1+1 медіа

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
1+1 Media
Тип група компаній
Територія діяльності Україна Україна
Галузь медіа
Активи телеканали 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, Уніан ТБ, Ukraine Today, 1+1 International, інформаційно-новинні площадки ТСН.ua, УНІАН і Главред.info, інтернет-сайти Телекритика та Дуся, виробничий департамент «1+1 продакшн»
Власник(и) Група «Приват»
Сайт http://media.1plus1.ua/

1+1 Media — один з найбільших медіахолдингів України, який об'єднує понад 1000 працівників галузі[1].

Активи медіахолдингу[ред.ред. код]

Телеканали[ред.ред. код]

До медіахолдингу входять 8 телеканалів: «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «Бігуді», «Уніан-ТВ», «Ukraine Today» та «1+1 International»

  • 1+1 — національний телеканал, з великою кількістю оригінального, розважального і публіцистичного контенту, а також найсильнішою в країні службою новин. Технічне покриття — 95%. Цільова аудиторія каналу — 18-54 роки.
  • 2+2 — канал з різноманітним програмним наповненням для чоловіків. Телеканал пропонує своєму глядачеві відпочинок разом із програмами, сповненими адреналіну, гумору, енергії і провокації. Ядро аудиторії — чоловіки у віці 25-44 роки.
  • ТЕТ — загальнонаціональний розважальний канал. Завжди молодий і свіжий, провокаційний та інтерактивний. Здійснює мовлення більше, ніж у 100 містах України. Технічне покриття — 92,4%. Цільова аудиторія каналу — 14-30 років.
  • ПлюсПлюс — сімейний канал, орієнтований на спільний перегляд батьків і дітей, коли вся родина збирається біля телевізора. Технічне покриття — 55%. Цільова аудиторія каналу — сім'ї з дітьми.
  • «Бігуді» — орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти каналу — вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва каналу 1+1 для жіночої аудиторії.
  • «Уніан-ТВ» — орієнтований на переважно чоловічу аудиторію. В основі програмного наповнення — новини, аналітичні та публіцистичні програми, документальні фільми, спорт і кіно.
  • Ukraine Today — міжнародний інформаційний канал, який прагне стати голосом Нової Європи. Тієї Європи, громадяни якої захищають європейські цінності власним життям. Для міжнародної спільноти це можливість мати об'єктивну та оперативну інформаційну картину з України, пострадянських країн та Східної Європи.
  • 1+1 International — україномовний канал, орієнтований на представників українських діаспор, а також наших співвітчизників, які перебувають за кордоном. 1+1 International є міжнародною версією телеканалу 1+1.

1+1 продакшн[ред.ред. код]

Структура групи включає виробничий департамент «1+1 продакшн», який відповідає за створення власних та адаптацію міжнародних форматів різноманітних жанрів для телеканалів групи: реаліті- і дейтінг-шоу, талант-шоу, сценарне реаліті, серіали, сіткоми, документальні та спортивні програми, авторські програми, інформаційне мовлення та інше. Продакшн не тільки забезпечує власні потреби, але й працює з зовнішніми замовниками

Інші активи[ред.ред. код]

Ще однією складовою групи є інформаційно-новинні платформи ТСН.ua, УНІАН і Главред.info, які входять до числа найбільш відвідуваних порталів України. Інтернет-сайти Телекритика та Дуся пропонують найсвіжіші новини із світу вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу.

Керівництво[ред.ред. код]

Генеральний директор 1+1 медіа —  Олександр Ткаченко.

Власник компанії 1+1 медіа — Ігор Коломойський

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Українські підприємства Це незавершена стаття про українську компанію або підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.