1+1 медіа

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
1+1 медіа
Тип група компаній
Територія діяльності Україна Україна
Галузь медіа
Активи телеканали 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, Уніан ТБ, 1+1 International, інформаційно-новинні площадки ТСН.ua, УНІАН і Главред.info, інтернет-сайти Телекритика та Дуся, виробничий департамент «1+1 продакшн»
Власник(и) Група «Приват»
Сайт http://media.1plus1.ua/

1+1 медіа (1+1 Media) — один з найбільших медіахолдингів України, який об'єднує понад 1000 працівників галузі[1].

Активи медіахолдингу[ред.ред. код]

Телеканали[ред.ред. код]

До медіахолдингу входять 7 телеканалів: «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «Бігуді», «Уніан-ТВ» та «1+1 International»

  • 1+1 — національний телеканал, з великою часткою оригінального контенту розважального і публіцистичного напрямків; також однією з найбільш якісних в Україні службою новин. Технічне покриття — 95%. Цільова аудиторія — 18-54 роки.
  • 2+2 — канал з орієнтацією на чоловічу аудиторію. Програми роблять акцент на адреналін, гумор, енергію і провокації. Цільова аудиторія — чоловіки у віці 25-44 роки.
  • ТЕТ — національний розважальний канал. Здійснює мовлення більше, ніж у 100 містах України. Технічне покриття — 92,4%. Цільова аудиторія — 14-30 років.
  • ПлюсПлюс — сімейний канал, орієнтований на спільний перегляд батьків і дітей. Технічне покриття — 55%. Цільова аудиторія — сім'ї з дітьми.
  • «Бігуді» — орієнтований на жіночу аудиторію. Основні продукти: вітчизняні та зарубіжні серіали і програми виробництва каналу 1+1 для жіночої аудиторії.
  • «Уніан-ТВ» — орієнтований на переважно чоловічу аудиторію. В основі програмного наповнення — новини, аналітичні та публіцистичні програми, документальні фільми, спорт і кіно.
  • 1+1 International — україномовний канал, орієнтований на українську діаспору, а також українців за кордоном. Канал є міжнародною версією телеканалу 1+1.

1+1 продакшн[ред.ред. код]

Структура групи включає виробничий департамент «1+1 продакшн», який відповідає за створення власних та адаптацію міжнародних форматів різноманітних жанрів для телеканалів групи: реаліті- і дейтінг-шоу, талант-шоу, сценарне реаліті, серіали, сіткоми, документальні та спортивні програми, авторські програми, інформаційне мовлення та інше. Продакшн не тільки забезпечує власні потреби, але й працює з зовнішніми замовниками.

Інші активи[ред.ред. код]

Ще однією складовою групи є інформаційно-новинні платформи ТСН.ua, УНІАН і Главред.info, які входять до числа найбільш відвідуваних порталів України. Інтернет-сайти Телекритика та Дуся пропонують найсвіжіші новини із світу вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу.

Ukraine Today — в минулому міжнародний інформаційний телеканал. З 1 квітня 2016-го мовлення в телеефірі закрито, вся діяльність каналу перейшл до інтернет-ресурсу. Канал ставить за мету подавати глядачам об'єктивну та оперативну інформаційну картину з України, пострадянських країн та Східної Європи.

Керівництво[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Українські підприємства Це незавершена стаття про українську компанію або підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.