК"Карпати"Львів теж по Вашому критерію маловідомості авторів ( під п.7 гімн) потребує видалення?--Rpvmlviv (обговорення) 06:46, 28 вересня 2018 (UTC)

Я бачу треба узгождувати кожен крок:в статті Нью-Йорк створюватм тему "Пісні" з поданням пісні Токарєва Віллі про це місто,-- чи не пройде по критерію відомості або ще якому?--Rpvmlviv (обговорення) 07:17, 28 вересня 2018 (UTC)

@Rpvmlviv: Вітаю! У статті Карпати (Львів) це оформлено так, ніби книга називається “Карпати” Львів. Це так? Оскільки друкована праця носить ім'я футбольного клубу й описує пісні, дотичні до нього (либонь, так, фізично ж не бачив її), тоді згадка виправдана. Те саме було би, на мою думку, якби хтось видав б україномовну збірку пісень, цілком присвячених будь-якій відомій спортивній команді — «Атлетику», «Сантусу» чи ЦСКА. Тут говорю саме про збірку, а не про окремий твір. Якщо ж окремий твір, то він має бути важливий — про автора щонайменше має бути стаття у Вікіпедії, а найкраще — стаття про сам твір, як «Чоловіки в офсайді», присвячені життю вболівальників «Вікторії» Жіжков і має переклад іншою мовою, чи «Ми — хлопці з Бандерштадту», яка стала майже культовою. Крім того, Ви допускаєте значне кривотлумачення рекомендацій, що недопустимо в енциклопедії. Цитую Обговорення користувача:Mykola Swarnyk: «Якщо є стаття про літаки, значна частина якої обігрує значення пісень Висоцького в авіації», тоді — так. Тобто це мають бути вторинні джерела — збірка пісень суто за темою, або проаналізована літературним критиком під кутом дотичности змісту до теми статті. Вставки, які Ви робите, не містять аналізу текстів пісень (вторинні джерела), а лише посилання на самі тексти пісень (первинні джерела). Я дякую Вам за активність у Вікіпедії й намагатимусь допомогти роз'яснити певні непорозуміння. Вибачте, якщо коментарі мої чи моїх колег видались Вам надто різкими. --Friend (обг.) 09:00, 28 вересня 2018 (UTC)

Краще на сторінці обговорення[ред. код]

Вітаю, ви писали мені повідомлення, однак воно чомусь не відкривається. Тому якщо хочете щось повідомити, то пишіть на сторінці обговорення. --Sergey Tsvigun (обговорення) 10:36, 28 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Резолюція Комінтерну стосовно македонського питання номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Резолюція Комінтерну стосовно македонського питання, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 09:43, 20 листопада 2018 (UTC)

Оформлення новин[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «січень 2019». Дякую за розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 13:05, 25 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Найман Олександр Якович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Найман Олександр Якович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 грудня 2018. Що ще можна зробити? --Буник (обговорення) 21:40, 2 грудня 2018 (UTC)

Сторінку Колос Володимир Вікторович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Колос Володимир Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 грудня 2018. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 13:02, 18 грудня 2018 (UTC)

Віддалений гавкіт собак[ред. код]

Привіт! А чого на головній інший режисер? ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 22:27, 20 грудня 2018 (UTC)

Тойво.[ред. код]

Привіт! Я того, зареєструвався у лічес. Приєднуйся! :-) https://lichess.org/@/nickispeaki --Nickispeaki (обговорення) 12:20, 28 грудня 2018 (UTC)

Гаразд! --Friend (обг.) 13:05, 28 грудня 2018 (UTC)

Сторінку Базилевич Іван номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Базилевич Іван, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 січня 2019. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 11:40, 4 січня 2019 (UTC)